Jump to content

Moto Zajednica

GunnerHan

Članovi
  • Broj tema i poruka

    227
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: GunnerHan

  1. Videcu, @lord_oblivion-ova ideja mi se vise svidja, ali ne iskljucujem mogucnost ugradjne kofera, samo mi je ovo sa torbama mnogo prakticnije
  2. Cudi me da mi torbe nisu pale na pamet I meni se nekako cini da je to bolja ideja, i tako sam planirao kofere samo za neki malo duzi put, a ovako bez njih, pa ono montiranje svaki put i to je prakticnije sa torbama
  3. GunnerHan

    Auspuh

    Pa ti onda ga kidaj 46
  4. GunnerHan

    Auspuh

    Pa ne bi trebalo nista toliko da se desi, a i probaj da bude bez punog gasa Pozz
  5. Kao sto naslov kaze, jel je moguce da se ubace nekako bocni koferi na navedeni motor, jel uspeo to neko do sada, kako i sta je odradio?? Pozdrav
  6. GunnerHan

    Pomoc

    Videcu, hvala u svakom slucaju Mada mislim da ce neki majstor ovde uspeti da sredi to, sutra treba da stigne semering koji sam porucio i onako je lose vreme cele nedelje
  7. GunnerHan

    Pomoc

    Hvala lepo, bice dosta od pomoci Samo mi recite kako se zove ta moto radionica u Vranju ako bude bilo potrebe Veliki pozdrav..
  8. GunnerHan

    Pomoc

    http://www.wemoto.com/bikes/yamaha/tdr_125_r_4gw_4gx1-4/93-03/picture/gear_change_shaft_oil_seal/ Evo na ovom linku sam nasao semering, dimenzije su 12x21x4mm, ako nekom bude trebalo nedaj Boze, bice mu od pomoci Pozdrav A sad sam i proverio, pise i na semeringu 12x21x4
  9. GunnerHan

    Pomoc

    http://www.wemoto.com/bikes/yamaha/tdr_125_r_4gw_4gx1-4/93-03/picture/gear_change_shaft_oil_seal/ Evo na ovom linku sam nasao semering, dimenzije su 12x21x4mm, ako nekom bude trebalo nedaj Boze, bice mu od pomoci Pozdrav
  10. GunnerHan

    Pomoc

    Hvala puno Imam manual pa cu da vidim.. Sad sam proverio, nema toga u manualu, mislim na dimenzije semeringa
  11. GunnerHan

    Pomoc

    Hvala puno Imam manual pa cu da vidim..
  12. GunnerHan

    Pomoc

    Znaci mora kod majstora? Ili moze neko ovde malo da mi pojasni sta sve treba da poskidam i kakav je postupak? Gde da nadjem taj semering, kako se on tacno zove, da znam sta da trazim? Hvala
  13. GunnerHan

    Pomoc

    Kao sto se vidi na slikama, curi ulje iz menjaca kod poluge menjaca, sasvim neprimetno ali par kapi preko dana iscure.. Rec je o Yamahi TDR 125 2t masina Ako neko zna o cemu se radi pomoc je dobro dosla Pozdrav
  14. Hvala, hvala )
  15. Hvala, pozdrav
  16. Vazi see ) Pa tako i meni oko 5 se vrti
  17. Hvala lepo Pa i ja tako mislim da se vrti oko 5l ali cini mi se da je to maksimum, testiracu pa cu javiti ovde
  18. Moze neka fotka burazerove masine, koliko mu trosi, nisam jos uvek siguran kako stojim sa potrosnjom.. Pozdrav i hvala na lepim recima
  19. Pre 2 nedelje sam pazario navedeni motor, 1999 god. Preso 19300+km.. Za sad samo lepi utisci, sve sto vas zanima pitajte slobodno i ako je neko imao motor bice lepo da podeli svoje iskustvo.. Pozdrav
  20. Superr!!
  21. Hrabro, svaka cast!
  22. Odlicno!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja