Jump to content

Moto Zajednica

Naučena lekcija i izvinjenje

Recommended Posts

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Ovo je super. Svaka čast na hrabrosti da se suočiš sa sobom i svojim postupcima i iz toga izvučeš najbolje! Dobrodošao!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 828 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Ja 3 put ulazim i izlazim iz teme da se uverim da nisam na ispovesti.com.

Šalim se malo :)

Kada bi još ljudi tako razmišljali i priznavali greške, pa gde bi nam bio kraj? Svaka čast!

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 529 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Бранко, добро нам дошао у повратку на форум добре вожње, дружења и забаве :BJB3:
Мој наклон за признање и извињење, мало је људи који ту тачку могу да превале и да то изађе из њих !!!

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Ekipa iz pakla te i dalje ceka, sada smo u temi za palamudjenje! Nece ti dugo trebati da te iskvarimo i povedemo ponovo u blud i nemoral. Sinova pakla te cekaju...

 

Malo nas je al smo govna :funnypost:

  • Sviđa mi se 8
  • Haha 15

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Pozdrav imenjače i zemljače.

 

Hm, forum je čudo, svaki pa i bjb.

 

Uvek se nadje neko pametniji da soli, neki dušebrižnik-kritičar, neko ko se više brine za tudju bezbednost od svoje, a koristi to kao argument da vredja, neki trol da doliva ulje na vatru ili neko ko jednostavno uživa da proziva drugog. Na nama je da vodimo normalnu konverzaciju. Ja se po forumima ne svadjam, kada neko krene djonom na mene, a bilo je takvih situacija (doduše jako malo, možda jedna ili dve za ovih 11 godina koliko sam ovde), ja se povučem i dopustim takvoj osobi da vredjajući mene, više kaže o sebi. To iskreno preporučujem i tebi u takvim i sličnim situacijama.

 

U svakom slučaju, ovde ima mnogo lepih i korisnih stvari da se pročita, i ja sam napravio pauzu od oko godinu dana, pa sam se vratio i nikada nisam zažalio.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Zvuci utesno- skim si takav si

Znaci ti si bio OK- oni su izvukli iz tebe ono najgore :)

Sad kad si opet OK ne idi medju palamude  :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1821 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S
pre 2 minuta, gox je napisao:

Zvuci utesno- skim si takav si

Znaci ti si bio OK- oni su izvukli iz tebe ono najgore :)

Sad kad si opet OK ne idi medju palamude  :)

Što,nećemo mu ništa.Neće ništa da ga boli,samo će da zaspi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 324 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Kymco VisaR 110, Honda VFR1200XD
3 hours ago, Paljevina said:

Poštovani drugovi i drugarice, članovi foruma BJBikers,

 

Ime mi je Branko, i dolazim iz Kragujevca, zgazio u 30-te i skoro pa promenio toliko motora za sad. :)

 

Kao što se najverovatnije neki članovi sećaju, bio sam deo ovog foruma, otprilike 2020, gde sam se i trudio da svojim prisustvom što više doprinesem zajednici, pomognem onima kojima je pomoć trebala, a i prenesem neko znanje koje imam.

 

Istina je, da pored toga kakav sam se trudio biti, ispadao sam onakav kakav iskreno u pravom životu nikad nisam, isterivao sam neku pravdu, govorio stvari koje jesu i nisu, a pored svega se i raspravljao s nekim ljudima sa foruma, čisto eto, što se kaže kod nas - da bi moja bila zadnja. 

 

U suštini, poneo sam se kao ovan u nekim situacijama, i krivo mi je što sam neke ljude možda povredio, ostavio utisak da sam nešto što nisam i zaboravio zašto sam stvarno ovde. Prepisujem sve to svom nezadovoljstvu u životu, svojoj sujeti i tom glupom i naivnom porivu da se dokažem. 

 

Što se kaže, vreme čini svoje, tako je učinilo i za mene, rešio sam neke lične probleme koje sam imao, okrenuo život za 180 stepeni, i trudim se da hodam boljim koracima nego od pre 2 godine (sad vec 3). 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

U principu, uvek sam voleo i ovaj forum, i zajednicu, daleko pre no što sam postao član, i srce mi se pocepalo kada sam izbačen iz iste.

 

Igrom slučaja, od @Arakis sam kupio regler, dobio detaljno objašnjenje šta kako gde što, i apsolutno shvatio koliko je to jedan fenomenalan čovek, a prema kome sam se ja tokom svog boravka ogrešio, raspravljao i rekao ko zna kakve gluposti. I zbog toga, javno Vam se izvinjavam čika Rajko što sam eto, mlad, usijan i glup. Trudim se da budem bolji čovek, kako zbog sebe, tako i zbog svoje porodice koju gradim polako.

 

Imao sam prilike da i na NAVAK-u, upoznam odličnu i složnu ekipu koja sve to organizuje i učestvuje, i video o kakvim se zapravo dobrim ljudima radi tu, i oduševilo me je međusobno drugarstvo i humanost.

 

-----------------------------------------------------------------------

 

Ovom prilikom, želim da se izvinim svima koje sam možda iznervirao, upao u konflikt, raspravljao se, generalno bio tvrdoglava mazga, koja je uspela da izazove to da ga neko izbaci iz ovako divne zajednice.

 

Znam svoje greške i priznajem ih, ne bežim od toga. Naučio sam u toku poslednje dve godine da postoji dosta različitih ljudi, upoznao milion ljudi na motoru, osnovao moto grupu sa drugarima od preko 60 ljudi, i tokom svega toga, naučio sam da skratim svoj pogani jezik, da se stavim i u tuđu kožu, i da dva puta razmislim pre nego što kažem nešto.

 

-----------------------------------------------------------------------

 

Toliko od mene, hvala na utrošenom vremenu, ukoliko nekog zapravo i nije mrzelo da ovo čita. Poenta je bila da uradim ono što je ispravno, dalje šta će biti, slažem se i razumem. Ako me prihvatate, volim vas sve jako puno, ako me ne prihvatate, opet vas volim jako puno, kad god, ko god, svratite do Kragujevca, i dobrodošli ste uvek, bilo koji problem, savet ili kafa, tu sam uvek ja ili neko od drugara!

 

Veliki pozdravi od Branka, ljubim vas sve puno! :happy:

 

Vrlo lepo i zrelo napisano.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 896 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT
Pre 3 sati, Arakis je napisao:

:BJB2:

Čim sam i dalje prisutan, smatraću ovo pozitivnim odgovorom, hvala Vam najlepše! :)

 

Pre sat vremena, Dule Sebeški je napisao:

@Paljevina Branko,moj klinac je od tebe dobio hoverboard pre par godina,ako ne grešim? 

Svakako,dobro došao nazad u ekipu :takoje:

Pozdrav za klinca i tebe Dule, nadam se da ga i dan danas služi hoverboard, kao juče da je bilo, tog dana sam u Beogradu pazario moj dečački san - Multistradu! 

 

----------------------

 

Svima ostalima koji su se odazvali, a i onima koji nisu, hvala Vam svima na lepim rečima a i na ponovnoj dobrodošlici, stvarno mi mnogo znači, potrudiću se da opravdam svaku reč koju sam napisao gore!

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Ne sećam se da sam do sada pročitao ovakvo predstavljanje. Ne sećam te se od ranije, verovatno to nešto govori (nije bilo tako strašno )

Moj naklon i podrška.

Dobro došao nazad komšija i srećni praznici

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 463 postova

Jeste da sam ja noviji clan pa iskreno nemam pojma ni ko si bio u "proslom zivotu"(koji nick, posto imamo jednog Branka koji je uvek i bio aktivan, nisi taj :) ) niti oko cega je ranije ispao konflikt ali post me je iskreno dirnuo kao da sam te znao :) Svaka cast na hrabrosti i iskrenosti! Nije sramota pogresiti, sramota je ne priznati gresku i terati mak na konac! A konflikta ce uvek biti, manjih ili vecih, samo sto covek vremenom jednostavno ogugla i pusti da se ljudi isprazne. A nekad pak dodje trenutak da ti jednostavno nije dan(parkirao se i dobio kaznu, usao sa kaznom u kucu a zena ti nasla dlaku neke plavuse na jakni, sef ti uvalio posao koji nije tvoj, svalerka se vratila muzu a ti odes u kafanu, otvoris diznu u grlu pa tapatalk i ispraznis se prema prvom koji ti se namesti :lol3:).

Nek smo mi zivi i zdravi, dok je medjusobne tolerancije, iskrenosti, zelje za druzenjem... bice svega. Da je vise takvih koji shvataju da nije tesko reci "izvini" i da lepa rec i gvozdena vrata otvara(a ne mora sve "na misice") ihhh... gde bi nam bio kraj.

Dobrodosao nazad!

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre 7 sati, MarkoMoto je napisao:

 zena ti nasla dlaku neke plavuse na jakni, 

Univerzalni izgovor: išo sam busom pa pokupio sa sedišta... :lol:

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 324 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Kymco VisaR 110, Honda VFR1200XD
22 minutes ago, Disko Nindža said:

Univerzalni izgovor: išo sam busom pa pokupio sa sedišta... :lol:

Vozite se ljudi busom, inače propade jedini razuman izgovor...

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja