Jump to content

Moto Zajednica

vlajko

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4305
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: vlajko

  1. Ako su tople sestre..ajde, ali ako nisu..ond sramota da se kitna pomoc zove hitna ;D
  2. Ma daj Dzoks..ajde u rime bolje ti ide..lici bre na pandursku znacku..
  3. Covek vas 2 dana pusti i vi tako.. ;D Uturi BJB logo iznad fara..kao Pogani na pocetku teme..Ako te ne mrzi uradi i u trouglu i u setouglu.. ili vec neki trip ponudi cenjenom auditorijumu..koji je gori od onih mapetovaca gore u lozi...
  4. Tebe cemo u neki kombi da stavimo.. ;D
  5. I uzmes dva tocka i dasku..i eto zgode..tj. Afrike ;D
  6. Opalim te.. fasadnom ciglom ;D
  7. vlajko

    BJB enduro fanovi

    PiaR JaGeR ;D
  8. Neozbiljni ste skroz.. Ko sta misli da zna i moze.. neka proba da uradi, ostali stoj! U osnovi treba nam neka lepa silueta motora..kao kompromis mozda f model, a moze i enduro Dalje,meni se svidja trougao, ali vi to poistovecujete sa bebama...Mozda znak stop i u njemu silueta..bez teksta..osim eventualna adresa sajta u nekim od stranica sestougla? Stop i bajk..dovoljne asocijacije..a i bile bi prepoznatljive..nalepljene napred i pozadi?
  9. Dzoks, pa da odlozimo onda? Ili da se uvatis sa Pecom pa u krug oko zgrade..sa opremom obavezno.. ;D Ajde bre..zavrsis sa istakanjem crvene tekucine..ozderes sta ima, izljubis se sa rodbinom i ostalima..I pravac KPJ! Stizete za videla..samo pazi ima krivina
  10. Evo odma ;D
  11. Za razliku moze cerasit u kantama ;D
  12. Jeste brate..zamisli, sipas benzin..a ono upali. Evgenije je ostao bez goriva...jbga naucena lekcija br.1 sta raditi kada vozilo stane..
  13. vlajko

    GPS?

    A do crvenih fenjera nije znala da te odvede?
  14. Pale te dlacice s grudi? Vrh erotike kad ti dlaja zapadne za zube
  15. ;D Pederball Al toga nema u Kepilendu ;D
  16. Sto si bre ponekad pametan ;D
  17. Neotesani dibek ;D
  18. Aj jos malo oko detalja ;D Pored zvake moras da imas i godine i nekriminogeni izraz lica.. pozeljna neka seda i fora prolazi..
  19. Dosta je brate kad biju.. A Kepi ima da urucimo svecano orden, medalju i zahvalnicu.. ;D Inace dosta zvanicnih voznji je otkazano..zbog raznih stvari..a i ovo vreme ..jos koji vikend i gotovo Da skratimo situaciju... neka mi baci pp ko hoce sigurno da ide.. Tako bi znali tacan broj zainteresovanih..Jager i Johann ne moraju.. I preduzeli potrebne korake ka domacinstvu.. A Kepo stvarno, ako je ovo previse za tvoje mogucnosti.. da batalimo rabotu dok nije kasno? Mozda smo stvarno preterali..a mozda i nismo
  20. E sad.. ne bismo da ti pravimo problem A mini spisak napravimo ocas.. ;D
  21. Kakav covek ovaj Kepo.. Udara nam vruce..pa ladno
  22. Sutra teram kod Zareta i ne zanima me..rekao je tube.. evo mu tube..jbmti tube... A Zex je onako kilav opet iskopao lika koji bas sad ide u Solun.. kakav rasplet okolnosti http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=52034.msg919671#msg919671 ;D
  23. Das mali predujamcic? ;D Nesto sam utanjio ovih dana duva promaja po budjelaru..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja