Jump to content

Moto Zajednica

Rade koenig

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1098
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Rade koenig

  1. Uzeo sam moped. Evo sta mi se desilo skinem cep za ulje da bacim pogled prevrne mi se motor (sklizne sa nogice) i iscuri 1litra ulja posto sam u selu kod bake i nema moto ulja kupim litru ulja za auto elf 10w40 i dospem ipak bolje bilo kakvo nego nikakvo i sad mi gori stalno lampica od ulja,zasto? Da nije zbog ulja od auta ili mozda da je od pada prelilo preko senzora ili.... hotnooooooo
  2. Samo da se javim da se vracam u bandu gpz-ovaca za par dana idem po njega
  3. izgleda samo ako se sami organizujemo Danas idem mozda po novo/staro motorce pa se vozikamo
  4. ideja ovako nesto za skuter
  5. Danas Beograd - Novi Sad - Beograd
  6. Mi smo kreteni koja odbacujemo svoje pismo. Da li ima jos neka zemlja u svetu da je ime svog kluba napisala drugim osim svojim pismom. Sta ce nama iko istrebicemo se sami
  7. imam ja da ti posudim sa zadovoljstvom, 45 l sa naslonom, e sad da li ce biti kapa ili shad videcemo od toga koji cu motor voziti tada al svakako imas kofer na raspolaganju i imam policiske torbe kao rolne ili virsle koje su odlicne kao bocne torbe pa eto da znades da moze i to
  8. hahahahah Jesi resio misiju nalepnica
  9. http://i478.photobuc...a/IMG_0053s.jpg Ili dodjem da ti je skinem odprilike ovako
  10. Evo resenja Alex stanes ispred motora i stavis palac leve ruke na nalepnicu prego slova BG i onda kazes - nalepnice nalepnice odlepi se nalepnice jeb... li ti mamicu koga ti zajebavas hokus pokus kupus. I to je to, BAKA kaze da uspeva Ako i to neuspe onda jednostavno poslusaj sta sam ti rekao lepo onaj dan kad si grebuckao nalepnicu nokticima ko hrcak,da je lepo prelepis
  11. u uradi sam imas spaknicu bas za to za 70 dindzi
  12. zakljucaj temu ako su prodati
  13. Imao sam tu sijalicu, bez problema... Samo valja kad stojis na semaforu ugasis far. Al ipak ako mozes kupi fino original sijalicu za njega
  14. http://images3.kurir-info.rs/slika-900x608/policija-vozaci-motori-presretaci-marke-suzuki-gsx-prekrsaji-turbo-polica-1328585176-56840.jpg
  15. Sta reci sem ispravan i crne boje. Pozdrav, cena 15eur
  16. Kao sto pise u naslovu prodajem ta dva modela u dobrom stanju ili menjam za nesto od moto opreme vi ponudite Inace cene nisu fiksne al su hitne mislim da su povoljne bas 3600s http://i3.ytimg.com/...I/hqdefault.jpg http://www.myworldph...de_black001.jpg http://i.ytimg.com/v...Tp31ohM1I/0.jpg n73 http://i00.i.aliimg....ee-Shipping.jpg Ovo su slike sa interneta. Imaju po koju ogrebotinu sto je normalno jer nisu novi
  17. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/75499-crash-bars-servis-seba/page__st__500 evo druze pa lepo pitaj sta te zanima dobices brz odgovor
  18. Bas lepa nema sta, Da ce Bog da je ne ogrebete (osim ono kad padne sa motora jer kao po difoltu nikad da stane gde hocu pa kad krene da se kotrlja dusa me zaboli)
  19. Bas zato mi je ok da je prevezem od posla do kuce posto na poslu niko ne ostavlja zbog toga sto hoce da cornu municiju. Inace ta fotrola je kao od nekih trakica unutar djepa i kad nema pistolja unutra ima mesta za bilo sta kao i ostali djepovi. Ih pitaj alexubgd koliko sam zajeban.... KAO KRATKO CEBE ZIMI
  20. ista ovakva samo bez aplikacija i malkice veca http://static.limundoslike.com/originalslika-10542110.jpg
  21. jeste te je sirine. Inace torbica je napravljena kao sto sam objasnio za nogu i ista je kao bajkerske torbice ixs samo ima dodatak za pistolj. Inace upitanju je specijalisticka torbica crne boje. Meni dobro dodje za posao i za voznje dokumenta itd...
  22. Aj da se pridruzim hvalisanju, danas pala torbica bajkersko - policiska ima balistricki opasac na koji je zakacena torbica sa jos jednim kaisom za oko butine. Ima dve velike pregrade u jednoj je futrola za pistolj u drugu dokumenta i ima jos 3 mala dzepa za mobilni i neke sitnice crne je boje i kosta 3000din
  23. Seba pravi nosac nov po ceni polovnog :-)
  24. ode pinjon jeb... mu oca
  25. kad si promenio antifriz jesi radio vazdusarenje
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja