Jump to content

Moto Zajednica

gixxer

Članovi
  • Broj tema i poruka

    205
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: gixxer

  1. Moja visina 178 tezina 85 kg,mislis slika sa obucenom jaknom,kao maneken ?
  2. Refresh,15500 dinara
  3. Refresh,17500 dinara
  4. Refresh,17500 dinara
  5. Na Kp 6000 dinara,za clanove foruma 5500 dinara
  6. Na Kp 6000 dinara,za clanove foruma 5500 dinara
  7. 6000 Dinara,krajnja cena za clanove foruma
  8. Lep
  9. 200Eu ili 23500 Dinara
  10. 6000 Dinara
  11. Kolega preuzeo torbe
  12. Rezervisano za kolegu sa foruma,u Ponedeljak se salje
  13. Imam Za Reno Espace I ,ako moze da pomogne eventualno ,pogodna za slikanje AMSS kod uvoznih auta
  14. Pa ne znam, ova je za broj veca,52
  15. Koji broj je bila ta plava?Svaka cast za stomak
  16. Ne nelagodno ,sa tim sam hteo da kazem da neko moje visine moze da obuce,ali proporcionalno sa visinom da bude i kilaza,tj obim struka,moj obim struka je zbog stomacica malo veci
  17. -Jakna rukav spolja od ramena do dole 65 cm -Jakna rukav iznutra od pazuha do dole 50 cm -Pantalone spolja od pojasa do dole 99-100 cm -Pantalone iznutra od j..a do dole 80 cm Nadam se da pomaze
  18. Ja sam 178 cm i 85 kg,obim struka na zalost 104 cm i mogu da obucem ,ali mi je za nijansu tesno,kada zakopcavam jaknu i pantalone,moram prvo da uvucem stomak
  19. Kolega ,lakse mi je da te pitam za tvoju visinu i tezinu,ako nije tajna za javnost,pa cu ti reci da li je za tebe ili nije.Merenje kada nije obuceno je nezahvalno,jer nije tacno,zato sto zbog protektora ne moze skroz da se polozi i ispravi prilikom merenja,tako da su mere recimo samo odprilike ,ali sad cu probati da izmerim to sto si pitao
  20. 18000 Dinara
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja