Jump to content

Moto Zajednica

Stefan Todorovic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    20
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Poslednji posetioci profila

Sekcija koji prikazuje poslednje posetioce ovog profila je isključena i ne prikazuje se ostalim članovima.

Stefan Todorovic's Achievements

U prolazu

U prolazu (1/6)

2

Reputacija u zajednici

  1. da li neko zna kako se ispusta ulje iz diferencijala?
  2. Pozdrav, kupio sam skoro r9, ne radi mi keyless go sistem, zanima me da li je neko imao taj problem?
  3. vidim to i sam... hvala svakako druze
  4. ma brate stajao je i nije vozen dugo i potrebno je da se zamene ta ulja i tecnosti sto treba, inace agregat je odlican, ostaju jos varijator kais i rolnice da se provere i to je to, a i ovi sto su ga vozili pre vidi se da nisu vodili racuna previse.. plastike ne fale sve su na mestu, farba odlicna i nema nikakvih ostecenja, tako da bice to dobro kroz koji dan
  5. samo jos jedno pitanje, gde ima da se kupe semerinzi i ulje za prednje viljuske, koja radnja je u pitanju? osecam da ima neki luft dole kod tocka i previse je krut i neudoban skuter na neravnine, nadam se da je do toga
  6. Jel zna neko kako da na instrument tabli prikazuje brzinu u km/h a ne u miljama kao sto je trenutno? Madison 3 je u pitanju
  7. hvala puno, sutra to resavam
  8. Zna li neko da li se skida vizir na madisonu 3 i ako se skida kako? dok vozim na svaku neravnivu skripi kao da nije pritegnut kako treba, ako neko zna do cega je ili kako se skida neka napise... hvala unapred
  9. @Satelis
  10. a to, hvala samo jos da mi neko napise sta bi moglo da prestavlja problem, jel ima veze filter vazduha sa potrosnjom, ili mozda kais i varijatori posto osetim pod malim gasom neke vibracije i cim dodam gas prestaju, inace lepo radi, lepo se cuje, super ide
  11. ie znaci direktno ubrizgavanje? jel bi mogo da mi kazes sta otprilike da proverim dal je u kvaru sto se tice toga, iz nekog tvog iskustva? ne razumem ovo 'sta je ispod guzce'
  12. e pa nisam znao da krece od 2010, negde sam procitao da od 2007 kad sam kontakt cuje se neko zujanje i oznaka na njemu je ie, ne znam sad kako to ide
  13. direktno ubrizgavanje je u pitanju.. Jel zna neko nekog dobrog majstora da ga kontaktiram?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja