Jump to content

Moto Zajednica

Smeštaj na putu za Crnogorsko primorje

Recommended Posts

  • Drug član, 2814 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Treba mi smeštaj na putu za Crnogorsko primorje.

Datum je 7 jun ,a moza bi bilo i dan ranije pa da budem dva dana ako ima nešto uz put da se vidi.Smeštaj je interesantan u bižoj okolini Nove Varoši to mi je pola puta ili tu negde na putu za Budvu.

Svi predlozi dobro došlimodify_inline.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5484 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Probaj da nadjes nesto na Zlataru, trebalo bi da ima nekih etno-domacinstava. A ako ides na Prijepolje pa na Zabljak, imas Kamenu goru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2814 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Kamena Gora je zanimljiva al obzirom da je planirano da stignem uvece i idem dalje ujutru puno mi je skretanja sa puta.Zlatar je skroz prihvatljiv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Najbolji smjestaj na putu do Budve je Vucje 1zdravo.gif Nadamo se da cete nas svakako posjetiti 25.05.2013. na moto izletu koji se i organizuje na Vucju . Nalazimo se na putu od Zabljaka ka Niksicu ( Vucje je udaljeno 19 km od Niksica) i odatle imate nepunih 100 km novim putem preko Risna do Budve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2814 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Slažem se ja da to nije prevelika kilometraža,vozio sam i više ali.Treba da krenem kad gospodja završi posao posle 15:00 7 juna ,a smeštaj mi ide od 8.juna tako da taman lepo prespavam negde usput ujutro uranim i pre podne stignem gde treba.

Mogao bi ja 8 da krenem ujutro a da stignem popodne al izgubi dan tamo.Ovako za pa stotina dinara po osobi spojim lepo i korisno.

Kad idem kolima vozim noću pa mi to ne pretstavlja problem,a l motor nevolim da vozim noću pogotovo toliki put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere

Mogu da ti preporucim zmestaj na Zlatiboru na putu za Sirogojno. Mesto se zove Boskove vode. Etno fazon, klopa ludilo a cene smesne. Mesto je bas da odmoris dusu. Pogledaj na netu, sve preporuke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Celje, SLO
  • Motocikl: Benko F650GS TWIN

Sutra imam plan do Zlatibora (AP do Rume onda Šabac, Valjevo, Užice) neki predlog ili napomena za put?

 

Hvala za info.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Druze, odmah posle Uzica, 7 km je odlican hotel Zlatiborska noc, izmedju borica sa desne strane, smestaj odlican, klopa dobra, zlatiborska. Moja preporuka. 1zdravo.gif Srecan put!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Druze vidi ja te potpuno razumem posto taj put prodjem bar pet puta godisnje. Idealno je da spavas na Zlatiboru, zato se ne sekiraj, lepo skrenes sa magistrale ka centru i posle palisadovog parginga desno, imas one napucane apartmane koji u junu kostaju za dvoje 20e. Platis i uzivas. Ako se ne snadjes do pred put dacu ti broj telefona gde sam ja spavao prosle jeseni.

300km dnevno je super

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Iako je starija tema i kolega Jevta je vec odvozio taj put, ukoliko nekom zatreba evo korisne informacije za ovu temu.

Ja sam, po preporuci, bio na Zlataru, u selo Radoinja kod ultra ljubaznog domacina i domacice, sacekaju te k'o da si svojoj kuci dosao (kafa, slatko, sok/rakija), a cene su bas male (800din). Meni cak nisu hteli da naplate punu cenu jer smo devojka i ja zajedno bili, pa dobili "studentski popust" 1000din za oboje, posle cega sam ih naravno castio jer su ukazali lep gest koji cenim.

Nova kuca na sprat, dobijes spavacu sobu, dnevnu, kuhinju i naravno kupatilo, sve novo (mozda 2god stara kuca), nedaleko od Zlatarskih jezera, na 1km radnja od kuce.

Moje preporuke za domacina!

Ako nekom zatreba neka pusti PM sa mail-om, imam nesto slika sa puta odatle, i naravno da mu dam sliku vizit karte koju sam dobio 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Jeste da je starija tema ali cisto da dam info...uvek nekome zatreba...

Pre dve nedelje ortak i ja krenuli motorima za CG i na netu prethodno nadjem da ima smestaja u restoranu Filipovic, na pola puta od Beograda do mora, To je nesto pre Prijepolja (mozda 10-tak km), kod skretanja za Priboj, sa desne strane, veliko prosirenje i restoran sa sobama, tik uz reku Bistricu.

Sobe su lepe ali male (ako nekom treba velika soba), taman da se prespava. Spavali smo kao zaklani, otvoren prozor koji gleda u brdo i reku koja tutnji non-stop...predivno kad se spava uz taj zvuk a i budjenje.

Cena je 1000 din po osobi, kafu je imao ko da nam skuva i u 5 ujutru i odatle na Zabljak....

Eto cisto ako nekom zatreba, pozitivno iskustvo 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja