Jump to content

Moto Zajednica

kameni

Članovi
  • Broj tema i poruka

    259
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: kameni

  1. Spominju i neki sneg na televiziji !
  2. Fazer 600 S2 = 7.060 V-Strom 650 = 6400 nosac kofera za fazer 238 eura ...... Jaknu kupio danas Ixus Diablo 7866 dinara ! Hvala ljubaznom prodavcu.
  3. Misio sam da postoje mesta gde tako nesto moze da se pravi, ima par hotela na fruskoj gori, i asfaltnih puteva do njih.
  4. Jel metio ko tu torbu na V-stroma ?
  5. Gde god uvek dobro dodje imati "domorodca", jos kad je na takvom polozaju
  6. Meni na dva mail-a ne odgovorise, evo prodje vec 20-ak dana,nigde odgovora !
  7. A da se to lepo prebaci u "karticu" MOTO SKUPOVI ?
  8. Boga mi si se BAS zbunio ??? Sta sad, obzirom da je nacionalni park treba je izbegavati ?
  9. Jos ti lepo kazem, polako, da osetis motor i da on oseti tebe Cuti, kad tebi i drugaru nije nista.
  10. Vozio sam taj motor, barovi su extra ! A kocnice nisu kao na trkalici, treba se privici, lose su ako poredis sa nekim drugim japanskim motorom, ali lepo rade posao na ovome !
  11. Pre dva dana odustadoh od Yamahe !
  12. Simpatican tekst, citao sam. U pravu si za to da sto vise citam, prakticno sve manje znam ! Ne nerviram se jos zbog ovoga, nerviram se sto me ne zovu iz banke
  13. Bas na zalost, lepo mesto + nikom ne smeta ni buka ni muzika . . . . bas dobro mesto. A neko drugo mesto osim djave ? Nemam ideju osim Fruske gore ... samo da je blize gradu .
  14. Video sam ga live sa skinutim nalepnicama, ok izgleda, decko koji ga vozi kaze da ide nesto malo preko 100-ke. Za te pare, a da je novo i da je 200 kubika mislim da drugi neces ni naci. O kvalitetu ne bih, nisam upoznat sa konkretnim proizvodjacem !
  15. Slazem se, govorim i citam engleski solidno, ali neki specificni delovi motora, uredjaji i slicno ..... mislim da po zakonu mora da dostavi uputstvo na srpskom jeziku , zar ne ?
  16. Mislim da nema tu srece, vec dobre volje, vec su me zvali da nisam upisao dobre brojeve telefone, ustvari prodavac nije uneo dobro brojeve . . . . sva sreca pa je bar moj mobilni ispravno upisao ! Cekam . . . .sve otpada od mene, popusticu sa zivcima
  17. Pa otprilike to je ono sto me interesuje, vozac sam i kola vozim bas dosta, ali motor kao sto rekoh dve godine, i sada planiram (KUC KUC KUC da ne cuje zlo) da uzmem nov, pa bih voleo da sve odradim kako Bog zapoveda.
  18. Stvarno, u kamenickom parku je bilo mnogo lepse nego na djavi !
  19. Jel to znaci da imamo "vezu" ?
  20. 78 je slikano
  21. Nekad ..... ..... i sad
  22. Taj deo je vec isplaniran Jedino sto ce mi do kafica trebati par.....deseina kilometara, ne verujem da cu se bas vozati tako malo !
  23. Sve to kontam, ali ocekujem poruke iz iskustva o razradjivanju masine. Osim postovanja manuala, ima li kakvih pametnih i korisnih saveta ?
  24. Manual je na sprskom ? Jaknu imam, bolje receno dve.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja