Jump to content

Moto Zajednica

Policija SLIKA motore na Miseluku?!?!?

Recommended Posts

• U prolazu, 72 postova

u subotu se vozim sa devojkom po ns, drugar sa svojom lepsom polovinom na njegovom motoru, krenemo za frusku goru, izadjemo kroz tunel na miseluk kad tamo - murija. Zaustave me, uzeli podatke, SLIKALI motor :shock: i dovidjenja prijatno. Pitam pandura sto slikate, on kao "pa imas lep motor pa zato", kao jako je duhovit...jel zna neko o cemu se radi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Aktivirao se na času, 3273 postova
  • Motocikl: 1 Litar Honde
u subotu se vozim sa devojkom po ns' date=' drugar sa svojom lepsom polovinom na njegovom motoru, krenemo za frusku goru, izadjemo kroz tunel na miseluk kad tamo - murija. Zaustave me, uzeli podatke, SLIKALI motor :shock: i dovidjenja prijatno. Pitam pandura sto slikate, on kao "pa imas lep motor pa zato", kao jako je duhovit...jel zna neko o cemu se radi?[/quote'] Kako sam ja NEZVANIÈNO saznao, a ima smisla, slikani su R-ovi i popisani podaci vozaèa, tablice i sl. da ne bi bežali i ''produživali'' kad vas zaustavljaju! U protivnom vas VEÆ èekaju na kuænoj adresi!!! Ako je istina pozdravljam operaciju 200% !!! Poèele su još neke operacije protivu divljaka al' otom-potom... :wink:

• U prolazu, 72 postova
u subotu se vozim sa devojkom po ns' date=' drugar sa svojom lepsom polovinom na njegovom motoru, krenemo za frusku goru, izadjemo kroz tunel na miseluk kad tamo - murija. Zaustave me, uzeli podatke, SLIKALI motor :shock: i dovidjenja prijatno. Pitam pandura sto slikate, on kao "pa imas lep motor pa zato", kao jako je duhovit...jel zna neko o cemu se radi?[/quote'] Kako sam ja NEZVANIÈNO saznao, a ima smisla, slikani su R-ovi i popisani podaci vozaèa, tablice i sl. da ne bi bežali i ''produživali'' kad vas zaustavljaju! U protivnom vas VEÆ èekaju na kuænoj adresi!!! Ako je istina pozdravljam operaciju 200% !!! Poèele su još neke operacije protivu divljaka al' otom-potom... :wink:

verovatno je to...ali

Tenerka je jedan izzzuzzetan R motor i poznato je da je Kevin Svanc na njoj bio 17 puta prvak sveta + da li ja sa 35god na 15 godina starom enduro motoru ispravnom i registrovanom sa sve opremom kacigama upaljenim svetlom vozeci 63km/h izgledam kao ghost rider i predstavljam sveopstu opasnost po vojvodjanski saobracaj? I sta koji qrac panduri imaju da slikaju moj motor? ne dam! :evil: Nek si kupi jedan pa nek ga slika

salim se malo, al stvarno sam bio iznenadjen...

• In memoriam, 884 postova

Mislim da je Deki u pravu, i podrzavam 100% akciju!

Stvarno bi bio red da se stane na rep "divljacima" i pocne spirati ljaga sa svih ostalih normalnih motorista, koju prave oni sto voze kao idioti i to bez ikakvih tablica, mahom sa kradenim motorima.

PS sto ne das da ti slikaju motor, sta fali ako je lep :)

• In memoriam, 884 postova
jebote, pa ste ces da radis?!

nista, da furam i dalje pasos i ino dokumente sa sobom, cak i na Adu :)

a da... i da im dam svoj aparat, ako slikaju da makar slika bude lepa :)

• Svrati ponekad, 146 postova
Mislim da je Deki u pravu, i podrzavam 100% akciju!

Stvarno bi bio red da se stane na rep "divljacima" i pocne spirati ljaga sa svih ostalih normalnih motorista, koju prave oni sto voze kao idioti i to bez ikakvih tablica, mahom sa kradenim motorima.

Problem je sto ti "divljaci" nece ni stati pandurima da ih slikaju...Tako da ostaje ljaga :oops:

• Drug član, 2314 postova
  • Motocikl: Yamaha XT600

Tenerka je jedan izzzuzzetan R motor i poznato je da je Kevin Svanc na njoj bio 17 puta prvak sveta + da li ja sa 35god na 15 godina starom enduro motoru ispravnom i registrovanom sa sve opremom kacigama upaljenim svetlom vozeci 63km/h izgledam kao ghost rider i predstavljam sveopstu opasnost po vojvodjanski saobracaj? I sta koji qrac panduri imaju da slikaju moj motor? ne dam! :evil: Nek si kupi jedan pa nek ga slika

salim se malo' date=' al stvarno sam bio iznenadjen...[/quote']

Da ne budem bezobrazan al "sta zna svinja sta je dinja"... dobili ljudi direktivu slikaj sve motore i to je to...

