Jump to content

Moto Zajednica

gixxer

Članovi
  • Broj tema i poruka

    205
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: gixxer

  1. Na zalost nemam slike,jer sam bisage davno prodao,ovo ide preko suvozackog sedista i suvozac-ica sedi preko ovoga,a sundjerasti deo odozdo,sprecava klizanje,zavisno od tipa motora ili torbi,montira se uzduzno,ili poprecno,zato ima kopce i kaiseve sa svih strana
  2. Ploca od goretexa, sa sundjerom protiv klizanja, za preko zadnjeg sedista, sa kopcama, potrebna za bezbednu montazu bocnih torbi-bisaga, pokriva bocne plastike repnog dela i sprecava njihovo grebanje, cena je 1000 dinara, moze slanje ili licno preuzimanje,tel.063-177-05-08
  3. Probiker, tvrdi spoljni slajderi-protektori na cicak, za kolena, novi, nekoristeni, cena je 15 eu za par, ne prodajem posebno, mogu se staviti na bilo koje moto pantalone koje imaju pripremu za cicak spolja na kolenima, moze slanje ili licno preuzimanje,tel:063-177-05-08
      • 1
      • Podržavam
  4. Goretex Cycle Spirit jakna, velicina 54, kao nova, bez ikakvih, ostecenja, niti tragova koristenja Poseduje protektore na ramenima i laktovima, dzep za ledjni protektor Ima i termo postavu za hladnije dane, koja je na cibzar, vadljiva 2 bocna spoljna dzepa na cibzar, i 2 sa unutrasnje strane i mali za telefon Podesivi kaisevi za stezanje u stuku i kopce na rukavima za suzavanje , po potrebi, ako se brze vozi Cena je 60 eu, moze slanje ili licno preuzimanje,tel: 063-177-05-08
  5. Akrapovic Hexagonal shorty sa prikljucnom cevi za GSXR , izradjen u Race Ada radionici kao jedini primerak, i vise ih nece biti Telo , kao i kapa je od pravog karbona, NE od inoxa, pa presvuceno folijom Fi ulazne cevi je 50mm Fi prikljucne cevi je na ulazu 60mm, a na ulazu u top 50mm Duzina samog topa je 360mm Top i cev se spajaju,1 federom, i skrivenim imbus srafom 6mm, protiv kradje Stanje, kao NOVO, jednom je stavljeno na motor, radi probe kako se cuje, a cuje se brutalno Cena je 150 eu komplet top i cev, ne prodajem posebno Moguce je slanje ili licno preuzimanje,Tel:063-177-05-08
  6. Kupljen je tocak,zatvaram oglas
  7. 10600 dinara ili 90 Eu
  8. Prodat,nek je sa srecom novom vlasniku
  9. Prodata
  10. Bez problema se registruju vozila koja su uvezena pre postanka Agencije za bezbednost saobracaja,a to je ako se dobro secam Februar 2012,vozila iz SAD koja su vec registrovana u Srbiji,bez ikakvih problema mogu da produze registraciju
  11. Ako imas uslova,napravi ,ali stogo od aluminijuma,nikako cvrsci matreijal
  12. Prodata kolegi sa foruma,neka mu je sa srecom
  13. 10000 dinara ili cekate 8 Mart ?
  14. 5350 eu
  15. Kupio drugi auto,noviji,ne daj boze da se razvodim
  16. Opel Antara 2,0 CDTI 110 Kw 2007g .Licno sam vlasnik .Cena je 5690 eu -Registrovana do 17,04,2020 -Prosle godine sam je licno uvezao iz Austrije iskljucivo za licnu upotrebu, i imam o tome kompletnu dokumentaciju -Auto je u izuzetno dobrom i ocuvanom stanju, enterijer bez tragova habanja, cist, uredan i nezagadjen, kompletno u fabrickoj boji , nikada ostecen ili farban -Ima svu mogucu opremu, osim koznih sedista : Klima, Tempomat, Centralna brava na daljinski, Svetla za maglu, El. podizaci X 4, grejanje prednjih sedista, Zatamnjena zadnja stakla, Parking senzori spreda i pozadi, Senzor za svetla, ABS, ESP, Mod za voznju niz brdo pod opterecenjem, Ugradjeno je Webasto grejanje tako sto je spojeno sa fabrickim, nema posebna komandna jedinica, nego se sa fabrickim komandama ukljucuje, auto pocinje da greje kabinu 1 minut nakon startovanja, Ugradio sam nakon carinjenja NOVU Steinhof vucnu kuku, uradio atest i tako napravio pregled AMSS, Sve to je kostalo 450 Eu, tako da je kuka upisana u hologaciju i posedujem svu dokumentaciju o tome -Fabricke 18 cola alu felne, sa Allseson gumama, tj gume su za sva 4 godisnja doba -Originalna kilometraza, sigurno nije vracana 156000 km -Uradjen veliki servis -Stavljeno je novo kvacilo i nov plivajuci zamajac, pre nego sto sam ga uvezao, mada za tim jos nije bilo potrebe -Promenjeno ulje u menjacu i u oba diferencijala -Katalizator i DPF filter NISU odstranjeni niti ponisteni, kao na vecini vozila kaja se prodaju -Motor besprekorno pali i radi, ne izbacuje nimalo dima pozadi niti na cepu, turbina perfektna Ne prijavljuje nikakve greske -Automobil je pravi domacinski, bez ikakvih vidljivih ili skrivenih mana -U voznji bez i najmanje zamerke -Pogon 4 X 4 ispravan -Ovaj automobil se mnogo razlikuje od mnogih oglasenih, dodjite i uverite se u validnost onoga sto sam napisao u oglasu -Iako svi prodavci to napisu u oglasu, odgovorno tvrdim da je takav da apsolutno NE treba nista trositi na njega -Prodajem ga samo zato sto sam kupio noviji auto -Moze se pogledati i isprobati u Molu kod Ade u Vojvodini -Hvala Vam sto ste do kraja procitali moj oglas,tel: 063-177-05-08
  17. Prodato
  18. Pogresio pa postavio ponovo,ne mogu da izbrisem
  19. To sam ja ,mladjih dana
  20. Poprecni krovni nosaci renomiranog proizvodjaca Thule, za vozila koje fabricki imaju uzduzne krovne nosace tkzv. skije, sirina-raspon im je podesiva, bili su na vozilu Ford Kuga, koje ima prililcno sirok raspon, u odlicnom su stanju, nisu izgrebani, nisu osteceni niti bilo sta slicno, imaju bravice za zakljucavanje protiv kradje, kljuc sam izgubio, ali imam jedan koji ulazi lako u bravice, treba samo bilo koji kljucar da podesi jezicke bravica po njemu, cena je 5500 dinara, pogledajte koliko drugi prodavci traze za ovakve, moguce slanje ili licno preuzimanje,tel:063-177-05-08
  21. Zenski komplet,damen grose
  22. 6300 eu,jos malo pa prolece na moje rame slece
  23. Cena za kes 5400 eu + dogovor na licu mesta
  24. Prodate
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja