Jump to content

Moto Zajednica

Rade koenig

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1098
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Rade koenig

  1. samo bocne odradis u narandzasto i prednji blatobran i kao lutka
  2. Iiii jaaaaoooo isto reagujes kao ja kad sam usao u svet skutera i dosao na ovaj forum tih dana svaka prica je bila SRECAN RODJENDAN a onda su mi ljudi rekli da ova tema zapravo je svastara za caskanje o cemu god pa tako i o redjendanima a sad eto malo o sijalicama pa ce mo o necem drugom i tako, inace pitaj ti sta te zanima pa da pomazemo A nije nas bas pet ima vise nego ovde uglavnom caska odredjen broj ljudi koji se uglavnom poznaju i meni slicni koji poznaju po nekog al ima nameru da upoznaju sve, ma skapiraces vec.Mene su naterali da placem i rekli mi da sam strumf, ne znam zasto i da mi devojka nosi roze papuce i svasta moja dobra tako da polako uklopices se i svatiti. ps posle ovog mislim da nikad vise nece pomisliti na bjb maxi scuter club :lol: :lol: :lol: Sala malo DOBRO DOSLA TI NAMA
  3. aha odrase me, nezezaj bre
  4. Ma nemam probleme sa svetlom far sija bas lepo i osvetljava bas ok. Al sam mislio samo zbog ustede struje
  5. Sad citam po forumu malo procitah negde da moze da se desi da cdi pocne da brljavi ako stavim led diode u tabli ili u stopu i poziciji Malo mi je to cudno. Mislim sa tim izmenama bi u startu odmah trosio manje struje i bio bi rastereceniji za toliko ako negresim ?
  6. jedan plus nego av htedoh av da av kazem AV khm :lol: Jeste probali da stavite led sijalicu mesto kratkog svetla isto ima grlo kao i obicna tipa h1,h4 itd kako li sija
  7. To i ja mislim. samo odes sa svojim motorom do majstora sto pravi sajle i covek izmeri kolika treba da bude odprilike jel to nema veze da li 1cm duza samo da nije kraca jer se ona rotira i pogleda kakva treba da bude na pocetku a kakva na kraju i napravi ocas posla
  8. E vidis kako je Alexanto razumeo velikog slavnog pisca. Hvala Alex
  9. idem ja u moju Labaratoriju Mislim ubuduce
  10. Tebi drži obrtaje dok na satu ne postigne temperaturu do polovine, onda spusti obrtaje. A kad je upališ, par sekundi radi na manjim obrtajima pa polako diže. Mislim da je to normalno, a možda i grešim. P.S. Ovaj put molim te preskoči kvazi majstore, idi odma kod pravod za to. Razumem i nije mi tesko do duse nikad nedodje do polovine sad jer je hladno vreme pa mozda zato drzi obrtaja vise da bi kao zagrejalo
  11. e drugari ako bih sijalicu u migavcu i stopu zamenio onom sijalicom sto ima grlo kao i obicna samo gore su diode jel bi morao jos nesto da dodajem ili jednostavno samo je stavim jer staje normalno kao i obicna
  12. Sklopi ti to tako i kad otopli dodjes kod mene i zajedno odemo sa mojim i tvojim motorom i lepo skinu sa mog i prema njemu naprave i tebi. Ako je upitanju majesty 250 kao moj do 99 god. Eto to imaj na umu ako se nesnadjes uskoro.
  13. cip tuning je KUBIKAZA CUPA. 500 se 326 ks pa da vidite kako ide auto 83 god... jes da trosi i vikendom se pali al kad se upali ..........
  14. Hvala drug :-) jos jedno pitanje drzi mi vise obrataje kad se ugreje kad je hladna lepo radi al kad se ugreje podigne obrtaje. Sta bi moglo biti? I kad ga palim potrebno je da mu dam malkice gas uvek. I kad ga nepalim par dana treba par puta po pet sekundi da bi upalio. Inace mnogo lepo ide i lepo se ponasa u voznji glatko ubrzava bez cimkanja. Dal taj el. Sauh ili karb sta bi moglo biti
  15. Bas je ekstra ovo narandzasto odelo
  16. koja je dimenzija kaisa za moj majesty 250 1996 god. Hteo bih sublerom da izmetim da vidim kakav je
  17. ja sam se ubio trazeci po netu sinoc i nigde
  18. imao narandzasto crni i svi mislili da je ktm par puta mi ljidi pokazivali iz auta
  19. Ti si
  20. A samo da kazem :lol: :lol: :lol: :lol:
  21. Ne kazem ja da je ruzno nego samo sam hteo nesto da kazem jer moram da kazem ovaj volim da kazem strasno sam srecan kad kazem jer kad kazem osecam se kao da sam kazao jer kad ne kazem osecam se lose :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  22. Dachman hvala
  23. kako da provalim kakav mi je kais
  24. gde si to radio i ako nije tajna koliko parica hocu na mom da uradim samo onu plastiku oko vizira
  25. Ajde pa mu pobegni kroz grad, nema sanse
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja