Jump to content

Moto Zajednica

Dobro došli na 2. Kingstown festival!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

 

Prvo da prenesem reci organizatora:

 

 

Dobro došli na 2. Kingstown festival! 1. maj, 2012., planina Goč! Očekuje vas divna priroda, i mnogo dobre muzike!

 

Čekamo vas!

Prošle godine, posle teškog zemljotresa koji nas je zadesio, grupa entuzijasta pomislila je da bi održavanje ovakvog festivala bilo višestruko značajno za naš grad. Najpre, grad čine ljudi, a tim ljudima je i te kako bilo potrebno da dožive nešto lepo i opuštajuće... Uživanje u dobroj muzici na obroncima Goča, tradicionalnog izletista Kraljevčana, udisanje planinskog vazduha i druženje sa domaćom florom i faunom, činilo sa kao dobra ideja.

 

Planirano je da ostvareni prihod bude uplaćen kao pomoć izgradnji i obnovi Gimnazije i Kraljevačkog pozorišta. Ovakav humanitarno- ekoloski karakter festivala u kombinaciji sa respektabilnim izvođačima privukao je značajnu medijsku pažnju.

 

Na 1. Kingstown festivalu, nastupali su - Dečija radost, Vortexx, S.A.R.S., Orthodox celtsi, Elemental i Ritam nereda. Osim njih, nastupili su i demo bendovi, odabrani glasanjem na našem sajtu. Kraljevačko pozorište upriličilo je igranje dve dečije predstave, održana je ekološka radionica, zatim izlozba radova likovne kolonije. Aktivna je bila i DJ arena.

Uz pomoć prijatelja festivala, volontera, medijsku podršku lokalnih i državnih medija, 1. Kingstown festival je uspešno održan u bajkovitom ambijentu obronaka planine Goč.

Višestruko ponosni na tu činjenicu, upustili smo se u novu avanturu - tj. pokušaj da ovaj festival načinimo tradicionalnim. I eto nas na pragu odrzavanja drugog Kingstown festivala.

Sa ponosom najavljujemo sledeće izvođace - Električni orgazam, Partibrejkerse, Marchela i Vortexx. Nadamo se lepom vremenu i mnoštvu nasmejanih lica.

 

I da, obavezno povedite i klince - biće i super zabavnih dečijih predstava!

 

 

 

 

 

 

 

Eto, ko nije imao, do sada, ideju gdece za 1. Maj, sada zna

 

Prosle godine je bilo fenomenalno. Ako zanemarimo malo losije vreme, sve ostalo je bilo odlicno. Sama bina se nalazi u podnozju ski staze, tako da je to jako efektno, sto za videti sto za cuti. Cak ni meni od 2ikusur metra niko nije zamerio sto ne vidi od mene. Lepo svi stoje uzbrdo i sve vide. Spisak bendova je i ove godine vise nego odlicno probran, tako da ce za sve poklonike stare dobre rock muzike ovaj dogadjaj biti za pamcenje.

 

Ono sto je za nas motocikliste bitno je da je ulaz samo 500 din po motoru suvozac/ica za DZ

 

Smestaj je po volji. Imate hotel, koji je na 100 metara od samog dogadjaja, a mesta za kampovanje koliko hocete. Gore postoji kompletna infrastruktura, ipak je to ski centar, i sve vam je na dohvat ruke. Za razliku od automobila, koji se parkiraju na parkingu pre ulaska u ski centar i moraju da otpesace do gore, mi sa motorima imacemo dozvoljen ulaz skroz do mesta zbivanja, tako da ce te svoje ljubimce moci da posmatrate sve vreme.

 

 

Inace, sobzirom da je 1. Maj, rostiljanje je vise nego dobrodoslo, mada koga to mrzi postoje standovi sa klopom i picem koje je po ceni vise nego povoljno.

 

A za nase ENDURASE, raj na zemlji. U okolini imaju kilometre i kilometre staza i bogaza da se izukcu koliko hoce. Tako da mogu da spoje lepo i prelepo :takoje:

 

http://www.kingstown.rs/

 

Lep provod vam zelim i vidimo se na Gocu :moto3:

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5494 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Evo da i ja preporucim desavanje...

Bio sam prosle godine, lose vreme je dosta uticalo na posetu koja i pored toga nije bila mala. U 20.00h je pocela da pda solidno jaka kisa, koja nije pokolebala publiku da ostane do samog kraja negde oko 1.00h posle ponoci.

Imam nekoliko slika od prosle godine koje cu da postavim kad dodjem kuci sa posla.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2845 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Baš sam to hteo da proverim, Doktore. Gledajući po mapi, bio sam 99% siguran u to, ali ipak htedoh da se uverim :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Kraljevo postaje centar dobrog zezanja.Sve vise i vise je raznoraznih manifestacija,koncerata,festivala...jednom recju,desavanja!

Imamo sve,od auto-moto-enduro trka,preko muzickih festivala od nekoliko dana,do Veselog spusta. :jee3::jee3: :jee3: Ovde nikad nije dosadno,samo je bitno dobro se organizovati :kamp:

 

Ako bude lepo vreme,steta je ovo propustiti,jer Goc je prelepa planina i pre svega pitoma planina.Planina br.1 za 1.Maj.Neverovatna mesta za kampovanje i za setnju.A najbitnije od svega,do mesta desavanja se moze doci iz Kraljeva,Vrnjacke banje i Raske.Nudi milion kombinacija za enduro voznju.Pa eto,pre one glavne,moze se napraviti neka mala enduro voznjica u sklopu Kingstown_a

.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawa EX500

Sve ovo lepo zvuci, moze li mi neko reci ko je bio tamo da li je nocu mnogo hladno ? Cisto da znam koje stvari da pakujem ako budem dolazio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Dešavanje je na oko 920 metara nadmorske visine. Takođe Goč je "mokra planina" prepuna rečica, izvora i potoka. Jednom rečiju hladno i vlažno, ali bajkovito prelepo. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

deluje da će buti super! vidimo se sigurno

U Kraljevu je uvek super :takoje: Kraljevo je prelep grad, smešten na dve reke , sa prelepo uređenim centrom grada. Leti je tamo tako živo da imate osećaj kao da ste na moru. Kafići prepuni, dobra muzika (moram reći da je Kraljevo "izrodilo" veoma kvalitetne muzičare) i uvek dobar provod!!

Goč je sam po sebi prelep i bajkovit, ne postoji bolje mesto za održavanje festivala od ovog!. Prošle godine sam se oduševila organizacijom i fenomenalnim ozvučenjem, ali i pozitivnom energijom ljudi, koji su na kiši đuskali, pevali kao da je 30 stepeni.

Ko nema ništa isplanirano za prvi maj, vrlo rado mu preporučujem odlazak na Goč i Kingstown festival :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Sigurno da je ova kriza uticala na život ljudi u Kraljevu, pa vam se vaš grad ne čini toliko lepim kao što jeste. Ja samo mogu da kažem da smo se mi uvek dobro provodili u Kraljevu i sa puno i sa malo para.Ono što mene fascinira u Kraljevu je sam grad ( koji je jako lepo uređen) i okolina. Čas si na Moravi, čas se kupamo kod Buča, pa na Lopatnici ili jedemo čorbu kod Krsta.Roštiljanje na Goču, basket pod obalom, krađa kukuruza i spremanje istih pored Morave :) , Stolovi, Žiča .... Uveče svuda svirka,pozitivna atmosfera i dobri domaćini Kraljevčani. E sad možda sam ja pristrasna, ali stvarno se ne može poreći činjenica da je u Kraljevu uvek dobar provod :jee2:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Kraljevo je šumadijski Novi Sad. :D

 

Šalu na stranu, prelep grad sa puno dešavanja: auto i moto trke, muzički festivali, aktivno pozorište (do zemljotresa), veseli spust, berba narcisa (planinarski marš na Stolove), 3 banje u opštini i puno drugih sportskih i kulturnih zavrzlama.

Bitno je da nije učmala sredina. ;)

 

:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Ko je iz Kraljeva: Daki ili Trinity? :D

 

Da se vidimo gore obavezno. Javise, sigurno ces me poznati. Opis: Yeti Sumadinac :lol: Dva metra i skoro toliko kose. Crno beli iscrtani TDM. :cirka2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja