Jump to content

Moto Zajednica

Nikolar6

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nikolar6

  1. Zdravo svima, treba mi pomoc oko povezivanje paljenja, moje staro paljenje je sa 6 zica (keeway), a novo sa 5 zica (minarelli, scarabeo), ako je neko to vec radio ili zna kako povezati nek se javi. HVALA UNAPRED.
  2. Nikolar6

    Far za r6

    pa na mom faru fali dosta te providne plastike tako da nema osnovu dobru da to lepo odradi, a neki lik ga zavlaci za kalup da mu napravi tako da ne moze nista, fakticki njemu treba zdrav far pa da po njemu odradi i moj, U svakom slucaju korektan decko, sto ne moze da napravi da bude dobro to i ne radi, i hvala vam puno za broj mozda ce ipak nekom zatrebati
  3. Nikolar6

    Far za r6

    Nemoze da popravi , OGLAS JE I DALJE AKTUELAN
  4. Nikolar6

    Far za r6

    to bi bilo super, ajde vidi pa javi i hvala puno
  5. Nikolar6

    Far za r6

    Kupujem desnu polutku fara za r6 Yamahu 2001, ili ceo far.
  6. Imam ja
  7. to ti je filter za vazduh, rasturi ga i videces da je mastan, tako da motor nemoze da dise, operi ga i vrati, a u svakom slucaju ne bi bilo lose i karburator da ocistis i prestelujes posto si dosta presao a nisi ga cistio. Pa ni japanac ne bi izdrzao toliko kilometara a da ga ne servisiras
  8. Ekstra brate, hvala ali vec sam skrcao motor
  9. Za Yamahu r6
  10. Gde mogu da kupim ukrasne srafove ili kopce za plastiku, recimo za vizir na motoru itd
  11. Jel ima negde ovaj kombinezon da se proba u Srbiji, posto se i meni svideo, a na slepo mi se bas i ne narucuje iz Louis-a, i ako neko zna koliki je otprilike taj povracaj poreza kada ga kupis tamo.
  12. Pozdrav svima, zovem se Nikola iz Kragujevca sam i vozim Yamahu R6
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja