Jump to content

Moto Zajednica

Tek stigao u društvo

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Motocikl: suzuki burgman 650

Pozdrav svima, ja sam Darko iz Vojke (kod Stare Pazove). Trenutno sam bez dvotočkaša (finansije) a ranije sam vozio Burgmana 400. Ovde sam da potražim pomoć pri izboru motora, pa, čujemo se :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Motocikl: suzuki burgman 650

Evo sad i da se pohvalim!!! Od skoro sam i ja u društvu dvotočkaša sa svojim Burgmanom 650 Exe (2007). To je bre ladja na dva točka. Nadmašio je moja očekivanja.....1zvizduk.gif1moto3.gif

 

A sad ako može mala pomoć - želeo bih da se priključim Maxi Scooter club-u ako je to moguće, pa me interesuje na koji način to mogu uraditi0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Evo sad i da se pohvalim!!! Od skoro sam i ja u društvu dvotočkaša sa svojim Burgmanom 650 Exe (2007). To je bre ladja na dva točka. Nadmašio je moja očekivanja.....1zvizduk.gif1moto3.gif

 

A sad ako može mala pomoć - želeo bih da se priključim Maxi Scooter club-u ako je to moguće, pa me interesuje na koji način to mogu uraditi0stabre.gif

 

Komšo,prijavi se u odgovarajuću temu u MSC, tamo ćeš dobiti sve info...koliko se sećam, potrebno je da ideš na nekoliko vožnji sa njima i onda upadaš :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja