Cudi me da mi torbe nisu pale na pamet
I meni se nekako cini da je to bolja ideja, i tako sam planirao kofere samo za neki malo duzi put, a ovako bez njih, pa ono montiranje svaki put i to je prakticnije sa torbama
Videcu, hvala u svakom slucaju
Mada mislim da ce neki majstor ovde uspeti da sredi to, sutra treba da stigne semering koji sam porucio i onako je lose vreme cele nedelje
http://www.wemoto.com/bikes/yamaha/tdr_125_r_4gw_4gx1-4/93-03/picture/gear_change_shaft_oil_seal/
Evo na ovom linku sam nasao semering, dimenzije su 12x21x4mm, ako nekom bude trebalo nedaj Boze, bice mu od pomoci
Pozdrav
A sad sam i proverio, pise i na semeringu 12x21x4
http://www.wemoto.com/bikes/yamaha/tdr_125_r_4gw_4gx1-4/93-03/picture/gear_change_shaft_oil_seal/
Evo na ovom linku sam nasao semering, dimenzije su 12x21x4mm, ako nekom bude trebalo nedaj Boze, bice mu od pomoci
Pozdrav
Znaci mora kod majstora?
Ili moze neko ovde malo da mi pojasni sta sve treba da poskidam i kakav je postupak?
Gde da nadjem taj semering, kako se on tacno zove, da znam sta da trazim?
Hvala
Kao sto se vidi na slikama, curi ulje iz menjaca kod poluge menjaca, sasvim neprimetno ali par kapi preko dana iscure.. Rec je o Yamahi TDR 125 2t masina Ako neko zna o cemu se radi pomoc je dobro dosla Pozdrav
Pre 2 nedelje sam pazario navedeni motor, 1999 god. Preso 19300+km.. Za sad samo lepi utisci, sve sto vas zanima pitajte slobodno i ako je neko imao motor bice lepo da podeli svoje iskustvo.. Pozdrav