Jump to content

Moto Zajednica

moto guzzi falkonac,malo prerađen

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

na prodaju malo prerađen falkonac.cena 3000eur. registrovan do kraja jula.godište 1971,tel. 0638683326.Bigi

post-11279-0-63330100-1307130608_thumb.jpg

post-11279-0-69118500-1307130631_thumb.jpg

post-11279-0-14535800-1307130687_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd-Vozdovac
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500s

Pozdrav druze,

obicno ne komentarisem oglase, ali ovaj vec ne mogu da propustim.Vrlo, vrlo interesantan komad dvotockasa ;) Vidim da se radilo, i to junacki i zavrsilo na kraju ( sto nije cest slucaj...)Sad, obzirom da sam iz slicne interesne zone, zapao mi je jedan detalj za oko: da li se to meni cini ili na tom cudu ima spaner lanca? Pa ako ne trazim mnogo, bi li ti bilo tesko da nekako vidimo malo vece, jasnije slike i mozda pokrademo ideju :zvizduk:

Necu komentarisati, ali mi se cini da je maaaaaalko jaca cena, ali opet je to samo moje misljenje.....

I za kraj, svaka cast na trudu ako je tvojih ruku delo, ili vec cijih god da je :)

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

cena jeste junačka. motor nije moj, već ortakov. što se tiče španera lanca uslikaću ga ovih dana i okačiti slike ili ti poslati na pp. pošto trenutno ortak prerađuje auspuh na mom mezimčetu a i španer lanca koji je radio za mene ono što sam shvatio a i video na svom motoru je da se na ležaj odradi zupčanik, i oprugom reguliše da stalno zateže lanac. što se tiče cene motor je rađen skoro godinu dana. kad sam video kolko proračuna treba da bi to bilo ok mene je muka uvatila,pošto sam ja kod prerade svojeg čuda uzeo brusilicu seko vario i kad sam dobio ono što bi meni bilo ok,saznao da mi je zadnja vila pobegla da motor nije u centru itd.pa sad ortak ludi da to dovede u red.inače ima i guzzija u indijan stilu koji se meni lično više dopao.pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Spaner lanca nije sporan,nego kada bi mogao malo jasnije slike da postavis bilo bi bolje,isto tako neke informacije sta je to sve radjeno,osim ovoga sto se vidi/ a mislim na agregat,na ram,farbu itd itd,...

Veliki pozdrav za drugara :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

španer lanca ide na principu poluge. na gornjem delu je lančanik na ležaju, na donjem delu je feder koji mu dozvoljava pomeranje i konstantno španovanje tj zatezanje donjeg dela lanca.što se tiče radova to ide ovako nekako. agregat je kompletno remontovan i od tada je prošo nekih 8000km. ram je produžen i spušten je na nekih mislim 15cm od zemlje.prednje vile su komplet ručni rad,korman ili ti volan je priča za sebe. uradjen je ručni menjač,meni lično je to bilo problematično al ortak ga šalta ko da je oduvek tu. stvar navike. vožnja na ovom motoru je sasvim prijatna bez obzira na moj strah od kormana i svega ostalog. ono što je sigurno je da je jedan jedini. osvojio je štogod nagrada i ovde a i napolju što se tiče izrade i izgleda.auspuh je isto ručni rad stim da ima još jedan drugačijeg izgleda. u oba su postavljene prigušnice pa motor ima prijatan i upečatljiv zvuk.diskovi na oba točka.okačiču još neku sliku.izvinjavam se na lošijem kvalitetu slika.

post-11279-0-55949600-1307192533_thumb.jpg

post-11279-0-85891500-1307192871_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Prednje ogibljenje je najjace!!! Springerica ali sa gibnjem :ooo: Mene je makina odusevila ali ne verujem da ces u Srbiji naci entuzijastu da iskesira ovoliko.

Mozes li da ga oglasis na nekim stranim sajtovima? Tamo bi sigurno lakse otisao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

mislim da je negde postignut cilj, motor zatalasao maštu. dali će se prodati ili ne to ostaje da se vidi. da su neka bolja vremena a ne ovo ludilo motor bi sigurno brzo otišo kod novog vlasnika. ovako videćemo.u svakom slučaju to nije izložbeni eksponat i svakodnevno se vozi sa uživanjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja