Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Pegaso Drugar Je Pao I Iskrivio Volan...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

..elem, sa covekom je sve u redu, nema ni ogrebotinu, ali je Aprilia PEGASO 650 ('96god) malo zakrivila svoj volan,ali ne toliko evidentno, pa Vas ja ovde pitam gde bi bilo najbolje i najbrze da covek ode da mu se to dijagnostikuje i ispravi ;)..thx unapred.;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Nadjes jednu lepu betonsku banderu sa onim rupicama pomocu kojih se banderasi penju da poprave struju. E bas te rupice su ko naruceno istog precnika kao i korman. E bas u tu rupu gurnes jednu rucku i ispravis korman.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

Ako si u Beogradu i resen si da pravis volan resenje je sledece Smederevski drum pocetak kaludjerice Kos inoks prodaje prohromske cevi svih dimenzija metar cevi spoljnog precnika 22mm je oko 12E a u Dimegalu kod vise politehnicke na zvezdari ti istu saviju za 300,din, e sad oni nemaju bas sve radijuse pa ces mozda morati do metal ineksa ili jeep komerca, Jeep komerc ti ne naplacuje savijanje ako cev kupis kod njih samo sto oni nemaju gotove polirane za razliku od dimegala vec moras sam posle da trljas jer su mat.A jos sretnije resenje je da pogledas u katalogu i porucis nov volan seriski kosta oko 50E znaci malo skuplje nego da se cimas sa savijanjem neznam mozda dodje i na isto kad obracunas gorivo... da bi ga sam odradio ,ali i tu ima prednost jer onda mozes da biras kako ce ga savijas mislim mozes da menjas oblik...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

hmmm, ima ovde zanimljivih predloga, ne znam samo kako ce me gledati drugar kada mu ispricam sve sto sam procitao..:D...hvala na odgovorima, videce on sam sta mu je dalje ciniti..;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG
Nadjes jednu lepu betonsku banderu sa onim rupicama pomocu kojih se banderasi penju da poprave struju. E bas te rupice su ko naruceno istog precnika kao i korman. E bas u tu rupu gurnes jednu rucku i ispravis korman.

 

ovo je dobar predlog samo kaži drugaru da ne zapinje mnogo, ako sruši banderu osta ceo kraj bez struje! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd
Nadjes jednu lepu betonsku banderu sa onim rupicama pomocu kojih se banderasi penju da poprave struju. E bas te rupice su ko naruceno istog precnika kao i korman. E bas u tu rupu gurnes jednu rucku i ispravis korman.

 

ovo je dobar predlog samo kaži drugaru da ne zapinje mnogo' date=' ako sruši banderu osta ceo kraj bez struje! :D[/quote']

 

A mozda bude i "tata spalio Djenku" :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja