Ne moze i jare i pare
Meni je bas to i bilo bitno, vozljiv je i u prvoj i u drugoj brzini, sto fabricki nije nikako, pogotovo u prvoj, koja je beskorisna.
U pravu si za cetvrtu, na njoj se najvise vidi gubitak snage (sto je i logicno zbog rasporeda obrtnog momenta i prenosa).
Na kraju, lako se vrati ako se predomislim