Kao sto je kolega gore reko. Za taj novac ima silverwing-a koji je extra, vozio sam taj skuter a pre toga x9 500, razlika je mozda samo do 100 cc ali bogami kad das gas razlika je nebo i zemlja, da gledas rang do 500cc onda bi isto za taj novac naso nexusa, x9 500, AA 500, Cak i burgmana i majesty 400. Ali bi ti ja preporucio ili sw-a ili burgmana 650 sa tim motorima ima da predjes srbiju i van je uzdus i popreko bez problema. ( samo uzmi u obzir da popravke nedajboze na burgmanu su papreno skupe tipa kais 550e + zeznut menjac mnogo...)