-
Broj tema i poruka
1490 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Dzony93
-
Ljudi ajde koji bi mi motor preporucili za 192-3+ i 95 kg ? Burazer isto tako gradjen samo 10 kila laksi... Od R-a i Nakeda
-
neka igra za sah da se igra na net, ali normalna, da skinem caletu ima li ?
-
prodavnice oruzija u nisu neko ako zna neka kaze, da nije canona i lovac agp ...
-
Gume za piaggio x9 250 evo obe zna neko gde ima da se kupe ?
-
e ovo je dobra verzija gangnama hahahahahahahah
-
Svaka cast FElixe!!!!!!!!
-
zna li neko do kad aks isporucuje subotom ???
-
da li je neko kupovao sa ovog sajta DX.COM ??
-
ljudi sta znaci Nadoslanje u post expresu ?
- Prikaži prethodne komentare 3 more
-
Mislim da je ovo sto sam ja bio rekao,meni je u subotu stigao paket u Pancevacku postu i oni me pozvali i kazu da je greskom paket stigao kod njih umesto u moju postu i pitaju jel mi hitno za paket ako jeste da odem ja do njih i da ga preuzmem ako nije da sacekam do ponedeljka pa ce ga oni poslati u moju postu,to sam i uradio cekao do ponedeljka i u ponedeljak kada sam preuzeo paket vidim na dostavnici da pise "nadoslanje".
-
-
-
extra.... post expres izgubio posiljku...
