Jump to content

Moto Zajednica

gixxer

Članovi
  • Broj tema i poruka

    205
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: gixxer

  1. -GPS Tracker vrlo malo koristen sa uputstvom za upotrebu na Madjarskom ,jer je tamo kupljen -Naravno ispravan -Pogodan za pracenje,odredjivanje trenutne lokacije :motocikla,skutera,automobila,Jet sky-ja,qvada,camca,glisera ili svega pokretnog -Preko sim kartice i pracenja preko android telefona, odredjuje trenutnu lokaciju sa tacnoscu + - 1m -Ima opciju alarmiranja na telefon ukoliko se pomeri iz stanja mirovanja -Cena je 30 Eu ,moze slanje o Vasem trosku,ili licno preuzimanje -063-177-05-08
  2. Imam 1 vrlo malo koristen GPS Tracker GSM/GPRS/GPS ako nekog interesuje 30 Eu sa kompletnim uputstvom za upotrebu na Madjarskom jeziku Jer je tamo kupljen. Naravno potpuno ispravan.Moj broj 063-177-05-08
  3. -Gril-zasita hladnjaka za Kawasaki : -Z 750 2007-2012 -Z 1000 2009-2015 -Z 1000 SX 2011-2017 -Z 1000 Versys -Novo nekoristeno, malo su se iskrivila usice u transportu i kod vracanja je napukla farba na tom mestu. Moze vrlo lako da se sanira -Cena je zbog toga 25 Eu , moze slanje o Vasem trosku, ili licno preuzimanje -Kontakt : 063-177-05-08
  4. -Visoko protocni , perivi filter vazduha , ne treba ga nikad menjati, samo sa vremena na vreme oprati -Pase na Kawasaki modele: -Z1000 Z1000SX Z1000 Versys -Kao nov , nekoristen -Cena je 30 Eu, moze slanje o Vasem trosku, ili licno preuzimanje -Kontakt : 063-177-05-08
  5. A ja sebe iz profila
  6. Evo da podelim ovde na forumu da se Srdjan , firma CS Moto sedista iz Surcina,nakon sto je procitao moj post na forumu da trazim kais za svoje suvozacko sedite,javio i ponudio original kais NA POKLON.Mnogo im hvala i ovde preko foruma,mislim da su pokazali da nije sve u novcu i svaka im cast na gestu.Ako ikada budem radio sediste ,sigurno cu to raditi kod njih.10+ za Srdjana i CS Moto sedista
  7. Jel se ovo odrzava sad za vikend? Ulaz free,ili ?Tacna lokacija? Zna li neko ista od ovoga?
  8. Kad guras motor levo-desno uhvatis za taj kais da ga slucajno ne ispustis a i suvozacica-suvozac ne klizi toliko prema tebi kada naglo kocis,malo zaustavi klizanje guzice
  9. Upravo to kais koji ide preko suvozackog suvozackog sedista sa donje strane fiksirannza sediste sa 2 matice tako da se lako demontira
  10. Niko nista?
  11. Jeste Lucky , 54 je Xl
  12. Na zalost nemam , ovo je najvece sto imam
  13. Daj mi obim struka dalje u cm od ramena do sake duzinu i sirinu u ramenima
  14. Ali daj mi broj ako ne javno onda pp ili mi pusti sms pa cu te pozvati mrsko mi je ovo pisanje bolje da se cujemo
  15. Ja sam 176 i 85 kg i komorna mi je recimo za broj veca .Koliko si visok i koliko kg ako nije tajna za javnost
  16. Mol kod Ade u Vojvodini
  17. -Moto jakna Arlen Ness velicina XL -Materijal: koza-goretex -U ocuvanom stanju, bez ostecenja, svi cibzari ispravni -Ima dzepove za protektore -Otvori za luftiranje -Cena je 60 Eu, moze slanje o Vasem trosku ili licno preuzimanje -Za sva dodatna pitanja sam dostupan na broju : 063-177-05-08 od10-24 h
  18. -Moto kozna jakna marke Higway model Cruising 37 vel. 54 -Ima i zimski vadivi ulozak -Veoma kvalitetna izrada, ocuvana bez ostecenja -Poseduje sve protektore , svi cibzari ispravni -Cena je 85 Eu, moze slanje o Vasem trosku, ili licno preuzimanje -Za sva dodatna pitanja sam dostupan na broju : 063-177-05-08 od 10-24 h
  19. -Vanucci kozni komplet, jakna i pantalone -Izuzetno ocuvano stanje, bez ikakvih ostecenja -Veoma kvalitetan materijal i izrada -Poseduje sve potrebne protektore, svi cibzari su ispravni -Cena je 160 Eu za komplet , ne prodajem posebno -Moguce je slanje o Vasem trosku, ili licno preuzimanje -Za sva dodatna pitanja sam dostupan na broju : 063-177-05-08 od10-24 h
  20. -2 kozne jakne marke Vanucci -Boja plavo-crna -1 vel.50 i 1 vel.52 -Br.50 kao NOVA, Br.52 u ocuvanom stanju -Imaju sve potrebne protekore -Veoma kvalitetna izrada -Cena za br.50 je 90 Eu -Cena za br. 52 je 85 Eu -Za sva dodatna pitanja sam dostupan na broju : 063-177-05-08 od 10-24 h
  21. -Plastika repa , original ABS plastika, NIJE poliester, za FZ8 N i FZ8 S Fazer -Sa izrezima za rukohvate ili nosac kofera umesto njih -Neostecena, moze odmah da se montira bez farbanja -Cerna je 50 Eu, moze slanje o Vasem trosku, ili licno preuzimanje -Za sva dodatna pitanja sam dostupan na broju: 063-177-05-08 od 10-24h
  22. Pre oko godinu ili vise neko sa foruma je hteo da ga kupi,ali nisam posle renoviranja kuce mogao da ga nadjem.Sad sam pravio veliko spremanje i nasao ga
  23. -Kawasaki hladnjak rashladne tecnosti -Odgovara modelima : Z750 Z1000 Z1000SX Z1000 Versys -Nije kriv, nije ostecen, demontiran sa motora zato sto je na 1 mestu malo cureo, kasnije se ispostavilo da jer motoru na kom je bio bio ostecen dihtung glave i gurao je pritisak u sistem za hladjenje. -Vizuelno se apsolutno ne vidi da je negde ostecen-probusen ili bilo sta slicno. Moze se zalepiti tecnim lepkom ili 2 komponentnim lepkom tamo gde se pokaze da eventualno vlazi -Cena je minimalna, moze slanje o Vasem trosku, ili licno preuzimanje -Za sva dodatna pitanja sam dostupan na broju : 063-177-05-08 svakog dana od 09-24 h
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja