Jump to content

Moto Zajednica

Baèka Topola motori iz uvoza

Recommended Posts

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Zemun

Da li je neko kupio motor preko ovih ljudi, firme, dilera ili sta su vec ne znam. Nasao sam na njihovom sajtu neke motore koji mi se dopadaju, pa ne znam da li vredi da se cimam do tamo?! Da li su korektni, kakvi su njihovi motori neka iskustva....?

Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

E ovako. Ja znam dosta njih sto su kupili motore od njih, neki su zadovoljni, neki ne... To su uglavnom bili polupani motori pa su ih oni pravili, a ima i koji su kompletni uvezeni. Ljudi se dosta trude i imaju prilicno mnogo posla

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Mislim da je Najzli imao skroz prijatna iskustva sa njima ako mislimo na iste ljude.

www.moto-bike.co.yu

 

Njih sam ja zvao , kada sam trazio Transalpa, i fino smo popricali. Dakle, ni ja nemam lose misljenje o njima, mada nisam kupio nista od njih ( ja sam tacno znao sta trazim i to u tom trenutku nisu imali).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Borko_smorko

:shock: Otvori cetvoro ociju. Motori najcesce havarisani koje oni dorade i posle prodaju. Vecinu toga sto dorade urade dosta kvalitetno. Sto se tice ljubaznosti rekao bih da su sasvim korektni. Kod njih ponekad naleti stvarno ekstra motor i moze sve da se nadje ali treba biti strpljiv. Znam da su se ljudi slatko navozali sa njihovim motorima. Ja sam isao gore, nasao motor, medjutim ispred nosa mi pobeze. Ali moj prijatelj je vec dva motora kupio kod njih i prezadovoljan je. Mislim da ako budes oprezan, povedes nekog sa sobom ko se razume i malo se cenkas, mozes proci vise nego odlicno. Jos bih rekao da je narod u Topoli izrazito fin i kulturan, i oni ce ti bar iskreno reci sta je bilo sa motorom dok ovi nasi dileri uglavnom samo gledaju kako da te preveslaju. POzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Ja sam kupio motor od njih, i zadovoljan sam. Ljudi imaju gomilu motora na lageru i ne bave se detaljima kao individualci koji prodaju jedan motor. Drže se cene, retko je spuštaju, ali nije èudno da ti uz kupljeni motor zamene ploèice na koènicama, daju lanac za vezivanje, akumulator... I u onu cenu koju vidite su uraèunati i troškovi registracije.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ja sam se blago receno razocarao odnosom cena i ponudjenog i ljubaznost je bila na nivou ispitivanja u sup-u (bilo je tesko liku da mi odgovori i sta trenutno ima od endura do 650ccm)

Najzli svaka cast ako si ti dobro prosao jbt ja tamo nisam gleda sitnice ali bre ja kad sam bio sve krs do krs-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator
Ja sam se blago receno razocarao odnosom cena i ponudjenog i ljubaznost je bila na nivou ispitivanja u sup-u (bilo je tesko liku da mi odgovori i sta trenutno ima od endura do 650ccm)

Najzli svaka cast ako si ti dobro prosao jbt ja tamo nisam gleda sitnice ali bre ja kad sam bio sve krs do krs-a

 

Mene je samo jedno zanimalo, tako da sam svu pažnju usmerio ka tome. Pored Afrike, tamo je bio jedan prelep Bandit 600 i jedan dobar KLE. Nisu im svi motori popravljani, neke uvezu u voznom stanju pa preprodaju. Nisu baš u fazonu da obleæu oko kupca, to ste u pravu, ali sam provalio da su ljudi jednostavno takvi prema svima.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

ja sam ih zvao pre neki dan i pricao sam sa likom oko 10tak minuta i bio je poprilicno ljubazan i komunikativan.

 

Cak mi je dao i par saveta kako da prodjem jeftinije na carini ako budem uvozio motor u sopstvenoj reziji.

 

Jedino sto mi je, aj da kazem smetalo" kad sam se interesovao za afriku rekao mi je da joj je slomljen zadnji kraj (plastika) i da ce da stavi plastiku od nekog drugog motocikla :roll: :roll: :shock: , a kad sam pitao za KLE rekao mi je da mu je malo napuknut oklop na par mesta ali to je, citiram.. "to je kod svih KLE tako im je pravljen oklop pa ima manu i kad ga srafis hoce da pukne" .. malo mi je tesko da poverujem u to :)

 

anyway ... sto neko rece .. otvoris cetvoro ociju i ako nemas iskustva obavezno povedes jednog, dvojicu sa sobom koji se razumeju .. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja