Jump to content

Moto Zajednica

shejtan

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1893
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: shejtan

  1. E, posto mene ceka ista zajebancija, a ti si vec iskusan, mogao bi da meni promenis iste ;D ;D ;D ;D
  2. Pa dadoh ti link ;D ;D a ti nadji ko ce da to dopremi na test
  3. Pa ti ako nastavis takvim tempom, eto tebe za desetak dana nazad ;D ;D ;D
  4. Boske ti donosi i Louisa a ima i ovde dosta 064/287-45-40
  5. Slušalica i jeste u uvetu, a mikrofonu je svejedno da li je pričvršćen ili ne ako je u dometu usana. Poenta je da je prejako šuštanje vetra u tom delu. Laringofon je jedino rešenje za komunikaciju koja je upotrebljiva. Čeh mi je poslao link firme koja ih ima u ponudi. 25-36€. Razmisliću, pa ću videti da uzmem i probam... ako u međuvremenu ne uspem da dobavim sa nekog vojnog otpada tenkovsku "kacigu" sa laringofonima. Znam da nacinjem staru temu al sam natrcao na ovo: http://www.locuradigital.com/accesorios/radioaficion/accesorios_alan/plx330s_laringofono_tactico_auricular_con_boton_grande.htm#
  6. Ajd da ti doteram i moj kad si dokon ;D ;D ;D ;D
  7. Ma pusti ti to hvala, nego da postavis fotku kad to bude gotovo
  8. Moras da skines program za raspakivanje extenzije 7z http://www.7-zip.org/
  9. Da, da u sto vecem broju, i onda izadje pomocnik ministra Bora Djordjevic, pa se sve to lepo izmontira i pusti se u vestima u petak, kad je predizborna tisina, i na kraju to nema veze sa izborima ??? ??? ??? ??? Daj ljudi mislite svojom glavom Zasto se nije organizovalo neki dan ranije ili posle 11. maja??
  10. Dan kad sam presao na R
  11. Samo fotka na naslovnoj
  12. E sad da su ovi admini stavili sve one smajlove, ovde bi nio onaj sto se klanja ;D ;D Bravo Vucino
  13. Svaka cast drugari ;D ;D Ja nisam nista slikao al sam ubacio u Blic i 24 sata Blic 24sata
  14. Ne bi da se pravim pametan, al mislim da malo brkate goretex sa obicnim platnenim jaknama Za goretex ti trebaju specijalne trake i presa koju Goretex firma iznajmljuje koperantima Ako goretex prostepas, a preko stepa ne zalepis traku, vise nije to to :o
  15. Ajd ti blago meni u utorak na Batajnicki put (posle coca-cole) u keeway servis znaci kad krenes prema bataji sa desne strane
  16. Ih dal moze do bgd? Pa ljudi su na more isli sa 15-cama
  17. shejtan

    GPS?

    Bas mi je drago zbog tebe, aj daj neki link, model, kolko para ?!?!? Nokia GPS Module LD-3W u comtrade 7.379,00 Din.
  18. shejtan

    GPS?

    Ja imam nokijin i do j radi
  19. Zlatno krilo
  20. Doktore, samo jedno pitanje: Koliko si kilometara preso na AT pa da mozes toliko da pljujes po njoj?
  21. Bas tako i razmisljas samo o voznji, jer ce biti TRASSSSS
  22. B 24.12.1993. A 23.04.2008. ;D ;D ;D ;D ;D ;D Ajd me sad prozivajte :P
  23. Polozio sam u Auto skoli VIR ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja