Koji lanac ide i lancanici na 125,poceo je lanac da se tegli kad sam u hodu i stisnem kvacilompocne da lanac zvecka. Ako je imao neko slicna iskustva molim pomoc.
Zanima me koje ulje ide u 125-icu neko kvalitetnije .I kako se pali kada je hladno da li postoji neka odredjena caka sa saugom ili cime vec .Hvala unapred