Jump to content

Moto Zajednica

Kako je najzli zajašio kontinent...

Recommended Posts

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Nema tu šta mnogo da se prièa, svega par reèenica. Dugaèkih. Poèelo je odavno, do pre godinu dana nisam ni pomišljao da vozim motor koji nije enduro, igrom sluèaja, ili sticajem èudnih okolnosti i to sam probao. Bilo je odlièno. VFR je stvarno bajka na toèkovima. Pleni izgledom i snagom, kvalitetom... A onda vidiš Daneta i Komu, ili Copeta i lalajka... Ne daj Bože da proèitate ceo chalin post o šumama i gorama... Kao i svaki normalni ljubitelj prirode, smorim se. Ja sam bre seljak èovek, oæu u njivu, na poljanu, með stogove sena, da mirišim livade, da pijem vodu sa potoka. Oæu bre sir i slaninu i bela luka.. A to nema tamo gde je asvalt. Al lep i VFR, majku mu... Kada sedneš na njega, to ti je kao onaj oseæaj kada ti konobar donese omiljeno jelo koje se malo duže sprema, a ti znaš da æeš da uživaš kao da ti je prvi put...I kada ga izedeš, podrigneš i kažeš, jeee bo te, ala je ovo bilo dobro.. Onda popiješ malo vina i pomisliš da li ima nešto bolje od toga... Vraæam se u realnost, došao sam kuæi sa vožnje, popio vode i pomislio da li postoji vožnja koja pruža više uživanja od VFR-a? (Vidi pod Voodoo Magik, prim. aut.)

 

Sinoæ sam shvatio da postoji. Jebeno je kada si ja. Zaljubio sam se i to je gotovo. Nataša to najbolje zna. Kada sam nju prvi put ugledao 1996 godina u Maju, rekao sebi, biæe moja tad kad. I eno je gde kunta u sobi pored, 11 godina kasnije. Tako sam otišao sa redoranom u Baèku Topolu da uzme njegovog Bandita, usput prošao pored jedne Afrike, stavio ruku na na njena leða i rekao, biæeš moja, tad kad. I eno je ispred zgrade gde me èeka da je vozim.

 

Kupio sam Afriku. Planine, potoci, livade, šume i jezera, nisam vas zaboravio!

 

RD03, 89 godište, u sjajnom stanju, SU registracija. 650 kuba, 50 konja, Givi Maxia, nosaèi boènih kofera...

 

najzli od juèe jaše kontinent.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600
Oæu bre sir i slaninu i bela luka.

 

Grdno, ovaj grdno gresis sinko, uz sir i slaninu idr crni luk a ne beli!!!

 

Inace, cestitke za motor!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

e ako mi nije milo sto si je uzeo brate svaka cast, ljubav je ljubav nema price , nek te slushamo voli te i zivite srecno do kraja zivoita

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator
Cestitam Najzli!

 

Nisam te pomeuo u prvom postu, ali ima jedna slika kada ste išli ti, Hitman i Mikka u pešèaru gde ti silaziš sa asfalta.. zabalavio sam... To je ono što sam želeo.

 

Hvala svima, upravo kreæem na pijacu da napunim kufer zelenišom.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo

Koliko sam shvatio.Pa ti si uspeo u zivotu. :lol: :wink: Evo,suza mi u oku.Voli te se,ceo zivot,kao sto se volite na danasnji dan.I cuvaj to sto imas,i sto ti je Bog dao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Povratak korenima, a? Ne mogu da ne primetim masovnu selidbu na enduro motore u poslednjih mesec-dva.... Jako mi je drago zbog toga, i uopšteno, i konkretno zbog tebe, Najzli. Verujem da æe te novi motor nositi kako treba i gde treba, a naroèito sam siguran da æe ti biti izvor inspiracije za nove tekstove kojima æemo se mi ovde radovati kao i ti novom motoru.

 

U zdravlje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

E najzli, nek je sa srecom! Isti model i godiste kao ona moja debela napolju! Cestitam! I dolazite Natasa i ti 'vamo na slaninu i BELI luk!! I crno vino! Imam pun CD tehnicke dokumentacije za RD03 skupljeno sa Neta. I pazi dok se ne naviknes, mnogo je velika! Visina sedista od zemlje je 90cm, to je gabaritno najveca Afrika! A laksa od 750 24kg!

 

Srecan sam zbog tebe kao da sam je ja uzeo!

 

PS. sstrujo, slanina je bolja sa belim lukom! Pogotovo za ispod kacige posle jela.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

Baš mi je drago što si pronašao staru ljubav..

Èestitke..

 

Trubni mi il mi mahni u gradu kad se budemo sreli, Narandžastog nisam mogao da promašim, al ovako..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Neka je sa srecom i na dugi vijek!

 

Da se lijepo slazete po sumama i gorama,posrcete hektolitre corbe,kilometre pite i tone pecenja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Cestitke i od mene! Da se volite dugo kao i sa Natasom ( ne bas tako...). Razumem tvoju odluku, i sam planiram da uzmem nesto slicno posle samo par km makadama :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Èestiskam! Nego kud se dede onaj VFR iz potpisa... :evil: ???

Pa to nikada nije bio Najzlijev motor vec Glistin :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja