Jump to content

Moto Zajednica

gixxer

Članovi
  • Broj tema i poruka

    205
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: gixxer

  1. Prodata
  2. Original Ellebi EU vucna kuka za Ford Focus karavan 1999-2004 kao nova, komplet sa svim nosacima, srafovima, konektorom i instalacijom, ima plocicu proizvodjaca, laka za montazu, cena je 65 eu , saljem na adresu ,kontakt ovde ili na PP ili na 063-177-05-08
  3. Moze zamena za sport ili sport-turing cizme broj 42,uslov da su vrlo malo nosene ili nenosene i da nisu mogo sarene najbolje cisto crne
  4. Posto sam resio finansijski rebus i kupio drugi motor ,cena za ovaj motor je sada 4600 eu,podlozna minimalnoj korekciji za onoga koji dodje da ga vidi
  5. Kod ovog je 20 cm
  6. Imam od GSXR-a 600-750 2008-2010 mozda ti pase,1500 dinara
  7. Moto ili ski pantalone sa postavom koja nije vadiva,kao nove,nema na njima bas nikakvih ostecenja,materijal cordura,povisen pojas na ledjnom delu,pojacanja na kolenima,velicina 46,ja nosim inace 54 ili Xl a ove odgovaraju velicini 52 ili L,mere u cm na poslednjoj slici,mera u struku je obim ili u krug i rastegljiva je, cena je 25eu saljem na adresu,kontakt ovde ili na PP ili na 063-177-05-08
  8. Veoma ocuvana Nolan N84 kaciga bez ikakvih ogrebotina sa iridijumskim tj,ogledalo plexijem koji je takodje kao nov, bez najmanje ogrebotine,velicina je L tj.za obim glave 59-60,unutrasnjost nije zagadjena i pohabana i vadiva je i periva,cena je 70 eu ,sam plexi inace kosta 50eu,dobijate i originalnu Nolan vrecu,saljem na adresu,kontakt ovde ili na PP ili na 063-177-05-08
  9. 4450eu
  10. 4300 dinara ili 35 evropskih
  11. Prodata
  12. Ne treba ti vise atest za kuku,bitno je da ima plocicu proizvodjaca,i da je ono sto vuces registrovano ,da ima svoju tablicu,polisu i saobracajnu,ja na mom autu imam kuku,nemam atest za njenu ugradnju tako sam ga uvezao sa kukom,nigde ne pise da je ima na autu cak ni u pregledu ABS ,vucem sa autom prikolicu za prevoz automobila i nikad me niko nije ni pitao za atest,a zaustavljali su me nebrojeno puta,traze samo da vide da li je auto i prikolica registrovana,mnogo je ;strucnjaka; na tu temu ,ja ti govorim ono sto ja znam i prenosim ti moje iskustvo
  13. Kupljeno
  14. Kao sto je u naslovu,trebaju mi za prikolicu za prevoz automobila,visina 65-70,sirina 165-175,obim 14 cola da nisu preskupe i da su sto mladje, kontakt ovde ili na PP ili na 063-177-05-08 Sale
  15. Originalna vucna kuka za Citroen Picasso marke Brink sa komplet nosacima i srafovima potrebnim za montazu,kuka ima originalnu instalaciju sa konektorom i dzekovima na krajevima tako da se samo zabada u stop lampe i ne treba nista prevezivati i ne treba vam elektricar da bi povezao instalaciju,ima plocicu proizvodjaca,cena je 70 eu ,saljem na adresu ,troskove poste placa kupac,kontakt ovde ili na PP ili na :063-177-05-08 Sale
  16. Hvala kolega
  17. Pardon 4499 eu
  18. Nov kupljen u centralnom magacinu za istocnu Evropu u Estergomu u Madjarskoj i sa 0 km tada uvezen u Srbiju, o cemu posedujem kompletnu dokumentaciju do zadnjeg papira znaci : racun, CMR, carinsku deklaraciju, racun o placenoj carini, dokaz o transferu novca, japanski sertifikat, sve moguce potvrde i racune, pripadajuce knjige, 2 kljuca, na CMR-u se vidi da je prevoznik bio Komjati Atila vlasnik Vektor Horgos, Znaci motor ima 100%-no poreklo i dokumentaciju, u veoma je sacuvanom stanju nema na njemu ogrebotina i estetskih gresaka, ima dosta karbonskih detalja, nije imao havarije, gume su odlicne, lanac i lancanici dobri, ima poviseni tamno plavi vizir, preklapajuci nosac tablice, Karbon otvoreni izduv sa dubokim zvukom, plocice mogu da idu jos jednu sezonu, diskovi nisu potroseni, motor se vodi LICNO na mom imenu i registrovan je do 26.06.2015g,tablica je SA-Senta-Ada, za jos vise detalja pozovite, cena je zimska i za ozbiljnog kupca je podlozna maloj korekciji,zamena ne,kontakt ovde il na PP ili 063-77-64-681
  19. E ovo je pravi i jedini tacan odgovor,ja sam za sinovu Yamahu TZR 50 trazio i dobio besplatno od Yamahe Rodic u N.Sadu,Mnogi motorici do 49 ccm trce jos na stare bele tablice,neki na zute i niko im nista ne trazi,problem nastaje kada se radi promena vlasnistva e onda se trazi ta potvrda i polisa osiguranje i tehnicki pregled gde i traze tu potvrdu,sledece godine kad istekne polisa niko vise ne produzava nego vozi tako,kod nas su bar za sada saobracajci tolerantni po tom pitanju ,zakon je tu nedorecen i ne primenjuje se na svu srecu striktno bar za sada,sta ce biti ubuduce ,videcemo
  20. Prodato kolegi Tindirbp
  21. Ili 40 evropskih
  22. Spustam cenu na 200 eu za komplet i to je to,nece biti jeftinije,ko hoce jeftinije nek ide kod proizvodjaca pa nek vidi za koliko bi ovo napravio
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja