-
Broj tema i poruka
205 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: gixxer
-
-GPS Tracker vrlo malo koristen sa uputstvom za upotrebu na Madjarskom ,jer je tamo kupljen -Naravno ispravan -Pogodan za pracenje,odredjivanje trenutne lokacije :motocikla,skutera,automobila,Jet sky-ja,qvada,camca,glisera ili svega pokretnog -Preko sim kartice i pracenja preko android telefona, odredjuje trenutnu lokaciju sa tacnoscu + - 1m -Ima opciju alarmiranja na telefon ukoliko se pomeri iz stanja mirovanja -Cena je 30 Eu ,moze slanje o Vasem trosku,ili licno preuzimanje -063-177-05-08
-
Imam 1 vrlo malo koristen GPS Tracker GSM/GPRS/GPS ako nekog interesuje 30 Eu sa kompletnim uputstvom za upotrebu na Madjarskom jeziku Jer je tamo kupljen. Naravno potpuno ispravan.Moj broj 063-177-05-08
-
-Gril-zasita hladnjaka za Kawasaki : -Z 750 2007-2012 -Z 1000 2009-2015 -Z 1000 SX 2011-2017 -Z 1000 Versys -Novo nekoristeno, malo su se iskrivila usice u transportu i kod vracanja je napukla farba na tom mestu. Moze vrlo lako da se sanira -Cena je zbog toga 25 Eu , moze slanje o Vasem trosku, ili licno preuzimanje -Kontakt : 063-177-05-08
-
-Visoko protocni , perivi filter vazduha , ne treba ga nikad menjati, samo sa vremena na vreme oprati -Pase na Kawasaki modele: -Z1000 Z1000SX Z1000 Versys -Kao nov , nekoristen -Cena je 30 Eu, moze slanje o Vasem trosku, ili licno preuzimanje -Kontakt : 063-177-05-08
-
Evo da podelim ovde na forumu da se Srdjan , firma CS Moto sedista iz Surcina,nakon sto je procitao moj post na forumu da trazim kais za svoje suvozacko sedite,javio i ponudio original kais NA POKLON.Mnogo im hvala i ovde preko foruma,mislim da su pokazali da nije sve u novcu i svaka im cast na gestu.Ako ikada budem radio sediste ,sigurno cu to raditi kod njih.10+ za Srdjana i CS Moto sedista
-
Jel se ovo odrzava sad za vikend? Ulaz free,ili ?Tacna lokacija? Zna li neko ista od ovoga?
-
Kad guras motor levo-desno uhvatis za taj kais da ga slucajno ne ispustis a i suvozacica-suvozac ne klizi toliko prema tebi kada naglo kocis,malo zaustavi klizanje guzice
-
Upravo to kais koji ide preko suvozackog suvozackog sedista sa donje strane fiksirannza sediste sa 2 matice tako da se lako demontira
-
5000 dinara
-
Jeste Lucky , 54 je Xl
-
Na zalost nemam , ovo je najvece sto imam
-
Daj mi obim struka dalje u cm od ramena do sake duzinu i sirinu u ramenima
-
Ali daj mi broj ako ne javno onda pp ili mi pusti sms pa cu te pozvati mrsko mi je ovo pisanje bolje da se cujemo
-
Ja sam 176 i 85 kg i komorna mi je recimo za broj veca .Koliko si visok i koliko kg ako nije tajna za javnost
-
Mol kod Ade u Vojvodini
-
-Moto jakna Arlen Ness velicina XL -Materijal: koza-goretex -U ocuvanom stanju, bez ostecenja, svi cibzari ispravni -Ima dzepove za protektore -Otvori za luftiranje -Cena je 60 Eu, moze slanje o Vasem trosku ili licno preuzimanje -Za sva dodatna pitanja sam dostupan na broju : 063-177-05-08 od10-24 h
-
-Moto kozna jakna marke Higway model Cruising 37 vel. 54 -Ima i zimski vadivi ulozak -Veoma kvalitetna izrada, ocuvana bez ostecenja -Poseduje sve protektore , svi cibzari ispravni -Cena je 85 Eu, moze slanje o Vasem trosku, ili licno preuzimanje -Za sva dodatna pitanja sam dostupan na broju : 063-177-05-08 od 10-24 h
-
-Vanucci kozni komplet, jakna i pantalone -Izuzetno ocuvano stanje, bez ikakvih ostecenja -Veoma kvalitetan materijal i izrada -Poseduje sve potrebne protektore, svi cibzari su ispravni -Cena je 160 Eu za komplet , ne prodajem posebno -Moguce je slanje o Vasem trosku, ili licno preuzimanje -Za sva dodatna pitanja sam dostupan na broju : 063-177-05-08 od10-24 h
-
-2 kozne jakne marke Vanucci -Boja plavo-crna -1 vel.50 i 1 vel.52 -Br.50 kao NOVA, Br.52 u ocuvanom stanju -Imaju sve potrebne protekore -Veoma kvalitetna izrada -Cena za br.50 je 90 Eu -Cena za br. 52 je 85 Eu -Za sva dodatna pitanja sam dostupan na broju : 063-177-05-08 od 10-24 h
-
-Plastika repa , original ABS plastika, NIJE poliester, za FZ8 N i FZ8 S Fazer -Sa izrezima za rukohvate ili nosac kofera umesto njih -Neostecena, moze odmah da se montira bez farbanja -Cerna je 50 Eu, moze slanje o Vasem trosku, ili licno preuzimanje -Za sva dodatna pitanja sam dostupan na broju: 063-177-05-08 od 10-24h
-
Niko ?
-
Pre oko godinu ili vise neko sa foruma je hteo da ga kupi,ali nisam posle renoviranja kuce mogao da ga nadjem.Sad sam pravio veliko spremanje i nasao ga
-
-Kawasaki hladnjak rashladne tecnosti -Odgovara modelima : Z750 Z1000 Z1000SX Z1000 Versys -Nije kriv, nije ostecen, demontiran sa motora zato sto je na 1 mestu malo cureo, kasnije se ispostavilo da jer motoru na kom je bio bio ostecen dihtung glave i gurao je pritisak u sistem za hladjenje. -Vizuelno se apsolutno ne vidi da je negde ostecen-probusen ili bilo sta slicno. Moze se zalepiti tecnim lepkom ili 2 komponentnim lepkom tamo gde se pokaze da eventualno vlazi -Cena je minimalna, moze slanje o Vasem trosku, ili licno preuzimanje -Za sva dodatna pitanja sam dostupan na broju : 063-177-05-08 svakog dana od 09-24 h
