Jump to content

Moto Zajednica

Put do Divčibara

Recommended Posts

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Sutra ujutro idem kolima do Divčibara pa pošto dugo nisam išao na tu stranu može li neki info kojim putem da vozim tj gde je najbolji asfalt jerbo moja Alfica ne voli mnogo džombe i rupčage. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Sutra ujutro idem kolima do Divčibara pa pošto dugo nisam išao na tu stranu može li neki info kojim putem da vozim tj gde je najbolji asfalt jerbo moja Alfica ne voli mnogo džombe i rupčage. :lol:

 

Ja sam išao gore u nedelju.Otišao sam preko Mionice,a vratio se preko Valjeva.Ovaj prvi je ok do podnožja Divčibara,posle je malo lošiji do vrha.A ovaj preko Valjeva je ok ali ima jednu baš,baš lošu deonicu od nekih 10-15 km.Možda je bolje da ideš preko Mionice!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Hvala, odo ja na Mionicu preko Bogovađe :zdravo:

 

Ako ideš preko Bogovađe nije loše da svratiš do Banje Vrujci pa posle da produžiš za Mionicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Evo sad došli,put je dosta dobar jedino je malo lošiji čim se skrene sa magistrale prema Mionici,par km, ima par dobrih rupa uglavnom uz srednju liniju i treba paziti i bilo je par uz ivicu sa jedne i sa druge strane - srećom sve izbegli jedino mogao da me očeše neki čiča sa kecom koji je malo prešaso na moju stranu baš kad smo se mimoilazili na nekoj uskoj ćupriji na samoj krivini.

U Vrujce nismo hteli, to smo ostavili za drugi put najverovatnije motorima kad se ponovim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja