Jump to content

Moto Zajednica

Joška Turan (83), Boljevci

Recommended Posts

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Munze
  • Motocikl: Suzuki GSX1300BK (B-King)

Neoprezno prezicanje koje je starijeg čoveka na mopedu, inače profesionalnog vozača, koštalo života.

 

 

WWW.KURIR.RS

U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se jutros dogodila u Boljevcima nastradao je motociklista Joška Turan (83).

 

 

  • Tužan 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600

  По природи посла на жалост био на месту  саобраћајне незгоде .Настрадали је ишао на пецање и возио мопед Томос јутрос око 07часова и 15 мин .  Ауто украо и возио  Клинац 2004 годиште  изазвао удес са смртним исходом  ,побегао пешке са места удеса  и оставио друга на месту сувозача који је био повређен . Касније је ухапшен . Раскрсница у Бољевцима ка Обреновцу без семафора и препрека на путу . Соларни семафор са жутим трепћућим светлом не ради дуже време . Раскрсница веома опасна нико не поштује право првенства и знак стоп. Још два возила оштећена један потпуно други мало на паркингу самопослуге . Мештани у близини раскрснице указују на свакодневне саобраћајне инциденте на овој раскрсници и апелују на надлежне да семафорима и препрекама  обезбеде исту .

  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Lion
  • Motocikl: NC700xd
WWW.BLIC.RS

Tešku saobraćajnu nesreću koja je dogodila prošle nedelje u Boljevcima prilikom koje je poginuo muškarac...

 

 

Užas ako je ovo istina, gde su roditelji, kakve generacije rastu?!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica

Isto ce i oni da pricaju kad dodju u nasim godinama za sledece generacije. I nase generacije su krale kola (ne znam dal je ukrao ali svakako nije smeo da vozi) i pitanje je koliko su nase generacije ubile ljudi tako. Medjutim tad nije bilo medija. Moj drug iz skole jos u osnovnoj ukrao ocu Ficu a nije imao pojma da vozi i pregazi neku babu i ubije je. Vremenom postao diler, narkoman i lopov. Ima vise od 10 godina zatvora. Godinu dana bio u korito jer mu lomili u zatvor obe noge. Sad nema struju i na grbaci je komsije i brata. Jedva ceka da neko umre da moze da jede i da popije. Posto je droga skupa poceo je lekovima da se drogira. Klosara je uvek bilo u svim generacija i uvek ce biti.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

Molba administratorima da se sredi naslov teme, nije selo Boljevac već Boljevci. Možete i ovu moju poruku da obrišete, nisam našao dugme za prijavu pa smaram ovde. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1538 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

I ja sam kevi krao fiću kad sam imao 13, ali sam znao da vozim (naučio me ujak), i vozali smo se samo seoskim putevima, i prilično sporo - imali smo taman toliko mozga da se plašimo brzine.

Keva naravno provalila, pa je bilo veselo jedno vreme, a sledeći put za volan sam seo u auto-školi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja