Ne "povlačim" se iz rasprave nego neću da više ofujem temu,a pošto ti živiš u zemlji gde se zakon poštuje samo tako ti nemoj ništa da radiš od ovog što ja napisa,poštuj zakon,a i ja ću veruj mi kad ZAKON bude počeo u MOJOJ zemlji da se POŠTUJE,do tada ja kačim na moju RADNU mašinu šta hoću a ti kači šta hoćeš.I večiti amonizitet koji vi gajite, koji vozite TDMove,prema nama koji vozimo Bavarce i ovde se pokazao kao tačnim po ko zna koji put, a nikako ne bi voleo da se ,ikada,sretnemo na putu da neko ne bi bio ugrožen...