Da li ste zaboravili svoju lozinku?
Maj 24
Maj 15
Maj 13
Maj 7
Maj 4
April 12
689
Pregled svih promena statusa od člana ProkaRoka
Preporuka za kacigu do 200e? Fullface nešto slično Icon Airframe obliku?
ProkaRoka
Sitan sam sa glavom, neki M-L 58 sam. Hvala svakako na preporuci.
sashac
imam ja shark evoline 2 l velicina,ki nova...150
AIeksandar
Ova je XL, valjda oko 62 64.. Nema na cemu, jos sam imao losiju Uvex kacigu srednje klase, i odradila je posao, tako da def. Uvex neki nema greske, Poz..
Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja