Jump to content

Moto Zajednica

srle73

Članovi
  • Broj tema i poruka

    28
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

O članu srle73

  • Rođendan 04.08.1973.

Profile Information

  • Pol
    Muškarac
  • Lokacija
    Beograd
  • Motocikl
    Beverly 250ie

Poslednji posetioci profila

307 profile views

srle73's Achievements

U prolazu

U prolazu (1/6)

11

Reputacija u zajednici

  1. Za sad vergla bez problema,nadam se da jeste.
  2. Ma ja sam otvorio staru papučicu i unutra je bilo puno oksida pa sam rešio da stavim nove.Hvala na savetu,ima smisla,večeras ću to da odradim.
  3. Prekontrolisao sam taster paljenja i svičeve na kočnicama ali mi je bila sumnjiva minus klema i kad sam rasekao termoizolaciju evo slike u kakvom je stanju.Nisam našao orginalnu papučicu pa sam to rešio na način kao na slici sa dve papučice.
  4. A zašto se to dešava?
  5. Pozdrav svima Imam problem povremeno pri paljenju kad stisnem dugme za start neće odmah da počne da vergla nego ga kao uguši na trenitak pa počne da vergla.Akumulator je star 2 godine,Varta AGM.
  6. Ipak me je prekidač ćopave zezao, tek kad sam ga otvorio drugi put video sam da je puklo jedno parčence plastike i ono je zaglavljivalo prekidač.Danas sam prešao 70 km i radi sve bez problema. Hvala svima na pomoći!!!
  7. Stavio sam novu, RMS,ista priča.
  8. Očistio sam i klapnu gasa,bila je baš prljava,i onaj mali kanal za ler gas,ali opet se isto dešava,posle 15-20min vožnje kreće da trokira i da se gasi.
  9. Prekidač nogice sam rasturao i sve radi,lula i kabal od svećice su ngk,kao novi. Kako se manifestuje klapna gasa kad je prljava,nju nisam nikad otvarao i čistio?
  10. Pozdrav svima, Imam problem što mi se motor gasi kad sam na malom gasu i u vožnji ponekad štucne,kad radi na leru kao da će svakog trenutka da se ugasi.Čim se ugasi,stisnem dugme i on odmah upali.Proverio sam kill switch,probao drugu diznu,zamenio pumpu i svećicu i opet isto.Šta da gledam još?
  11. Kako rešiti curenje na poklopcu motora,gumeni dihtung?Kažu da novi isto ne valja,neko kaže da se malo obrade šrafovi da jače zategnu,neko kaže diht masa....svaki majstor ima svoj metod.
  12. Pozdrav Može li da se zameni samo silen blok a da se ne rastura ceo sklop pošto su mi dobri svi ležajevi a silen se već rastegao kao žvaka?
  13. Pozdrav i srećna nova 2024.svima Kako da proverim kaiš kad ga skinem,ima li neke dimenzije ispod kojih više nije za upotrebu?
  14. Pozdrav svima Koliko se kreće zamena silen bloka i igličastih ležajeva na bev 250 ie 2009g?
  15. A šta znači ovo da brže ukopava ležišta u varijatoru,skoro mi se desilo u toku vožnje da kad stanem na semafor motor lagano vuče unapred,na sledećoj vožnji se to nije pojavljivalo,kao da neka rolnica nije mogla da se vrati?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja