OMV pumpa u Ćelijama ubedljivo najgora pumpa!!
Odbijaju na kasi uz izgovor da je predaja smene, o usluzi u kafani da ne pricam, prljav objekat, prljave uniforme radnika, sluze pokvarene sendvice, katastrofa!!!!
pihhhh, na njega ni biciklu ne bi naslonio!
Ako ovo znaci NE onda sam pogresno informisan . Izvinjavam se.
mora da si bio u Nisu i svratio kod Pita na burek, a on slozio pricu ;D ;D
zapisavanjem se obelezava teritorija, ali ne i vlasnistvo nad predmetom.
dzaba si pišao, nikada nece biti tvoja! previse si je kudio da bi je sada posedovao ;D ;D