Jump to content

Moto Zajednica

Alex74

Članovi
  • Broj tema i poruka

    367
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Alex74

  1. U temi o Speed - u. Za ovo "Genije" ne vidim cemu taj sarkazam? Hteo sam samo da ti pomognem,naravno ako znas bolje onda podeli ti sa nama tvoje znanje.
  2. Da barem sam mislio da je problem a onda sam procitao da se tako prebacuje u neutral
  3. Mozda je kao i kod Keeway Speeda,prvo zaustavi motor pa onda prebaci u neutral ili bese prvo ugasi motor pa onda ubaci u neutral.
  4. Alex74

    Asics Gel Task MT

  5. Probao i valjda nastelovao ali imam dve nedoumice. Da li je motor pod saugom kada je rucica skroz levo ili skroz desno? I da li je ovo dobar ler gas ili treba manji?
  6. Ok,hvala vam.
  7. Sve je originalno,nisam nesto mnogo ni vozio motor pa nije bilo ni potrebe da bilo sta diram. Nego sam se setio da nikada nije hteo da radi u leru to jest radi nesto kratko pa se ugasi i sada mi pade na pamet da bi trebalo da mu pojacam ler pa rekoh da pitam iskusnije da ne bih nesto rastelovao?
  8. Najgore je sto nema oprugice ovaj sraf na sredini karba (iznad naziva karba PZ26) je skroz u rupi i rekao bih da samo moze da se odvrne a ne i zavrne.
  9. Hvala. Zaboravio sam da uslikam ima jos jedan srafic koji je onako izbacen pa sam mislio da nije na njega? Evo slike sa neta ali na taj sam mislio.
  10. Gde se povecava ler gas?
  11. Alex74

    Asics Gel Task MT

    Up.
  12. Up.
  13. Cestitam,da te dobro i dugo sluzi Posto je bio?
  14. Prodat.
  15. Up.
  16. Up.
  17. Alex74

    Asics Gel Task MT

    Ne znam ja nosim 46 i odgovara mi velicina ali mi ne odgovara sto su bele
  18. Evo imate na kp,mozda ima vise komada? https://www.kupujemprodajem.com/maskirna-mreza-24656007-oglas.htm
  19. Druze sto ne saceka jos malo do februara pa da im odgovoris na desetogodisnjicu od postavljenog pitanja,mislim da bi im stvarno znacilo
  20. Alex74

    Asics Gel Task MT

    Potpuno nove i nenosene velicina 46. O kvalitetu i udobnosti mislim da ne treba ni govoriti.Idu u originalnoj kutiji sa pratecom deklaracijom. Cena 5000 din Kontakt na pp ili na 0637206159 (napomenuti da ste sa BJB-a).
  21. 4500
  22. Sta vam se od ulja do sada najbolje pokazalo? Kod mene je ovo: Njega sam sipao posle predjenih 1000km,posto mi je motor vise stajao nego sto se vozio,mislim da nema predjenih vise od 3000-3500km ali je proslo dosta godina pa pretpostavljam da je sada to ulje staro i da bi trebalo da se promeni? Sta vam se pokazalo nsjboljim pa da kupujem?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja