Vozio sam taj motor, barovi su extra !
A kocnice nisu kao na trkalici, treba se privici, lose su ako poredis sa nekim drugim japanskim motorom, ali lepo rade posao na ovome !
Simpatican tekst, citao sam. U pravu si za to da sto vise citam, prakticno sve manje znam ! Ne nerviram se jos zbog ovoga, nerviram se sto me ne zovu iz banke
Bas na zalost, lepo mesto + nikom ne smeta ni buka ni muzika . . . . bas dobro mesto.
A neko drugo mesto osim djave ? Nemam ideju osim Fruske gore ... samo da je blize gradu .
Video sam ga live sa skinutim nalepnicama, ok izgleda, decko koji ga vozi kaze da ide nesto malo preko 100-ke.
Za te pare, a da je novo i da je 200 kubika mislim da drugi neces ni naci.
O kvalitetu ne bih, nisam upoznat sa konkretnim proizvodjacem !
Slazem se, govorim i citam engleski solidno, ali neki specificni delovi motora, uredjaji i slicno ..... mislim da po zakonu mora da dostavi uputstvo na srpskom jeziku , zar ne ?
Mislim da nema tu srece, vec dobre volje, vec su me zvali da nisam upisao dobre brojeve telefone, ustvari prodavac nije uneo dobro brojeve . . . . sva sreca pa je bar moj mobilni ispravno upisao !
Cekam . . . .sve otpada od mene, popusticu sa zivcima
Pa otprilike to je ono sto me interesuje, vozac sam i kola vozim bas dosta, ali motor kao sto rekoh dve godine, i sada planiram (KUC KUC KUC da ne cuje zlo) da uzmem nov, pa bih voleo da sve odradim kako Bog zapoveda.