Jump to content

Moto Zajednica

Koke

Članovi
  • Broj tema i poruka

    38
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Koke

  1. Odlicna stvar
  2. Pise u prospektu koji je sa njim stigao 4L , 2.1 /100km potrošnja
  3. Sto se tiče potrosnje i rezervoara nista mi nije jasno, pise da je 4l kapacitet, meni je danas do čepa 2.88l stalo, da nije nesto do plovka?
  4. I kod mene ali ta anomalija je redja , ovo sto sam spomenuo je česće, drug kaze da mu malo dam gas da bi prebacio.
  5. Ovako sledeca situacija, presao sam 99km ugasio se bas kod pumpe , sipao do čepa 2.88 L , nije li to mnogo i zbog čega? Dok stojim na semaforu nekad nece da mi vrati iz druge u prvu , nista nisam pipnio na motoru od kad je kupljen , da li je potrebno štelovanje karburatora i kvačila ? Posto mi je prvi motor u životu pojma nemam o ničemu , pomagajte braćo i sestre
  6. Brate ,sa njega odmah sedam na stolicu ne idem pešaka ni pola metra
  7. Bravo , to je to znaci, vozio sam se sa detetom i def, se gusi sa blokadom
  8. Buraz posalji neki link ili sliku tog CDI-a , jel ti motor iz novembarske ture sa CDI sa bocne strane?
  9. Ista prica , svi su oduševljeni
  10. Najbolje znas svoje prioritete, ali po meni i kad bi ja uzimao Kristal definitivno. Koji god da uzmes neces sigurno pogresiti, vrlo cesto idem na pecanje , pa sam i pored toga uzeo snajpera.
  11. Lep kofer
  12. Batalite garanciju. Ionako ne priznaju nista sem ako zakuca masina. I to je nemoguce za 2god. Jedino ako neko prelazi 10000+ km godisnje. Ja evo za polusezonu 2200. Sam menjas ulje i ustedis na ovlascenom servisu za skoro celu masinu za 2 god. Samo proveravajte ulje redovno i to je to. Radi kao prvog dana. Jel ima garancija na kočioni sistem?
  13. U Lidlu imate od 12. 03. jet kacige 3999 din L i XL , kao i cerade i jos po nesto , znam da je van teme , cisto da obavestim , sportski pozdrav!
  14. Vrlo verovatno
  15. Danas vožnja pola sata , i primetim problem hoce ponekad prednja kočnica da blokira , kad stanem smrdi na paljevinu na disku , ima tecnost i mali mehurić, moracu da proverim u servisu.
  16. Jbg ne koristim fejs
  17. Sad sam procitao tvoj prethodni post .
  18. Sta ti se nije dopalo kod ovog vizira?
  19. https://share.temu.com/0i6Idaz6nVB
  20. Cini mi se da nam je identična pozicija postavljanja, videcu kad sedne suvozač, da li je potrebno pomeranje. P.S odlicno izgleda i sa kockastim koferom
  21. https://share.temu.com/1yDMZPXXhtB
  22. Kupio sam i navlaku za sediste nekih 300din , pogodio sam velicinu , nije losa ali malo klizava videcemo kako se ponasa.
  23. Hvala na cestitkama svima , ovako ima jos prostora da se steluje kofer napred -nazad , ali je malo zajebano trebaju da se pogode rupe i drzac , ne moze bas da bude savrseno , za sada cu ovako , ako ima potrebe pomericu jos malo unazad , sutra cu da slikam kako izgleda ispod one postave mislim na raspored rupa i srafova , plastika nije meka sto je za pohvalu, ima problem kad se povuce unazad imam utisak kao da visi na pola , ovako je drzac malo preko pola korpe i deluje stabilno. Generalno za taj novac pristojan kofer, staje kaciga i jos ponesto ,mozda i jos jedna manja , slikacu pa saljem sutra.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja