Polovne za auto uzimam priznajem a za motor ni u ludilu ne kazem da sam pametan ali to je moje misljenje. Nekako mi je auto sigurniji pa mogu da improvizujem sa dobrim polovnim.
Prodajem svoju revit moto jaknu. Velicina L. Ocuvana maksimalno.
Bez ostecenja..
Poseduje protektore ledja ramena i laktova. Takodje poseduje termo postavu vadljivu. Postavu za vetar i kisu takodje vadljiva.
Takodje poseduje 5 ventilacionih otvora na grudima rukama i ledjima.
Cena 130e
Ovde jedino sto je dobro sto mozes na cekove na zabrane ne moras cist kes da dajes..(ostavis kes za gorivo recimo )ali kad ti to ispadne za po 100 150e skuplje Srbiji jebes to onda se stegnes i pazaris van uradis pdv i ispadne mnogo jeftinije..sad ko kako moze..jbg