• Drug član, 1183 postova
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Mene i jos par likova su legitimisali u petak na miseluku. I nista. Dovidjenja, dovidjenja. Ja pitam jel ovde zabranjeno da se parkira, on kaze da nije, ali se sprema velika akcija protiv motorasa. Nista dalje nije rekao. Cak nam je i kacige trazio na uvid. Koji moroni. A mi jos stojali pored motora. Nije nas cak ni u voznji zaustavio. To je isto kao kada bi stojao pored kola a on ti pise kaznu za pojas. Budalastina. Samo budi ispravan i nemoze ti niko nista. A ko divlja i ugrozava saobracaj, taj nek i snosi posledice. Vidim juce divljaju bez kacige (na miseluku), pa to stvarno nije fer. Nezvanicno sam cuo juce da je neki lik digao motor na zadnji i prosao pored njih (pandura). Oni krenuli za njime i zamalo da ga ubiju kolima. On im pobegne i kasnije se vrati do njih i u voznji im pesnicom polomi retrovizir od kola. I verovatno od tad su se naostrili na motorase.

• Zainteresovan, 548 postova
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Ne znam kako je u Novom Sadu, ali u BGu ce "glupiranje" da se svede na najmanju mogucu meru kada na ulice izadju BMW krstarice bele boje sa plavim rotacijama!! ;)

P.S. i ja sam nacuo da ce kontrola da bude jezivo rigorozna.. 8)

• Svrati ponekad, 437 postova
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Ljudi ako lepo se pridrzavamo pravila igre neæe nas niko dirati a ako ne naderali smo :lol:

• U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Nek nam naprave staze i sklone nas sa ulica' date=' rada cemo imati mi manje problema i nesreca, a oni manje posla[/quote']

To! :fcab:

• Svrati ponekad, 111 postova
Ljudi ako lepo se pridrzavamo pravila igre neæe nas niko dirati a ako ne naderali smo :lol:

E bas da Te vidim da ne predjes 80km/h sa K5!!!

P.S.

HOCEMO STAZU, HOCEMO STAZU!!!!

• Svrati ponekad, 107 postova

Ma ne bi im ja ni stao a ne da im dajem kacigu na uvid a pri tom nisam ni vozio motor... Nemojte pogresno da me shvatite, ne podrzavam to divljanje bez opreme, pogotovo sa ukradenim motorima...

Ali mi je vise pun k... tih njihovih akcija... Kad ce jednom biti akcija za vozace automobila... I to za stazu ste potpuno u pravu... Neka nam naprave stazu da imamo gde da divljamo a da to nije kaznjivo, i gde je to koliko-toliko bezbedno...

• Svrati ponekad, 437 postova
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

E bas da Te vidim da ne predjes 80km/h sa K5!!!

P.S.

HOCEMO STAZU' date=' HOCEMO STAZU!!!![/quote']

Ma nisam na to mislio nego divljanje i ugrozavanje kako sebe u drugih u saobracaju.Pa video si sta rade na miseluku bez kacige divljalju itd:wink:

I treba malo discipline da se uvede :lol:

A to da ne predjem 80km/h necu da komentarisem :whistle: :misli: Ni kolima ne vozim 80 samo preko :wink:

• Zainteresovan, 528 postova

IjaOOOOO!!!! tek sad sam video ovaj post jos se ja macan u nestrpljenju da dok cekam na L table vozam subotom po misleuku, sreca te lepsoj polovini nije bilo dobro pa sam brzo otisao kuci i propustio fotografisanje :shock: uff uff nema motor vise do L tabli :(

• Enduraš, 6130 postova
  • Motocikl: CRF300L

Dok nisam imao dozvolu i nije bio registrovan motor ispitivao sam saobracajca, inace naseg kucnog prijatelja, stara garda policajaca, 30 god u sluzbi, od toga 10 na bmw-u, "sta radis kad zaustavljas R motor, a on samo osine po gasu, jel ga juris ili javljas da ga cekaju?"

On odgovara "Pa sta da mu radim, gledam ga. Dok ja upalim auto on je vec daleeeko :)" I diskretno me savetovao da ne stajem, nego ako me pojure bezi u prvu njivu pored puta i gas (vozim enduro) :D

Sad sam konacno "regularan" tako da ne moram da se koristim ovim trikovima :)

• Drug član, 1854 postova
Ma ne bi im ja ni stao a ne da im dajem kacigu na uvid a pri tom nisam ni vozio motor...

jel ti ono beše imaš 17 godina?

bilo je ovde onih koji su tvojih godina, pa se nervirali kad im policija traži dlaku u jajetu (dozvolu jelte) pa su neslavno završili.

sve je to lepo, daš gas i produžiš, a šta ako u toj tvojoj jurnjavi ubiješ sebe li nekog drugog, šta onda.

znam ja pra likova koji voze na divlje, relacija im je mesto stanovanja - prva pumpa, to je max 15 km, nekad malo i poveæaju razdaljinu, i za tih nekoliko kilometara prave haos. valjda ih sam Bog èuva pa nisu još ništa napravili.

treba da se uvede malo reda, bilo policijom, bilo flajerima bilo nekakvim edukacijama i savetima.

• Drug član, 2143 postova

Nisu Nemci, Italijani i ostali rodjeni tako "Disciplinovani" sami od sebe, nego ih je nateralo na takvo ponasanje. A nas Srbe najbolje uvedesh u red kad nas oshinesh po dzepu. Tako da cemo se uskoro jako smiriti sa divljanjem i divljacima. Ko nece, bice oguljen ko banana, dace sve pare, ima i josh gorih mera, i na kraju ce opet biti kako drzava hoce.

Broj mrtvih motorista nas obavezuje da razmislimo i prestanemo sa glupostima i mangupiranjem, kako se "crna" 2006 ne bi nikada vise ponovila.

:shock: :shock: :shock:

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

• Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

• Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja