Jump to content

Moto Zajednica

gixxer

Članovi
  • Broj tema i poruka

    205
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: gixxer

  1. Ostalo posle prodaje jer je kupcu tako odgovaralo,Suzuki GSXR 600-750 K8-L0: Auspuh sa katalizatorom vrlo malo bio na motoru jer je zamenjen za otvoreni,bez ikakvog ostecenja i bez ogrebotina 80eu Nosac registarske tablice sa pozicionim svetlom kao nov 25eu Poklopac zadnjeg sedista kao nov narandzaste boje 35eu Ako se uzme sve zajedno moze neki popust ,moze slanje o vasem trosku,kontakt ovde ili na pp,ili 063-177-05-08
  2. Pre nego je kupim ,odnesem kopiju saobracajne na bilo koji tehnicki pregled i odmah mi kazu da li je problematicna ili ne,tj da li je na spisku ABS-a
  3. Da ne bi sada trazio link,potrazi sam u Velikoj Plani predstavnik za autoprikolice marke Boro ,prikolica 210 duzine nova sa atestom i svom dokumentacijom za registraciju cak ima i pomocni tocak na rudi,naravno bey cirade i arnjeva, kosta 490 eu, u cenu nove naravno ne racunam troskove registracije,ovu temu nisam postavio da bilo koga ubedjujem posto je nova prikolica nego da trayim polovnu koja je jeftinija od nove,ili kod nas nesto nije u redu pa su polovne skuplje od novih,ako je tako onda sa nama nesto nije u redu.Mohikanac ako ne znas ko ima polovnu ,jeftiniju od nove ,onda nemoj da brljas bar po ovoj temi kao sto brljas i zajebavas po ostalima,inace sto se tice registracije produzenje kosta 3300 dinara godisnje jedanput
  4. Kupujem polovnu ,dobro ocuvanu prikolicu za auto,od pocinkovanog lima,koja moze da se registruje ili je registrovana,samogradnja ne,mora da je sanduk dugacak min. 2m,za neku normalnu cenu,znam gde ima nove za 500 eu sa atestom,ja bih polovnu dobro ocuvanu za naravno manje para,ako neko ima ili zna nekoga ko ima neka mi javi ovde ili na pp ili na 063-177-05-08 Sale,posto sam iz Vojvodine,prednost iz okruzenja
  5. Ima li neko iz Kule da nam da neke informacije o ovom skupu,koliko znam treba da je sada za vikend
  6. Bio danas da ih kupim,na moju zalost velike su mi,inace pantalone su stvarno kao nove,a Caja je momak za svaku pohvalu,seli malo popricali popili sokic,pa kuci
  7. Ziv bio kolega imas pice od mene kada se negde sretnemo
  8. Da li neko ima link kataloga ovakvih rucica da bih po siframa mogao da nadjem za koje modele motora ove odgovaraju? Unapred hvala
  9. Potpuno nove nekoristene sportske kratke rucice kocnice i kvacila,kupljene greskom,na zalost ne znam za koji motor,ali imaju sa donje strane sifru pa mozda neko moze da pronadje za koje tipove motora pasu,sifra desne za kocnicu je F-14,a sifra leve kvacila je S-248,cena je za par 35eu,saljem na adresu o trosku kupca,tel: 063-177-05-08
  10. Kupujem zatamnjeni poviseni ili tkzv grbavi race vizir-plexi za Suzuki GSXR 600-750 2006-2010 za max 30eu ako je nov,moze i polovan da nije izgreban,tel:063-177-05-08
  11. Kao nov cena je 5000 dinara ,saljem na adresu o trosku kupca,063-177-05-08
  12. Lep ko upisan a i cena povoljna
  13. Motor je prodat
  14. Vulkanizeri,kolege skuterasi,imam Beverly 125 koji fabricki nosi prednju gumu dimenzija 110x70x16,moje pitanje glasi da li bih jako pogresio kada bih umesto nje stavio gumu dimenzije 100x80x16,nasao sam jednu kao novu po povoljnoj ceni ali se dvoumim zbog dimenzije,unapred hvala na odgovorima i savetima
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja