Jump to content

Moto Zajednica

DVOJICA MOTORISTA POVREÐENA U SUDARU

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

DVOJICA MOTORISTA POVREÐENA U SUDARU

BEOGRAD - Dvojica motorista teško su povreðena juèe oko 16.30 sati u ulici 27. mart, kada su se "jamahom R6" zakucali u automobil. Nesreæa se dogodila preko puta Mašinske škole. Dvojica mladiæa kretala su na motoru registracije BG 170-52 ka centru grada, kada je ispred njih izleteo automobil. Prema reèima oèevidaca, vozaè "audija 80", registracije BG 729-831, poèeo je da se isparkirava i ukljuèuje u saobraæaj.

 

Motoristi su pokušali da ukoèe, ali zbog brzine nisu uspeli da se zaustave i zakucali su se u boènu stranu automobila. Od siline udarca obojica mladiæa su sletela s motora i zadobila teške i opasne povrede, dok je njihov motor potpuno uništen.

 

(P. R.)

Kurir 14.03.2007 godine

 

Nadam se da ce se brzo oporaviti i da ovaj post nece biti prebacen u onu drugu kategoriju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Juce mi je keva javila za ovo... ali kad sam malo kasnije prosao nikog nije bilo pa sam pretpostavio da nije bilo strasno... ipak izgleda da jeste :( :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

I mene su matorci odmah zvali da vide gde sam :lol: i da mi jave za taj sudar...

 

A ja sam mozda pola sata posle sudara proshla tuda i nishta nisam videla...

nadam se da tje ti momci biti ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Video sam na TV-u, crvena Yamaha, stari Audi. Rekoše da je automobil krenuo u polukružno okretanje a nije video motocikl. Nisu ništa rekli o stanju momaka koji su jahali, ali rekoše da su povreðeni. Udarili su u prednji toèak automobila. Nadam se da nisu mnogo povreðeni.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
zbog velike brzine -- opet stari dobri problem

 

 

Cuh da je audi radio polukruzno preko pune!? Tj da je i automobilista debelo doprineo ovome?

 

Samo da su momci ok :moli:...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

da da svaljujte na auta, a posle u drugoj temi obrznite na to kako svi znamo da ne paze, brate da idesh 40 50 po ogranicenju, stanuces kako god , pa i da udarish shta ti moze biti sa 20 30 eventualno neko ugruvavanje jel da

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R
da da svaljujte na auta' date=' a posle u drugoj temi obrznite na to kako svi znamo da ne paze, brate da idesh 40 50 po ogranicenju, stanuces kako god , pa i da udarish shta ti moze biti sa 20 30 eventualno neko ugruvavanje jel da[/quote']

 

Apsolutno isto mislimo. Podjednaka je krivica vozaèa automobila i vozaèa motorcikla. Ko bi dobio veæu kaznu za svoj prekršaj nije važno. Sigurno je da æe u svakom takvom "susretu" gore proæi vozaè (i suvozaè) motorcikla.

Pazite se ljudi, prvo zbog sebe a onda i zbog ostalih sa kojima delimo puteve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Usporite u gradu, gas na auto putu,staro dobro pravilo....Bolje da se dugo vozimo nego da idemo po sahranama aman zaman, jesmo li zaboravili proslu godinu.....???:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

neki jesu izgleda, nazalost, nema shto oko toga smo se svi slozili jednoglasno, laganica ljudi i pazite se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorcol

Procitao sam u BLICU da je vozac AUDIa bio kriv.

On je hteo da se uparkira na drugoj strani ulice, te je skrenuo preko PUNE linije.

 

Oni jesu mozda brzo vozili, ali tip koi je vozio auto je bezobzirni, bezobrazni kreten.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Oni jesu mozda brzo vozili' date=' ali tip koi je vozio auto je bezobzirni, bezobrazni kreten.[/quote'] APSOLUTNO jeste, ali on je posle nesreæe otišao na KAFU, a ovi na reanimaciju pa ti biraj da budeš kreten ili ''u pravu'' :? . Da su išli 50-60 i bocnuli koènicu sekund pred sranje, možda bi samo vozaè batine dobio ili èak ni to... ovako :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Nekad i sam sebe uhvatim kako potpuno bespotrebno dodajem gas po gradu, zaboravim na gomilu ubica u Daèijama, i uživam tamo gde za to nije ni vreme ni mesto...

 

Nadam se da æe da se oporave...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

U celoj prici je najvaznije da se momci oporave, ali ja moram da dodam da mi je kolega sa fakulteta (ispred koga se sve to desilo-Masinski), koji inace vozi motore, sutradan ispricao da se pre kocenja u udarca, cuo motor koji je bio na visokim obrtajima... :( ..kazem opet, daj Boze da sa momcima bude sve u redu,ali moramo se kontrolisati u gradu! :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija
cuo motor koji je bio na visokim obrtajima... :( ..kazem opet' date=' daj Boze da sa momcima bude sve u redu,ali moramo se kontrolisati u gradu! :([/quote']

 

ako je i grmelo, onda je bilo pun gas u leru do blokade :D

 

kakogod, kao bivsi vlasnik r motora (a to u stvari vazi za sve motore) mogu samo da kazem da kad predjes 50-60-70km/h po gradu niko drugi nije kriv nego uvek i iskljucivo ti sam

 

znaci, ako vozis od usca do juge 200+ svako sa punim pravom moze da te proglasi nenormalnim i i da te opet s punim pravom strpa u zatvor i dozivotno oduzme dozvolu (sto bi se i desilo verovatno recimo u belgiji)

 

e sad, lagao bi da kazem da nisam nikad radio nesto slicno, a da li je "olaksavajuca okolosnost" ako je to bilo u 3 ujutro, ili kad "nema guzve" ili neki slicni glupi izgovor, pa ne znam bas, verovatno nije, moja procena da li je tako nesto bezbedno ili nije uopste nije skroz objektivna, sve preko neke brzine opet u zavisnosti od uslove je vise manje pokusaj ubistva ili samoubistva, narocito u beogradskom saobracaju

 

iskreno, nisam nikakav svetac kad sednem na motor ali nisam ni ludak kojeg nije briga ni za sebe ni za druge

 

Brate svaka ti cast! Tvrdim da je brzina i samo brzina ta koja ubija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova

Posto nisam dugo bio na forumu, reci cu par reci na ovu temu. Sticajem okolnosti bio sam na predavanjima kad se desio sudar.

Ovako ide prica: sedim na predavanjima i cujem prva u crveno! druga jako blizu crvenog (pricamo o R6 znaci da smo vec na 120km/h otprilike) saltovanje u trecu, a onda na kocnicu! Audi je isao ka vuku i hteo da se parkira preko puta, preko pune linije. Motor ga je udario prvo u prednji deo pa u zadnji, kako se zaneo. Sisao sam posle 20 min kad su momke vec odneli. Inace pandur mi kaze da je trag kocenja bio 25m. U svakom slucaju se nadam da su se momci oporavili.

 

pozdrav meex

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Ej bre, pa u toj ulici ja ne bih smeo da vozim brze od 50 km/h koliko je rizicna, a neko prvu i drugu brzinu na R6 salta u crveno... Po meni je veca krivica vozaca motora nego vozaca automobila.

 

Nadam se da ce se oporaviti, i vise nece praviti takve gluposti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
Posto nisam dugo bio na forumu' date=' reci cu par reci na ovu temu. Sticajem okolnosti bio sam na predavanjima kad se desio sudar.

Ovako ide prica: sedim na predavanjima i cujem prva u crveno! druga jako blizu crvenog (pricamo o R6 znaci da smo vec na 120km/h otprilike) saltovanje u trecu, a onda na kocnicu! Audi je isao ka vuku i hteo da se parkira preko puta, preko pune linije. Motor ga je udario prvo u prednji deo pa u zadnji, kako se zaneo. Sisao sam posle 20 min kad su momke vec odneli. Inace pandur mi kaze da je trag kocenja bio 25m. U svakom slucaju se nadam da su se momci oporavili.

 

[b']pozdrav meex[/b]

 

Dobro je, moja prica nije bila daleko od onoga sto si mi rekao taj dan..;)

 

Pozz Duco..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

nek im je bog u pomoco ovaj put da ozdrave al nek im je i malo pameti u gavi za ubuduce , aloo 25 metara trag kocenja , znaci opet stari problem brzina, jbg ne pazimo se i kraj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja