Jump to content

Moto Zajednica

gixxer

Članovi
  • Broj tema i poruka

    205
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: gixxer

  1. 6400 eu + dogovor prilikom razgledanja
  2. Velicina S,vidi se na slici koja prikazuje kacigu odpozadi
  3. Pogledaj kacigu koju ja prodajem,Shark Skwal,model matador,sa led osvetljenjem,stanje maltene kao nova 120 eu
  4. Integralna kaciga renomiranog proizvodjaca Shark, model Skwal Led, kolor sema Matador, velicina S tj za obim glave 55-56 cm po katalogu, kaciga je bukvalno kao NOVA, jedanput koristena, nema nikakvih ogrebotina, ostecenja ili slicno, opremljena je integrisanim naocarima sa sunce, deflektorom za nos i led osvetljenjem spreda i pozadi koje moze stalno da svetli ili da blinka u ravnomernim intervalima, veoma korisna stvar kada vas uhvati mrak, da budete uocljivi, baterija se puni sa USB kablom , pase od svih android telefona, i traje 4-6 sati zavisno od rezima potrosnje, vizir ima pripremu za Pin-Lock, ima spreda nosac za GO-Pro kameru, odlicna ventilacija, cena nove je trenutno oko 200 Eu,cena za clanove foruma je 120 eu,na KP je oglasena za 130 eu,tel: 063-177-05-08
  5. Koji auto imas?
  6. Prosao sam danas tuda i na zalost video pokriveno telo,navodno je nesrecnik iz Kaca
  7. Polu obim,kada je zakopcan 42 cm,kad je rasiren na sredini mereno 92-93 cm
  8. Nema oznaku velicine,ali sad cu izmeriti u cm
  9. 700 dinara
  10. 6500 eu
  11. Juce,malo seoce pored Zrenjanina,Aradac,super moto skup,neverovatno mnogo motora,nisu svi mogli da stanu u kamo,pa smo mi i mnogi drugi parkirali motore napolju ,pasulj super,sve u svemu 10-ka za organizatore
  12. Snizenje 8500 dinara
  13. Moj sin bi prodao svoju kacigu,Shark Skwal model Matador,ali mislim da je velicina S,provericu danas,a najverovatnije cu i staviti ovde na forumu oglas,kaciga je kao nova koristena je pola ove sezone,prvu polovinu nije ni vozio jer je zavrsavao faks,diplomirao,tek od Jula je poceo da vozi
  14. Prodata kolegi sa foruma
  15. Po specifikaciji pase i na GSX650F,Gladius,GSF Bandit,itd
  16. Nosaci platnenih bocnih torbi-bisaga, renomirane marke Sw Motech, za torbe model Blaze, pasu na Suzuki GSXR 600-750 2006-2019, i GSXR 1000 2007-2019,pasu i druge Suzuki modele:SV,GSX1000 S i F,GSR 750 itd, veoma prakticni, qvick-lock sistem kacenja, nosaci se montiraju ispod nosaca zadnjih nogostupa-fuzastera, kada se torbe ne koriste, sipka i njen plasticni deo se na klik vade iz samog nosaca, koji je trajno na motoru, tako da ne treba naknadno nista srafiti niti demontirati kada se torbe ne koriste, sipke su od nerdjajuceg celika, moguca montaza i torbi drugog proizvodjaca, cena je 12000 dinara za oba nosaca. Torbe se NE prodaju, slikane su samo radi ilustracije,tel: 063-177-05-08
  17. Pozdrav kolega,nisam video da si pisao,tek sada,da aktualna je prodaja
  18. Za koji motor se menja ,ako nije tajna ?
  19. Upravo se vratili,sretno stigli kuci,dobro se proveli,kao i svake godine do sada
  20. Ja danas u Muzlji platio 400 dinara na ulazu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja