Jump to content

Moto Zajednica

sasadoncic02

Članovi
  • Broj tema i poruka

    109
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: sasadoncic02

  1. Ma biće prilike.Ja sam stavio kineski kofer,pa ne može da se otvori od naslona.A za forum nemam dovoljno postova za oglase Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
  2. Pa žao mi je kolega,ja sam bio prodavac,bio je skoro nedelju dana na oglasu.[emoji102] Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
  3. Probaj Motoroom Novi sad imaš na KP oglase Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
  4. Da li bi takvo menjačko ulje moglo i u burgman 400 k7? Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
  5. Pozdrav,dobrodošla u forum! Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
  6. Ja sam sa daiko takođe imao problem,doduše na piaggio 200.Stavljen nov i posle 7000 km se pokidao,odnosno pretvorio u vunu.Moguće da je kopija kao i sve ostalo. Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
  7. Ja mislim ili je u prodavnici stajao dugo,pa je istrulio ili je stavljen duži nego što treba,pa je zakačinjao.Sačekaj još neki komentar. Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
  8. Ako je negde masno sa donje strane,pored ostalog što je navedeno treba proveriti i semeringe na radilici i semering diferencijala gde izlazi osovina kvačila i zvona. Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
  9. Na nekim modelima rade oba fara i kratko i dugo,a na nekim radi po jedan far desni- kratko,levi-dugo. Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
  10. Sa interneta kaže da treba,sad ostalo neznam Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
  11. Lepo,lepo,treba da častiš! Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja