Jump to content

Moto Zajednica

Poginuo motociklista, biciklista teško povređen

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

Teška saobraćajna nesreća u kojoj je jedna osoba izgubila život dogodila se u Vršcu kod hale Milenijum u nedelju oko jedan sat ujutru.

 

Do tragedije je došlo kada je vozač motocikla marke Honda, V.V. (23) iz Vojvodinaca, velikom brzinom udario u biciklistu S.A. iz Vršca.

 

 

Na licu mesta preminuo je suvozač na motociklu A.M. (21) iz Vršca, dok je biciklista S.A. sa teškim telesnim povredama je prebačen u beogradski Urgentni centar, gde se lekari još uvek bore za njegov život. Vozač motocikla prošao je samo sa lakšim povredama.

 

Prema nezvaničnim informacijama do kojih je

eVršac došao, nastradali dvadesetjednogodišnji A.M.imao je kacigu na glavi, ali je verovatno nije zakopčao, pa mu je nakon udesa spala.

 

Jedan od očevidaca za

eVršac je opisao tragediju.

 

-Pazario sam na trafici preko puta od Milenijuma u trenutku tragedije. Biciklista koga je motor udario bio je u redu pre mene, stavio je neke stvari koje je kupio u kesu i izašao na put, a samo par sekundi kasnije začuo se glasan zvuk motora i strahovit udarac. Kada sam se okrenuo video sam jezivu scenu, a krvi je bilo na sve strane, kaže za

eVršac jedan od očevidaca tragedije.

 

 

 

 

 

 

Izvor:http://evrsac.rs/ves..._osoba_poginula

 

Saučešće porodici poginulog.

Nadam se da će se povređeni biciklista brzo oporaviti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Kv-Bg
  • Motocikl: Kawasaki er6-n

strasno koliko mladih ljudi gube zivote....ne osudjujem, ali moja pretpostavka da je neki r bio u pitanju za koji treba malo vise iskustva...saucesce porodici i brz oporavak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1615 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Ne bih sudio o ovom konkretnom slucaju jer ne znamo detalje, ali mi se cini da u poslednje vreme motoristi uglavnom ginu zbog brzine, a ne toliko zbog "nisam te video" i slicno...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS LC ADV

nije to bas tako bilo, sticajem okolnosti vozac motocikla je moj bratanac. biciklista se nasao na putu posle kupovine nekih stvari u kiosku koji je neposredno uz put i nakon kupovine pokusao je da predje isti ne gledajuci ko ide njim. inace nazalost i biciklista je preminuo u bolnici nakon par sati. sto se kacige tice u tim malim mestima je inace ne nose jer pobogu ako je stave ko ce da ih vidi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Da se ne zalecem previse ali cenim da nije isao 50km/h. <_<

gde pise koliko je isao ?

Kazem cenim... da je isao 50 sigurno bih ukocio makar malo. Sada to vise nije vazno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS LC ADV

djordje u pitanju je bila neka stara honda od 600 kubika. neznam koliko je virdzil brzo vozio ali nije bilo sporo to je sigurno. sto se opreme tice ti klinci kao po pravilu voze jako losu opremu kinesku ili obicnu neku polovno jeftinu . ovo sto se desilo je strasno i nedaj boze da se ikad vise ponovi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Koliko sam ja cuo po recima ocevidaca ovaj sto je seo na motor da se vozu krenuo je da stavi kacigu a ovaj sto je vozio toliko razvukao isti da ovaj nije stigao da zakopca kacigu.... tako da je lik pod velikim gasom i ne zna se kojom brzinom pokupio biciklistu i odose 2 zivota zbog izivljavanja po gradu :( A mesto nimalo nije za divljnje nizbrdica par pesackih parkinzi zgrade..... + ima i lezeci al ne vredi.... Saucesce porodicama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja