Jump to content

Moto Zajednica

Èoper

Recommended Posts

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600
Napravio sam obrtomer pomoæu LED dioda i sad to treba da stavim u neki cajger

 

Nisu LED diode vec LE Diode ili samo LED jer je ono D dioda!

 

Light Emited Diode

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Da li neko zna gde mogu naæi cajger pošto hoæu da napravim obrtomer pa moram u nešto da ga upakujemFTF8G_tacho1wq3.jpg

 

Probaj kod sink3 sa foruma - to mu je uza specijalnost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 275 postova
  • Lokacija: Sisak

Ja sam na svom motoru bio poèeo da pravim satove i to od INOX šalice ili ti šolje.

Uzmi neki cajger, odi u prvu trgovinu iza æoška i kupi šolju od INOX-a u koju ulati sat.

Kod nekog tokara daj da ti istokari prsten u koji æeš da staviš stakalce i to je to.

 

INOX je odlièan jer možeš da ga poliraš do mile volje,a nije kao Crom koji s vremenom otpadne .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Novi Sad
Ja sam na svom motoru bio poèeo da pravim satove i to od INOX šalice ili ti šolje.

Uzmi neki cajger' date=' odi u prvu trgovinu iza æoška i kupi šolju od INOX-a u koju ulati sat.

Kod nekog tokara daj da ti istokari prsten u koji æeš da staviš stakalce i to je to.

 

INOX je odlièan jer možeš da ga poliraš do mile volje,a nije kao Crom koji s vremenom otpadne .[/quote']

 

Ovo hoæu da vidim!!! Razmisljao sam o tome, ali nisam imao hrabrosti da probam! Obavezno okaci slike tih satova!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600
Hvala na ispravci' date='kad odeš u prodavnicu šta tražiš LE diodu ili LED diodu[/quote']

 

LE Diode naravno... kada izgovoris to u dahu i nema neke razlike da li si rekao LED diodu ili LE Diodu... Nisam ja ispravio tebe da bih te ispravio, mnogi tu grese... ne treba odmah primiti k'srcu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 275 postova
  • Lokacija: Sisak
Ja sam na svom motoru bio poèeo da pravim satove i to od INOX šalice ili ti šolje.

Uzmi neki cajger' date=' odi u prvu trgovinu iza æoška i kupi šolju od INOX-a u koju ulati sat.

Kod nekog tokara daj da ti istokari prsten u koji æeš da staviš stakalce i to je to.

 

INOX je odlièan jer možeš da ga poliraš do mile volje,a nije kao Crom koji s vremenom otpadne .[/quote']

 

Ovo hoæu da vidim!!! Razmisljao sam o tome, ali nisam imao hrabrosti da probam! Obavezno okaci slike tih satova!

 

Nemam slike jer sam prodao motor prije nego što sam to završio,ali dobro je izgledalo.

 

I meni se ženska smijala u facu kad sam došao u trgovinu sa loncima i držao obrtaljku u ruci ! :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja