Jump to content

Moto Zajednica

Rade koenig

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1098
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Rade koenig

  1. sklopis sve a onda te zeza mala sitnica ybog koje moras da rasklopis sve

    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. Limenko

      Limenko

      ma to je da uvežbaš sklapanje!! :)))

    3. ledu

      ledu

      још ако имаш и оклопе, па сви они имбуси... :-)))

    4. Rade koenig

      Rade koenig

      sa sve okopima

  2. jao znate sta ima novooooo ne bi ste verovali

    1. Prikaži prethodne komentare  6 more
    2. cvele 1389

      cvele 1389

      jeste,opalio je lopatu!

    3. Rade koenig

      Rade koenig

      kako nekad glupa stvar izazove dosta diskusije. Pa nema nista novo. Zajebavam vas :D ahahahahhahahahahahahahha

    4. Rade koenig

      Rade koenig

      volim i ja vas

  3. Prijatelji meni je potreban ovakav zavrsetak auspuha,ko bi mogao to da mi napravi ili gde ima da se kupu tako nesto?
  4. :zdravo:imam jedan par stapova. Mislim da su hvalitetni,ne razumem se dobio sam ih iz Germani Mislim da su hvalitetni aluminijumski bas lagani. Moze 1000din par
  5. Rade koenig

    GPZ 500S

    ((((((((((((((((Evo resih i ja da napisem nesto o mom malom vepricu... GPZ, cudno ime, zar ne?! zato ga Ameri prekstise u EX500 da ne bi lomili jezik spelujuci ga svaki put. Lanisran jos davne ’89 izgled je promenio ‘94 kada ga ameri prekrstise u nindzu, a na vecini trzista ostade ime GPZ. Na zapadu se I dalje proizvodi I vrlo uspesno prodaje iako se od ’94 jedva promenio. Ajd sada nesto malo motoru : ))))))))))))))))))))))))) Napasa ti da je lansiran jos davne 89god :takoje: Sta se desava sa mojim?!Moj je 88god. . Kako bi bilo lepo kad bi se ljudi pre pisanja informisali,lele
  6. Kao sto pise u naslovu kupujem kofer za motor tacnije za mog prijatelja za kurirsku sluzbu,hitnoooo
  7. ekstra dogovoreno ,cim se malo vreme sredi eto me
  8. Imam kawasaki gpz 500s 1988god,da li za njega mogu da se urade crash barovi? Uradio bi te crash bar sa strane tako da na njega mogu da zakacim i kofer kad mi zatreba- Jel imam realne zelje ili puste snove??? Hvala najlepse
  9. ortak treba da upotrebi malo internet jer da je to ucinio video bi da nova sad trenutno kosta 6735din. Zaprepascen sam,voleo bih da pruzim ruku i cestitam mu bolji prodavac nikada nije se pojavio na oglasima bjbikersa a i sire. Prodajem ja punta 2011 za 10.000eur do duse nov je sest al toliko mi fali za mercedesa e klasu Sala mala,sad ozbiljno- preskupo rodjo za te pare da biras novu u toj klasi
  10. potreban je i meni takodje
  11. Sve mi dirajte samo ZEMLJU,PORODICU I SRPKINJE NE!!!

  12. Zdravo bio,meni je takodje bilo prvi put da prisustvujem ovako necemu,iskren da budem kad sam te video tamo prokemntarisao sam: Vidi izgledao kao pravi dedamraz... Ziveo ti nama brate pa da se druzimo duuuuuugooooooo :takoje::takoje::takoje:
  13. Samo da se zahvalim na drustvu u subotu divna si

  14. POPSY zar te svida bas hrane u lutko moja nemoz a da ne znjapnes nesto ne verujem kako te je decko slikao ahahahahhahahahahahahahahahahaha :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
  15. Takve stvari pricju samo pickice koje nas i seku na ulicama,neka nam se na lose vrati ako smo bili tamo da bi profitirali... Boze pa nama ne trebaju neprijatelji pored nasih ljudi... BAJKERI PAMET U GLAVU I NE BRINITE BOG CUVA DOBRE LJUDE. KO NAM O ZLU MISLIO O KUR>>>> NAM VISIO sto bi rekli cigani KAMEN IM U USTA SVIM BAKSUZIMA......
  16. Mislim da smo face

    1. papacito

      papacito

      sto mislis da si faca

       

    2. Rade koenig

      Rade koenig

      ne mislim na mene vec na sve ucesnike akcije

  17. Ponosan sam sto sam bio deo neceg ovoliko VELICANSTVENOG. Za ovakav gest i nepostoji prava rec sem neka se vrati svim bajkerima koji su bili tamo i oni koji nisu na zdravlje,srecu i radost...
  18. Ja bi hteo da ponudim organizatorima bjb i cele akcije prostor za skladistenje svega sto je potrebno za tu decu,nalazim se u zelezniku,rado bih ustupio moze na pm a moze i na 0648107875 od 00 do 24h
  19. Sa velikim za kasnjenjem ali nikad nije kasno da pohvalim ovaj podvig naruciti posto si devojka!!! Svaka cast
  20. miran pocinak,neka mu se Bog mili smiluje i oprosti grehe.
  21. Kacim cim ga slikam za dan,dva. Sory. Inace cena ne ide ispod ove. Pod dogovor podrazumevam nacin placanja
  22. Motor je u dobrom stanju,neradi mu samo pokazivac brzine sve ostalo je ok. Uz motor dajem original kofer sa kljucem. Hitno mi je zaista zato ga dajem za te pare ima nove tablice zute samo tu ustedite 7000din Dao bi ga forumasima i na rate 3 mesecne rate motor dobijete odmah a saobracajnu cim otplatite. Saljite ponude pa da se dogovaramo
  23. napisani su brojevi ,javite se i sve ce mo da se dogovorimo. Moras da imas bar B ili psp da bi radio. Dogovor oko radnog vremena i slobodan dan za studente kad god treba
  24. Kao sto pise u naslovu potrebni su nam bajkeri za kurirsku sluzbu ,vozni park cine skuteri od 49ccm. Prednost imaju studenti...dogovor oko radnog vremena! Ukoliko ste sa Novog Beograda mogucnost odlaska kuci motorom... Plata 20.000din. kontakt: 069/607-560 i 011/311-0842.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja