Jump to content

Moto Zajednica

Ko je najbolji od aktivnih vozača MotoGP-a

  

52 članova je glasalo

  1. 1. Ko je najbolji od aktivnih vozača MotoGP-a



Recommended Posts

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

А критеријуми су?! Број титула? Међусобни дуели? Број падова? Број наступа (трка)? Итд. Много је ту параметара за форумска гласања. Иначе, навијам за Доктора. Да не буде дилеме зашто сам ово написао.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3239 postova
  • Lokacija: Debrc

Ja sam mislio od aktivnih. A sto se tice kriterijuma tesko cemo se sloziti sta je pravi, zato sam izneo samo moje misljenje. Mogli bi drugu anketu za sva vremena . To bi po meni izgledalo ovako

1.Rosi

2.Fredi Spenser

3. UH zajedo Sertis, Agostini, Sin, Roberts, Rejni Duan (stavio sam ih hronoloski nisam mogao da se odlucim)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Skupljen(Vladimirci)
  • Motocikl: Sachs Mad Ass 125

Po rezultatima ove godine svi će reći Stoner. Međutim lako je biti najbolji na najboljoj mašini što je ove godine Honda. Mislim da je daleko veće umeće biti najbolji sa slabijom mašinom. To je uspevalo samo pravim majstorima vožnje.

Trka kad vodeći preuzme vodstvo u prvoj polovini trke i do kraja samo povećava razliku su za mene nezanimljive. Kad se rezultat ne zna do zadnjeg kruga, zadnje krivine su za mene prava stvar. Iz tog razloga smatram da su svi oni veliki vozači i pravi majstori ali samo jedan nosi nadimak ,,Doctor "

1. Rossi

2. Lorenzo

3. Stoner

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K4

Tesko je reci ko je najbolji svi su oni vrhunski vozaci po titulama i osvojenim sampionatima ni jedan od ovih ne moze Rosiju da prismrdi ali po stilu voznje mislim da su, bar po meni, za korak dalje otisli Spies i Stoner iako ih bas nesto ne volim, Lorenzo mi je malo krut vozac ali dopunjuje sve agresivnoscu na stazi a ne znam sta Pedrosa trazi na ovoj listi:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja