Jump to content

Moto Zajednica

Mio navigacija nabudž?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Pozz.

 

Imam Mio Moov dal 400 ili 4000, tako neka oznaka. Fabrički imam celu Europu, solidne karte. Ima tu jedno ali! Toliko je blentava navigacija, na autoputu mi ponekad ponudi da ne skrenem gde treba, onda mi ladno na litici uz more kaže da upravo tu uradim polukružno i vratim se odakle sam i stigao... prošle godine se izgubila u nekom seocetu u Grčkoj, skoro 2 po ponoći, deca u kolima, čeka me čovek da se smestimo, ma loodilo....

 

Kako se to ne bi ponavljalo, a znam da ima dosta kvalitetnijih uređaja, ima li ko ideju ili link ili software da prepucam ovo na nešto drugo....

 

Pokušao sam pre par godina da je preuredim na neku drugu, uspeo u tome ali mi, posle toga, nije davala da promenih količinu svetlosti na ekranu što je idiotski jer mi posle duge vožnje noću smeta čak i noćni režim osvetljenja...

 

S obzirom da je ro samo jedan gloopi računarčić, mislim da ne bi trebalo da bude problema sa upucavanjem.... nema mesto za SD karticu, a mislim da je ukupan kapacitet oko cca 1,7-1,8Gb.

 

Svaka pomoć je dobrodošla.

 

Hvala...

 

PS Ako ima tema da ovo rešava i znate gde je, samo mi pustite linak, a ja ću onda da poželim lokot, tako bi svima bilo lakše....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja