Kod mene je bas takav od UPS-a, radio preko leta lepo ali sad kad je zahladnelo hoce da zajebava, na ivici je snage, verovatno nema udarnu moc kao akumulator
Pozdrav, stavio sam na XT otvoreni auspuh ali cini mi se da ne radi bas kako treba, dok je hladan hoce da stucne a kad se zagreje dosta puca pri otpustanju gasa. Ja sumnjam na smesu, ako je neko voljan da mi objasni kako se tacno steluje smesa na XT?
Sad sam ga montirao, na malim obrtajima se cuje prelepo dubok prijatan zvuk, ali u obrtajima je bas glasan... ne znam da li ce se malo utisati kako podje vreme jer je jos sabijena vuna u njemu
Nisam isao ali sam razmenio sa Robertom 15 mailova, smorio sam coveka, imao je mere od XT600 2002 godiste, ne znam dal se ona razlikuje od 3tb, dao mi je 2 selne i sve potrebno za montazu kao i DB kiler, jer se plasim da ne bude mnogo bucan ali mnogo dobro izgleda. 120e je sa granom