Jump to content

Moto Zajednica

Namerno čukanje ispred skupštine

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Ako neko vidi ili zna vlasnika vozila Škoda Fabia BGxxx-OV (ne znam ceo broj), stariji gospodin oko 45 godina crne kose neka mi javi pls :)

Auto je recimo od 2005 godine i noviji na slici prikazane boje

Boja automobila

%C5%A0koda_Fabia_II_BiColor.jpg

Hvala puno :)

 

Danas 14 maja 2013. godine oko 08:20 časova na uglu Kneza Miloša i Bulevara Kralja Aleksandra u levoj traci dok sam hteo da skrenem ka trgu Nikole Pašića me je dotični gospodin namerno udario sa kolima dok sam bio ispred njega. Stao sam i ugasio motor. Prišao prozoru i upao u diskusiju.

 

Pozvao sam policajca koji je bio na raskrsnici. Policajac je pitao šta se desilo. Dobio je odgovor i od vozača automobila (da sam ga isekao) i od mene (kolona je bila u mirovanju, ja se provukao do prvog pogodnog mesta i tu čekao semafor). Nakon razmatranja je rekao da pošto nema štete da ne vredi bilo šta pokušavati.

 

Seo sam motor kako bih napusio to mesto i pobegao od ludog vozača automobila, ali pred službenim licem vozač automobila me je namerno opet udario, srećom opet bez štete. Policajac je rekao da stanemo sa strane. Ja sam uredno stao na mesto koje je policajac pokazao dok je vozač automobila pobegao sa mesta nezgode ka Terazijama pri čemu je kod Trga Nikole Pašića prošao kroz crveno.

 

Posle malo više od sat vremena je stigla ekipa za uviđaj. Napisao sam izjavu. Ostaje da čekam :)

 

Šta reći osim da se pazite drugari moji. Ono što mi kapiramo da je normalno je veoma uvredljivo za druge.

May The Schwartz Be With You :D

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Svaka tebi cast. Ja bih vec lezao robiju.

 

I ja sam isto tako razmišljao dok me nije drugi put udario pred policajcem. Pitao sam ga da li je video i kada sam dobio potvrdan odgovor onda sam se opustio :)

 

Mada da je neko mlađi bio mislim da bi moja reakcija bila totalno drugačija.

 

A kao i kod naših mezimaca, snaga bez kontrole je ništa :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Aleksandrovac
  • Motocikl: Honda CBF 600 N; Honda Silver Wing 400; Honda Pantheon 125

Ccc, kakva stoka.. Obraticu paznju ovih dana na ulicama, pa ako vidim, javljam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Ccc, kakva stoka.. Obraticu paznju ovih dana na ulicama, pa ako vidim, javljam :)

 

Hvala kolega :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Da li si povređen ? Da li ti je motor oštećen ? Ranije sam sa takvima išao na " RS ", a sada se klonim što dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Da li si povređen ? Da li ti je motor oštećen ? Ranije sam sa takvima išao na " RS ", a sada se klonim što dalje.

 

Srećom ni ja a ni motor :)

Oba puta su to bili "lagani" udarci u gumu :)

Da je motor povređen vozač automobila bi bio oštećen :D

 

Nemoj da te cudi ako je to pandurski auto :zdravo:

 

Da znaš da mi je bilo čudno odgovaranje od strane policije :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Uh kako mi je zivac zaigrao sada....

Dakle od sada "skeniram" svaku Fabiu na koju naletim....

Nadam se da cemo ga naci....

Upravo sad prepricavam kolegi tvoj post i on mi kaze da je bio u koloni i video da se nesto desava...

Jel slika verodostojna izgledu automobila osim boje?

Verujem da nisi obracao paznju...ali reko da pitam..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Motocikl: Vetropir

Pa situacija je prilično čista obzirom da te je namerno udario pred policajcem i da bi to trebalo da piše i u izveštaju. Ako nema materijalne štete, nema veze, možeš da tražiš nadoknadu zbog pretrpljenog duševnog bola. Štaviše, mislim da možeš i da ga tužiš u građanskoj parnici i da lagano dobijaš, ali neki pravnik će ti to bolje reći. U svakom slučaju u saobraćaju nije mesto takvim divljacima, pa je dobro za sve da odreaguješ što bolje. :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Nemoj da te cudi ako je to pandurski auto :zdravo:

 

Sumnjam...pandurski su uglavnom teget boje i mozda po neka bela sa ratkapnama...

Bar one koje sam do sada ja vidjao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Uh kako mi je zivac zaigrao sada....Dakle od sada "skeniram" svaku Fabiu na koju naletim....Nadam se da cemo ga naci....Upravo sad prepricavam kolegi tvoj post i on mi kaze da je bio u koloni i video da se nesto desava...Jel slika verodostojna izgledu automobila osim boje?Verujem da nisi obracao paznju...ali reko da pitam..

 

Znači potrebna je SAMO informacija o celoj registraciji i kraj :)

Hvala puno :)

Slika je verodostojna po pitanju modela (sada sam pogledao i taj model Skoda Fabia je krenuo tek od 2007) i boje (krov je iste boje kao auto za razliku od prikazane slike) :)

 

Kao sto rekoh svaka cast. Ja to dozivljavam kao da mi je neko dosao na sred ulice i lupio samar. To je napad i uvreda, i na to odgovaram isto tako.Gledacu po ulici, pa javim ako vidim. Auto je ekstremno gadan, sa jos gadnijom bojom. Upasce mi u oci ako ga vidim

 

I ja sam tako to posmatrao ali nisam mogao ništa pred policijom da uradim. Sada mi je još draže što nisam jer sam čistiji pred policijom i sudom :)

A najteže mi je bilo što sam ja sam bio sa policijom na sred ulice pa su me svi gledali kao kriminalca.

Hvala za trud (svima) :)

 

Pa situacija je prilično čista obzirom da te je namerno udario pred policajcem i da bi to trebalo da piše i u izveštaju. Ako nema materijalne štete, nema veze, možeš da tražiš nadoknadu zbog pretrpljenog duševnog bola. Štaviše, mislim da možeš i da ga tužiš u građanskoj parnici i da lagano dobijaš, ali neki pravnik će ti to bolje reći. U svakom slučaju u saobraćaju nije mesto takvim divljacima, pa je dobro za sve da odreaguješ što bolje. :aha:

 

Rekao je policajac da se tu namera ne može dokazati ali da je jasno video da me udario pred njim :)

Već imam advokata na umu tako da neću mu dozvoliti da se šeta slobodno našim ulicama i ugrožava druge ;)

 

Sumnjam...pandurski su uglavnom teget boje i mozda po neka bela sa ratkapnama...

Bar one koje sam do sada ja vidjao...

 

Nisam baš siguran u to u zadnje vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Uffff, gadno 0ljut2.gif

 

Veoma, ali bitna i kvalitetna lekcija bez posledica po vozača motora :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Koliko Fabia sa registarskom oznakom BG=XXX-OV moze biti registrovano?

Mislim da bi policija trebala vrlo lako da pronadje to vozilo...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Koliko Fabia sa registarskom oznakom BG=XXX-OV moze biti registrovano?

Mislim da bi policija trebala vrlo lako da pronadje to vozilo...

 

Pogotovo sa veoma malim prozorom godine proizvodnje vozila i bojom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Ako se to desilo u to vreme znaci da covek ide tada na posao. Najbolje je da u tom nekom periodu cekas kod skupstine da prodje. Kad prodje, lepo pratis gde je parkira. Kad parkira, cestitas coveku novu godinu i praznike, das mu cokoladu najlepse zelje, buket cveca, bombonjeru ili sacekas da ode svojim poslom pa sve te cestitke ostavis na automobilu.

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Ako se to desilo u to vreme znaci da covek ide tada na posao. Najbolje je da u tom nekom periodu cekas kod skupstine da prodje. Kad prodje, lepo pratis gde je parkira. Kad parkira, cestitas coveku novu godinu i praznike, das mu cokoladu najlepse zelje, buket cveca, bombonjeru ili sacekas da ode svojim poslom pa sve te cestitke ostavis na automobilu.

 

Ne bih ja to nikada uradio :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Pa jel potrega od strane policije pocela ili...?

Sta su ti rekli?

 

Rekli su da za mesec dana zovem Dunav osiguranje da pokupim zapisnik jer će to biti razvučeno dok ga ne pronađu i privedu.

 

to je najgore sto bi mogao da uradi

 

Mislim da su veće šanse da ga sudija oslobodi nego da policija dođe sa pričom da ne mogu da ga pronađu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 K9

Samo razmisljam a zamisli da si imao GoPro kameru u tom trenutku... Snimio bi i situaciju i tablice i coveka i sve 0plac.gif

 

U svakom slucaju takvom divljaku definitivno nije mesto u saobracaju... Ocigledno covek ima problema sa zivcima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Samo razmisljam a zamisli da si imao GoPro kameru u tom trenutku... Snimio bi i situaciju i tablice i coveka i sve 0plac.gif

 

U svakom slucaju takvom divljaku definitivno nije mesto u saobracaju... Ocigledno covek ima problema sa zivcima...

 

Snimio bih auto ali sumnjam da bi se video vozač ili problematična situacija. Mada trebalo bi na snimku da se vidi kako je motor cimnuo u trenutku kada me udario i prvi i drugi put :)

 

Samo da ga pronađem da se ne provuče :)

 

9055_f9f1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Ako se to desilo u to vreme znaci da covek ide tada na posao. Najbolje je da u tom nekom periodu cekas kod skupstine da prodje. Kad prodje, lepo pratis gde je parkira. Kad parkira, cestitas coveku novu godinu i praznike, das mu cokoladu najlepse zelje, buket cveca, bombonjeru ili sacekas da ode svojim poslom pa sve te cestitke ostavis na automobilu.

Sto na automobilu, sta mu je auto skrivio, ja bi tukao njega, auto ne bi ni pogledao. Guns dont kill people, I do! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Sto na automobilu, sta mu je auto skrivio, ja bi tukao njega, auto ne bi ni pogledao. Guns dont kill people, I do! :D

 

Ma da sam ja siguran u sistem ove države ne bih sada razmišljao o njemu ili njegovom automobilu :)

Imao sam ranije situaciju gde su pod zakletvom policajci lagali da bi spasili sebe pa sada automatski postoji sumnja da će se provući :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Nemoj da te cudi ako je to pandurski auto :zdravo:

 

Sumnjam...pandurski su uglavnom teget boje i mozda po neka bela sa ratkapnama...

Bar one koje sam do sada ja vidjao...

 

Ima i drugih boja, pa i ove :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja