Jump to content

Moto Zajednica

mitjaict

Članovi
  • Broj tema i poruka

    104
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Profile Information

  • Lokacija
    Mladenovac
  • Motocikl
    Peda Sniper

Poslednji posetioci profila

Sekcija koji prikazuje poslednje posetioce ovog profila je isključena i ne prikazuje se ostalim članovima.

mitjaict's Achievements

Svrati ponekad

Svrati ponekad (2/6)

36

Reputacija u zajednici

  1. Je l neko povezivao ovaj indikator brzina? Gde se nalazi konektor za njega? Znam da ide iz menjaca ovamo pored lanca, ali koju plastiku da skinem da dodjem do njega? Verujem da je ukljucen u instrument tablu?
  2. Jos bolje ako je tezi na upravljacu, ovako je bas lagan. Ko bicikla. Ja cu to sledece da uradim.
  3. Nema za Pedu jer niko nije radio. A masina je replika ove Honde, ne verujem da su taj detalj za filter tj mrezicu menjali...
  4. Skidas celu deklu desnu brate. Ali kupi unapred set dihtunga jer ces pokidati dihtung 99% zato ja nisam ni hteo da se zezam sa tim. A realno nema ni potrebe prvih par hiljada. Nijedan opiljak nisam video kad god sam menjao ulje, sto je dobro.
  5. Ne. Suprotna (desna) gde je kvacilo. Nisam niti imam u planu do 4-5000
  6. Ispratite ovaj post...pitao sam vec o tome. I nema takvog šrafa [emoji1787]
  7. Teco, moze li neka sifra tog lancanika ili mere? Razmak rupa i centralna
  8. To sve moras da premeris. Pozadi nema mesta mnogo koliko sam video kad sam menjao lanac, nema neke velike tolerancije, ali za malo moze da se pusti sira.
  9. Trayal je ispod ovih pomenutih. Tvrdji je dosta
  10. Videh da imaju 2.5 i 2.75x17 Casumina gume za 3000. Vozio sam ih pre par godina na skuteru i bas su mekane, odlicne. Neka ostane ovde ako zatreba nekome. Mada i Mitas su dobre.
  11. Tu dihtung puca u najavi [emoji1787] Je l neko cistio to sito? Logicno je da se pri svakoj zameni cisti?
  12. Kada menjate ulje, da li negde postoji filter ili sito metalno ono?
  13. Realno Sniper odlicno koci, ne bih da prčkam nista
  14. Videh na fejsu da je neko stavio. Kako funkcionise ne bih znao ali ne bih iskreno ni stavio [emoji3526]
  15. Ne moze i jare i pare Meni je bas to i bilo bitno, vozljiv je i u prvoj i u drugoj brzini, sto fabricki nije nikako, pogotovo u prvoj, koja je beskorisna. U pravu si za cetvrtu, na njoj se najvise vidi gubitak snage (sto je i logicno zbog rasporeda obrtnog momenta i prenosa). Na kraju, lako se vrati ako se predomislim
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja