Jump to content

Moto Zajednica

Moto pesacki skup u Šidu

Recommended Posts

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Irig
  • Motocikl: Suzuki SV 650N

Juce oko pola 6 nas petoro se uputilo na skup u Sid. Pre polaska smo culi da se placa upad 200 kinti (simbolicno) i da uz to dobijas jedno pice gratis,kad ono...dolazimo na ulaz ni dobrodosli ni nista nego 400 din. Ja kontam ok devojka i ja na motoru nije problem izvadim pare i ne dobijem nista, pitam za jednu cugu gratis (kako sam cuo) kad ono to je samo za pesake za njih je 200 i jedno pice gratis...Ok,usli svi promuvali se odemo po pice,pa da vidimo sta ima za klopu,pitamo gde je klopa a oni u fazonu pa nema pojelo se,sto niste dosli ranije.Vise stvarno ne znam dokle ce da nas kaznjavaju sto dolazimo motorima na moto skupove! Dokle vise? Sramota...

  • Podržavam 27

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

Lomio sam se dal da idem....

Zao mi je sto se sve uvek svede na glupe pare..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Zato sam ja oba dana isao u Srbobran, dosao sa devojkom, dobio magnet sa logom njihovog kluba, drvo za nogaru (da ne propadne), na ulazu sacekusa sa rakijicom (hvala, ne pijem-ali kao da sam popio) i odlicna atmosfera uz simbolicne cene pica i hrane... A da, ulaz se NE NAPLACUJE za bajkere i saputnike/ce pa sam drage volje pokusao da se oduzim kroz cugu i hranu jer su i oni krajnje korektni 0takoje.gif

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2401 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

...jako su se razalavili svi, jasno je meni da organizator ima troškove, ali brašo, 500din za ulaz je mnogo..

Naplati ti 100din, i ok, a ko hoće da spava i pasulj i kamp mesto naplati posebno.

Ovako, bojkotujem skupove gde se naplaćuje ulaz.

 

ps.

takođe bio u Srbobranu, sjajno organizovan moto skup, pravi domaćini! 0takoje.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Ljudi ja sam se sada vratio sa skupa u Šidu.

Na ulazu sam platio 400 din, dobio upaljač, privezak, olovku i džepni kalendar.

Besplatno ručao u subotu, danas besplatno doručkovao i popio kafu, imao osvetljeno mesto za kamp, sa stolom i klupom ispred šatora, slušao BandX.

Siguran sam da 400 din ne može da pokrije sve to a o zaradi da i ne pričamo.

Po meni sasvim uspešan skup.

Još jednom se zahvaljujem Popi, Buci, Đžunji, Tamari i svim ostalim članovima Moto kluba "Šid" na srdačnom gostoprimstvu.

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Hornet 600 '02

Ljudi ja sam se sada vratio sa skupa u Šidu.

Na ulazu sam platio 400 din, dobio upaljač, privezak, olovku i džepni kalendar.

Besplatno ručao u subotu, danas besplatno doručkovao i popio kafu, imao osvetljeno mesto za kamp, sa stolom i klupom ispred šatora, slušao BandX.

Siguran sam da 400 din ne može da pokrije sve to a o zaradi da i ne pričamo.

Po meni sasvim uspešan skup.

Još jednom se zahvaljujem Popi, Buci, Đžunji, Tamari i svim ostalim članovima Moto kluba "Šid" na srdačnom gostoprimstvu.

 

tako je... ja cu da dodam jos rucak u petak i odlazak u manastir u Privinu glavu gde smo imali dorucak u subotu ujutro. rakijica dobrodoslice je bila kad sam ja dosao u petak al sam je ja ljubazno odbio. ne znam sta ljudi ocekuju al ako misle da ce da dobiju Hilton, onda nek tamo i idu.

pozdrav svima iz MK Šid, bilo je odlicno...

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

kontam ja to, ali stvar je u tome da ja (a i mnogi drugi) ne idem na moto susret zbog koncerta i da bi tamo dobijao razne priveske, upaljace, olovke...i da bi jeo i pio kafu,

nego pre svega idem tamo zbog motora i druzenja sa ljudima, a sve ostalo je nebitno,

i ljudima je u startu nametnuto da plate ulaz koji pokriva troskove svega toga sto je nebitno (koncert ,privesci,upaljaci, pasulj...) i to prosto ubija u pojam, jer 90% ljudi nemoze da dodje u petak i da bude 3 dana tamo, ljudi rade radnim danima, a vecina radi i subotu, i onda u subotu posle posla jedva uspeju nekako da dodju na nekoliko sati da se vide sa prijateljima i da se provedu i onda ih bombarduju na ulazu da plate ulaz, i onda posle naravno nema pasulja nestalo....

Nisam protiv pasulja, volim ga i uvek jedem kad ima, (ali ima ko ga ne voli ili nije gladan u tom momentu, ili mu se nejede pasulj) ali ipak mora da ga plati, e ZATO to bi sve to trebalo da bude OPCIONO, znaci ko hoce nek plati, i to da bude neka realna cena recimo 100-tinak dinara za porciju i resena stvar.

Nekad sam isao na 10-15 moto susreta godisnje, a u zadnje vreme to se svelo na 2-3 godisnje upravo zbog toga sto se desava, katastrofa, moto susreti prerastaju u neke vasare i koncerte.....

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Bajina Basta - Tara
  • Motocikl: kawasaki VN900 '08

Samo kukate!

Nemoj te ni da idete... Meni kad nesto smeta ja to izbegavam u sirokom luku!

 

Nikad mi nije bilo zao da platim ulaz u kamp, za bilo koji moto skup.

I treba da se placa!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

o Srbijo, zemljo bajkera hahahahhahaa....

 

SALER - brate, ne trudi se da objasniš, borba je to sa vetrenjačama ;) nek svi ovi što kukaju organizuju jedan skup gde se ne plaća ulaz, gde nema muzike, gde nema ručka i nek se druže, pošto im je to poenta, hahahhaa

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Juce oko pola 6 nas petoro se uputilo na skup u Sid. Pre polaska smo culi da se placa upad 200 kinti (simbolicno) i da uz to dobijas jedno pice gratis,kad ono...dolazimo na ulaz ni dobrodosli ni nista nego 400 din. Ja kontam ok devojka i ja na motoru nije problem izvadim pare i ne dobijem nista, pitam za jednu cugu gratis (kako sam cuo) kad ono to je samo za pesake za njih je 200 i jedno pice gratis...Ok,usli svi promuvali se odemo po pice,pa da vidimo sta ima za klopu,pitamo gde je klopa a oni u fazonu pa nema pojelo se,sto niste dosli ranije.Vise stvarno ne znam dokle ce da nas kaznjavaju sto dolazimo motorima na moto skupove! Dokle vise? Sramota...

pozdrav trebali ste doci u srbobran ulaz bio free u pola sest uvece kad sam stigo pasulj jos bio vruc bilo ga i za par repetea a u 22 h yu grupa odradila poso na nivou svirali su do ponoci samo toliko

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Zato sam ja oba dana isao u Srbobran, dosao sa devojkom, dobio magnet sa logom njihovog kluba, drvo za nogaru (da ne propadne), na ulazu sacekusa sa rakijicom (hvala, ne pijem-ali kao da sam popio) i odlicna atmosfera uz simbolicne cene pica i hrane... A da, ulaz se NE NAPLACUJE za bajkere i saputnike/ce pa sam drage volje pokusao da se oduzim kroz cugu i hranu jer su i oni krajnje korektni 0takoje.gif

bio u srbobranu sve na nivou od dobrodoslice pa do hrane i muzike a ulaz free veliki plus za srbobran

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Ljudi ja sam se sada vratio sa skupa u Šidu.

Na ulazu sam platio 400 din, dobio upaljač, privezak, olovku i džepni kalendar.

Besplatno ručao u subotu, danas besplatno doručkovao i popio kafu, imao osvetljeno mesto za kamp, sa stolom i klupom ispred šatora, slušao BandX.

Siguran sam da 400 din ne može da pokrije sve to a o zaradi da i ne pričamo.

Po meni sasvim uspešan skup.

Još jednom se zahvaljujem Popi, Buci, Đžunji, Tamari i svim ostalim članovima Moto kluba "Šid" na srdačnom gostoprimstvu.

 

tako je... ja cu da dodam jos rucak u petak i odlazak u manastir u Privinu glavu gde smo imali dorucak u subotu ujutro. rakijica dobrodoslice je bila kad sam ja dosao u petak al sam je ja ljubazno odbio. ne znam sta ljudi ocekuju al ako misle da ce da dobiju Hilton, onda nek tamo i idu.

pozdrav svima iz MK Šid, bilo je odlicno...

 

Stvarno nema smisla da se ne dijeli RUČAK u pola sedam - sedam UVEČE ( čekaj ... rekao sam RUČAK - UVEČE , nešto ne štima ... :)

 

Odavno sam ja predlagao da se na ulaz postavi automat sa karticama ( kao nekada u firmama ili kao parking karta ).

Dođeš, uzmeš karticu, upišeš satnicu i kada polaziš - platiš po provedenom satu. Onima koji su došli "tek onako", na kratko, naplatiš nešto sitno a one koji su došli u petak ili ne daj Bože još u četvrtak ( ima i takvih napasnika :) ), pa ostali do nedjelje da "dosađuju" organizatoru ( kao da se nešto druže ) - debelo odereš na odlasku.

Joooj ... opet nešto ne štima.

 

Možda je, najbolje, ne praviti ove skupove, valjda se tada ne bi jedni drugima zamjerili.

 

Izvini Đuka, moramo malo da ... :)

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Sid
  • Motocikl: Princ sprint 125

Zahvaljujem svim svojim prijateljima i dragim ljudima na lepim recima i poseti.Toplu vodu nismo izmislili,predvidjene cene i vreme sluzenja rucka bile su unapred najavljene,ono sto nasi dugogodisnji prijatelji dozive i osecaju nema potrebe da objasnjavamo ni oni ni mi....nezadovoljnih bilo i bice......kome drago,kome ne....

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Sid
  • Motocikl: Princ sprint 125

Ljudi ja sam se sada vratio sa skupa u Šidu.

Na ulazu sam platio 400 din, dobio upaljač, privezak, olovku i džepni kalendar.

Besplatno ručao u subotu, danas besplatno doručkovao i popio kafu, imao osvetljeno mesto za kamp, sa stolom i klupom ispred šatora, slušao BandX.

Siguran sam da 400 din ne može da pokrije sve to a o zaradi da i ne pričamo.

Po meni sasvim uspešan skup.

Još jednom se zahvaljujem Popi, Buci, Đžunji, Tamari i svim ostalim članovima Moto kluba "Šid" na srdačnom gostoprimstvu.

Pozdrav Saler i mojim civijasima...mi znamo koje su vrednosti medju nama bitne,koliko i kako se druzimo i posecujemo godinama...U pravu je i drugar sto kaze za borbu sa vetrenjacama,nek duva vetar svakom u svom pravcu,,,ljubimmm 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

Veliki pozdrav za drugare iz MK SID,zao mi je sto nisam mogao da dodjem i da me oderete za 400 dindzi 1lol.gif Ja cisto da vas pozdravim i pruzim veliku podrsku jel nezadovoljnih i nazovi bajkera ce uvek biti,ne znam samo ovi sto idu na skup,koje ne interesuje rok muzika i druzenje,vec da bi samo videli motore,da li kad odu na BG sajam motora i plate ulaz 300 dindzi dobiju bilo sta za te pare,nesto ne videh da se iko išta bunio ili tamo dele sve dzabe 1lud.gif

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Sid
  • Motocikl: Princ sprint 125

Mislim da je oko naplate ulaza tema generalna,veliki broj klubova ima isti sistem sa naplatom i onim sta je za dz...Ima onih koji rade drugacije.Ne radi se ovde o Sidu i tome kako se nasi gosti potrose,provedu,docekaju itd.....U svakom slucaju,sloboda izbora,,,procitas,izaberes,ides ili ne ides,,,zadovoljan si ili nisi.Prijateljima hvala punoooo punooo na podrsci a onima koji to nisu zelim jos malo reklame na tudj racun.....ovaj put castim ;) Tema zatvorena.pozdrav

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f

Posto nisam vest sa ovom tehnologijom (jbg mnogo zuta krstenica) trebao bi pomoc oko toga da se napravi jedan UPITNIK koji bi se svakom posetiocu dao na popunjavanje prilikom ulaska. E sad tu bi bila razna pitanja tipa: Dali ulazite kao Pesak ili bajker? koliko vremena planirate da provedete ispred bina ili sa se samo druzite sa prijateljima. Koliko vremena cete razgledati motore i naravno koje? Dali cete jesti na skupu? Dali cete koristiti WC i naravno koliko puta? Dali cete se kretati po betonu ili cete unistavati svojim gumama sirotu travu? Velicina satora ako ga postavljate i naravno dali ima ionu tendicu ispred? Koliko je on udaljen od bine, dali ima osvetljenje.... Itako ta sva bitna pitanja, Onda se taj upitnik popuni pa se ode u opstinu da se overi potpis, dodje sa njim na ulaz, popuni jos jedna izjava da pod punom materijalnom odgovornoscu garantujete da ce tako biti, stanete opet u red gde svi strpljivo cekaju ko Japanci za vodu u samousluzi. Ljubazan glas sa zvucnika svakih otpr pola sata obavestava cekajuce u redu da je karta sada pojeftinila zato sto imaju manje vremena do kraja priredbe. Tu bi mogli da ubacimo recimo i neke AKCIJE snizenja cena ulaza ko u nekim velikim marketima. Svi srecni i zadovoljni

Ma dajte molim vas. Svaceg sam se naslusao. Ovo je definitivno otislo ne u off nego u p.m. ako pocnemo ovako da razmisljamo. Drugarski pozdrav

 

 

 

 

Jednom davno sam napisao ovaj tekst koji je i bio odgovor na postavljanje ovakve teme. Kome se svidja nek dodje i postuje domacina a kome se nesvidja daleko mu lepa kuca.

Ko nevoli klopu,muziku.... nek sam napravidruzenje za sebe i svoje istomisljenike, niko mu nebrani.

Ma nama je bilo prelepo u Sidu, pozdrav za sve goste a jos veci za domacine.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova

Kao prvo verujem da tu ima zarade jer koja budala pravi nesto za 1% populacije koje ce licno znati a da radi na svoju stetu? E sad pitanje je kolika je ta zarada- da se pokriju troskovi ili da se opeljese kolege. Druga stvar koja se ucestalo ponavlja na motoskupovima je da pesaci placaju istu (ajd donekle ok) ili manju cenu ulaznice (nikako ok) od kolega bajkera?! Cekaj jel smo mi kolege ili sta smo??? Jos kad naplate i za saputnika/cu onda je stvarno zalosno. Svako ima neko svoje iskustvo na skupu tako da provod subjektivan ali staresine, predsednici ili kako god se nazivaju te vodje motoklubova treba da daju do znanja svojim kolegama iz kluba da se ponasaju gostoljubivo prema svim gostima koji dodju na skup, narocito bajkerima jer smo, ponovo, valjda kolege.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Sid
  • Motocikl: Princ sprint 125

Posto nisam vest sa ovom tehnologijom (jbg mnogo zuta krstenica) trebao bi pomoc oko toga da se napravi jedan UPITNIK koji bi se svakom posetiocu dao na popunjavanje prilikom ulaska. E sad tu bi bila razna pitanja tipa: Dali ulazite kao Pesak ili bajker? koliko vremena planirate da provedete ispred bina ili sa se samo druzite sa prijateljima. Koliko vremena cete razgledati motore i naravno koje? Dali cete jesti na skupu? Dali cete koristiti WC i naravno koliko puta? Dali cete se kretati po betonu ili cete unistavati svojim gumama sirotu travu? Velicina satora ako ga postavljate i naravno dali ima ionu tendicu ispred? Koliko je on udaljen od bine, dali ima osvetljenje.... Itako ta sva bitna pitanja, Onda se taj upitnik popuni pa se ode u opstinu da se overi potpis, dodje sa njim na ulaz, popuni jos jedna izjava da pod punom materijalnom odgovornoscu garantujete da ce tako biti, stanete opet u red gde svi strpljivo cekaju ko Japanci za vodu u samousluzi. Ljubazan glas sa zvucnika svakih otpr pola sata obavestava cekajuce u redu da je karta sada pojeftinila zato sto imaju manje vremena do kraja priredbe. Tu bi mogli da ubacimo recimo i neke AKCIJE snizenja cena ulaza ko u nekim velikim marketima. Svi srecni i zadovoljni

Ma dajte molim vas. Svaceg sam se naslusao. Ovo je definitivno otislo ne u off nego u p.m. ako pocnemo ovako da razmisljamo. Drugarski pozdrav

 

 

 

 

Jednom davno sam napisao ovaj tekst koji je i bio odgovor na postavljanje ovakve teme. Kome se svidja nek dodje i postuje domacina a kome se nesvidja daleko mu lepa kuca.

Ko nevoli klopu,muziku.... nek sam napravidruzenje za sebe i svoje istomisljenike, niko mu nebrani.

Ma nama je bilo prelepo u Sidu, pozdrav za sve goste a jos veci za domacine.

Veliki pozdrav Niki..hajde,begamo na odmor,radna nedelja pred nama,pa do sledeceg vidjenja jpjppjkfkfjjgkk....vidis da bolje zvucis kad tipkas nego jutros na kafi hehehehhee.......ljubim,odmarajte od puta,laku noc 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Motocikl: bmw r 75 - 1974,Honda 750 - 1994

E neka ste im (hejterima) rekli.To su oni sto kroz kamp setaju namrsteni.Smeta im sto je klupa tvrda,glasna muzika i satra celom duzinom nije iste boje.Pa moraju i oni da dokazu da su bili na skupu.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja