Jump to content

Moto Zajednica

Alexa90

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4522
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Alexa90

  1. Prodata oba danas
  2. Ženin i moj telefon na prodaju, iz razloga kupovine malo novijih. 11 crni 64gb, 11 Pro space gray 64gb, stanja se jasno vide na slikama, dakle kao iz radnje. Oba su kupljena i aktivirana 21.10.2020. Od prvog dana zaštitne maske i stakla preko ekrana. Samo lično preuzimanje u Bg ili u krugu od 50km 11 ~ 380€ 11 Pro ~ 500€ Na drugim sajtovima su druge cene. Slike 11 Pro Slike iPh 11 Ni jedan ni drugi nemaju tragova korišćenja, stanje je idealno Na crnom se vide tačkice, to su čestice papirne maramice kojom sam skidao otiske prstiju dok sam izvadio tel iz maske znači nikakve ogrebotine nema, ništa baš. 0640002242 Alexa
  3. A kad ne daj bože padneš ili ti uleti bubetina u oko, da znaš kakav je to tek filing.
  4. Pusti vetar, dobro si ti živ i dalje
  5. Niđe veze sa mojim pitanjem. Zaboravio si na moj udes? Ja sam sa oko 100kmh počeo da kočim te eventualno dve sekunde koliko sam imao vremena pre udara u vozilo koje me je iseklo i zaustavilo se iznenada… Slomio obe ruke, ugruvao se. Ali preživeo, srećom.
  6. Sad ćete svi da me napušite, ali mene zanima kojom brzinom se kretao bmw…
  7. Jes @mrle to je to. Sad videh ovo na stranici na IG…
  8. Alexa90

    Iphone 11 64GB RED

    Nisi napisao koliko je star.
  9. Alexa90

    Pantalone XL

    Otišle kolezi Lomitelju
  10. Alexa90

    Pantalone XL

    Up
  11. Pre nekih 6-7g kad sam još uvek vozio AA500, otišao u garažu po njega a znao sam da mi je akumulator slabašan. Otišli drugar i ja kolima, i pitah ja Satelisa je mogu da palim kablovima, kaže čovek nemoj, ja se naravno napravio pametan i ajmo, šta sad, to je samo da upali. I tako je od pokojnog akumulatora postala pokojna i tabla, a tabla 200€. Polovna. I tako…
  12. Alexa90

    Pantalone XL

    94cm je obim, izmerio poluobim koji je 47cm.
  13. Alexa90

    Pantalone XL

    Nisam izmerio, ne znam, izmeriću kad dođem kući.
  14. Alexa90

    Pantalone XL

    Kupljene 29.12.2021. U NewYorker-u u Delti, nisam ih probao jer su slične (ista veličina) drugim koje sam kupio mesec ranije, međutim uže su mi u struku od ovih prvih. Oprane su i probane na minut, i to je to, tesne su mi nažalost. Plaćene 3200 din, imam račun. Dajem ih za 2500 din. Preuzimanje može na Voždovcu ili Novom Beogradu, ili slanje PostExpress-om. Visok sam 196cm, težak 107kg, nekome između 95 i 105kg će biti dobre. 064 000 2242 Alexa
  15. Habaju naravno, ali to ulazi u “redovno održavanje”.
  16. Prodao sam AA500 sa 110.000km 2018., @dzonahybs ga je prodao dalje sa 120/125, ne sećam se. Ako je održavan ko svet, može on još duuugo da tera.
  17. Nije baš za preporuku terati maksimalno, šta ako se raspadne u vožnji.. jel vredno toga testirati koliko najviše može da tera?
  18. Prošle zime sam se vozao na 0c, od Dorćola do Zemuna sam ceo utrnuo, a bio sam u full opremi
  19. Već postoji tema za ovaj model, al to će već @alexanto da ti objasni
  20. Zapravo, već ti je odgovorio na to pitanje.
  21. Kod @Arakis-a
  22. Jebi ga, ti se sprdaš, a čovek kaže iz najbolje namere i znanja.
  23. Jel tvoj stoji parkiran prekoputa Motoghosta? Onaj što stoji je baaaš lep!
  24. @Krokodilo A šta fali Koyo ležajevima?
  25. U službena kola vrlo često sipam gorivo, uvek benz 100 oktana, evo danas gledam cenu - 181.9, pre neki dan bilo 181.4, prošle nedelje 180.6…
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja