Jump to content

Moto Zajednica

zzobzo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    23
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Profile Information

  • Lokacija
    Lazarevac
  • Motocikl
    Suzuki vstrom 650

Poslednji posetioci profila

Sekcija koji prikazuje poslednje posetioce ovog profila je isključena i ne prikazuje se ostalim članovima.

zzobzo's Achievements

U prolazu

U prolazu (1/6)

3

Reputacija u zajednici

  1. Slika je iz suzukijevog uputstva za motore, e sad, o kolima ne znam ništa
  2. @libero traži 10w50 pro4 a toga nema u delmax-u
  3. Ima u markos moto shop, septembra meseca litar je bio 1800din
  4. Slažem se, al' rekoh da ih prvo nabavim, možda ne nađem odgovarajuće ...
  5. Pozdrav, zamenio bih semeringe na točkovima. Može li neko da mi napiše oznake ili dimenzije ? Vstrom 650 2008g. Btw. Zaboravih da napišem sa ABS-om
  6. Hvala na odgovoru, čim zahladi idem u garažu
  7. I ja sam mislio da je previsok pritisak ali , na sajtu proizvođača piše za ovu gumu da je preporučeni pritisak za obe (prednju i zadnju) 2.5-3.2.... ja sam zadovoljan sa njima drže dobro, baš! Može li neki savet oko podešavanja ogibljenja?
  8. Svima nam se isto troši prednja guma, samo je kod mene najizraženije jer sam prešao najviše. Pumpamo na različitim pištoljima.
  9. Pozdrav, Imamo mali problem sa gumama ( ako je to uopšte problem) . Na dva stroma (dl650 , dl1000) i jednom gs-u imamo gume pirelli scorpion trail 2. Primetio sam na sva tri motora da se prednja guma troši neravnomerno . Gume smo kupili u slično vreme (avgust i oktobar) dot iz '23god. Prešao sam najviše od sva tri motora (dl650) preko 8000km pa se kod mene najviše i primećuje. Gume pumpamo na 2.6.bar (proizvođač predlaže 2,5-3.2bara), u toku vožnje pritisak skače do 2.8bara. gume su potrošene (kod mene 2mm, do graničnika ima još 4mm). Na svakoj šari na istom mestu je“krampon“ ispupčen, takva je cela guma. Pitanje za iskusnije kolege: Da li ova guma treba ovako da se troši?
  10. Imao sam bt silikon otvoren pa sam njega koristio. Samo ga ostavi da se dobro osuši, nisam vozio 24h. Obori retrovizor na dole, kao na slici.
  11. Ne mora da se puni retrovizor "do čepa" , ja sam probušio jednu rupu 5mm i "sipao" sam silikon sve dok na lupkanje po retrovizoru nije prestalo zveckanje tega. Uglavnom, drži silikon, prešao sam do sada par hiljada km od intervencije.
  12. Zovem delmax tražim ulje, kažu ne držimo mi to ulje ! Rekoh evo ti art.id pa vidi, kad ono međutim! Drže,drže al' nemaju pojma , 1200din/l Comp 4 15w-50xp.
  13. Tako nešto sam i pomislio na kraju, sa donje strane da probušim rupu i da napuni silikonom...
  14. Tako nešto sam i pomislio na kraju, sa donje strane da probušim rupu i da napuni silikonom...
  15. Pozdrav, Napokon sam ustanovio šta mi lupka/zvecka na motoru kada vozim po rupama.... U levom retrovizoru se nešto odlepilo (otkačilo) i jasno se čuje taj zvuk koji nervira kada se lupka po njemu. Na koji način može da se otvori retrovizor ?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja