Jump to content

Moto Zajednica

PICASOO MZ

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3121
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: PICASOO MZ

  1. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Kataran racunaj i na mene Spremaj jedno "mace" da se uverimo u kvalitet tvojih pekarskih majstorija :D
  2. Super je ispao izduv, BRAVOOOO
  3. PICASOO MZ

    JawaMania

    Jesi sam menjao zice i centrirao tocak??
  4. Kaze potpis slike "Polje snova" ehmmmmmm....
  5. Meni omiljeni - Knuckle heads... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  6. Malo slika sa izlozbe u Japanu...
  7. 2 Evil_Zo Ma super je trenutak bio...Dim u prostoriji, svetlo se probija kroz prozor koji je pri vrhu i kroz dim, a u magli ram motora...ali dok sam otrcao u kucu po aparat dim je izasao i jbga
  8. PICASOO MZ

    Macro

    Nisam ni znao da imam makaze za lim, nekog cuvenog masjtora "Pere Muse"!! Slikao ih za drugara, pa reko' da postavim i ovde...
  9. Pogledaj dal pise na njih pera musa Hahaha...u pravu si Darko, pise "PeraMusa"...Na ovim drugim pise "D(nejasno) Mir" jel' to trebalo da pise Damir, Demir ili...? Jel' taj PeraMusa bio iz Svilajnca??
  10. Floyde jesil' ti to zavrsio Jaworku??
  11. Nije losa nova tema, ima mnogo prostora za krativnost...! Zub bas mi se svidja tvoj stan, bas je nekako retro!! Bravo, ovog puta si dobio moj glas. Ovo je slikano u radionici u kojoj je u toku druga prerada mog MZ custom bobber-a... Radionica se nalazi u podrumu kuce pa su zato prozorcici visoko...Jos je lepsa scena bila kada sam zavrsio varenje, otvorio prozor i ugasio svetlo...Kako je lep prizor bio kada dim od varenja izlazi na malo prozorce a u magli se vidi ram motora...Fck, dok sam otisao po aparat dim se vec raziosao i tako...Ostade ova koju sam u PS konvertovao u BW
  12. Miha nisi valjda odustao od MZ quad-a? Evo da te malo motivise...
  13. Evo nadjoh ovo na net-u, pa reko' da uz Mihine slike moze i ovo da koristi...
  14. Uh, da... Moja je No.1...
  15. MZ custom CR...
  16. Da malo osvezimo temu sa novim slikama, nama dragih MZ-ejaca...
  17. Sav alat je od pokojnog mi oca, koji je bio masin-bravar...S' obzirom da poznajes ko je pravio (jos ako je taj Pera iz Svilajnca) moguce je da je moj stari od njega kupio te makaze, stvarno nemam pojma. Imam jos jedne, iste takve!!
  18. Bravo za autora pobednicke fotke...!
  19. Miha, ako do sada nisi stelovao otpor na zadnjim amortizerima, najbolje bi bilo da ih skines, da naprskas malo WD-a ili nesto slicno na delu gde se alu-deo koji se okrece spaja sa donjim delom amortizera. 1000000 % je "zalepilo" i nema sance da se bez muke okrene, a postoji bojazan da se polomi i tek onda nisi nista uradio... Ako hoces da ih sacuvas, najbolje skini amortizer, skini oprugu (taman mozes i da servisiras amortizer ) lepo poprskaj WD-om i ocisti...! Ima negde tema u MZ svetu o tome pronadji sve je lepo opisano, ali nemoj na silu da ih okreces!!!!!!
  20. Drugar, dobro ti ide ovo vezbanje
  21. Kako bese ovo radi...srafi se na dinamo ili na drugi stranu na korpu kvacila i posle...? Pometra se klip u GMT...? Sta je orijentir na masini??
  22. PICASOO MZ

    Macro

    Oko od macora je vrh...Bravo Gligo!! Sa cime skljocas??
  23. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Sam si rekao (i to nekoliko puta) AKO...! Na zalost ovde u Svilajnc (a i okolini) retko ko ispostuje to AKO... Nekoliko puta sam se i sam zaje*ao narucujuci kod "pekara" u pecnici...Sve je to bilo, prosto receno BLJAK...!skuvano-smrdljivo-i sta ti ja znam sta vec-znam samo da se nije pojelo!! Od kada pecem kod jednog "mangalasa" u jednom selu kod Svilajnca sve je OK!! Samo jos nesto da napomenem, kod mene u komsiluku ima pekar kod koga je "saputnik" tretiran :D u vuruni bio EKSTRA ukusan, ali samo u prvih godinu dana kada je radio kako treba i kada je redovno cistio pecnicu-vurunu. Kada je okrenuo "po Srpski" da ne cisti redovno pecnicu i da u jednu turu pece i prasice i jagnjice i jarice, onda je sve otislo u PM...Broj musterija mu je opao za vise od 70%... I na kraju SVAKA CAST IZUZECIMA, ali dok ne probamo tvoje iz vurune nis' ti ne verujemo ;D ;D ;D
  24. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Ma kakva vuruna, mangalo je zakon!! U vuruni se vise iskuva nego sto se ispece, a hoce i da se oseca na uzeglu mas'...!
  25. :D Pa valjda 27 a 28 i 29 su ova dva drugara koji dolaze sa tobom...!?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja