Jump to content

Moto Zajednica

Dimitrije Đorđević-Mita

Recommended Posts

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3496 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Pre par sati nastradao je moj dugogodišnji prijatelj, kolega padobranac i član moto kluba Veterani 63. Padobranske brigade. 

A manje od sat vremena pre toga proveli smo nekolilo sati zajedno i pričali o svemu i svačemu. 

  • Tužan 24

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit GSF 650; BMW F800 GT

Iskreno mi je žao, Žiko.. Moje saučešće..

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

Sad su mi javili, sta da se kaze, tuga. Ova sezona je bas grubo pocela ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2015 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow

U soku sam,

jako dobar prijatelj

i retko dobar covek.

Saucesce porodici. 

Otisao bih na sahranu, javite ako saznate neki info, glupo mi je da zovem njegove da pitam :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

Kada život pokosi bilo koga bude teško, ali kada pokosi nekog koga znaš preko petnaest godina nastane muk težak hiljade tona ...

 

Uvek mi je bilo milo da ga sretnem ujutro kada je išao ili se vracao sa posla u komsiluku..

Nosio je andjeoska krila na ledjima a sada postao jedan od njih .

Neka ti je laka zemlja , saučešće porodici, bliskim prijateljima i znam da nastavljaš da voziš ali na drugom mestu ...

Tuga ,tuga ,tuga ... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Мито, брате, не пописмо оно пиво у "новом" крају... 

Прерано, прерано... Није трбало овако... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS rallye

99%, ispricao mi je njegov otac pre 30min...desla se neka nezgoda da je neki motorciklista pao, i Mita je stao da vidi da li je sve u redu....bila je policija vec tamo, kada je video da je sve ok napravio je polukruzno i u tom trenutku je naleteo automobil i udario ga....E sada, polomljena mu je bila podkolenica, i stavili su mu gips, i krenuli da ga voze za BG, javio se zeni da joj isprica sta se dogodilo i da je sve u redu....i onda se pogorsala situacija, jer NISU NAPRAVILI NIKAKVE PREGLEDE ABDOMENA, JER BI VIDELI DA JE IMAO UNUTRASNJE KRVARENJE I NI KRIV NI DUZAN OTISAO NAM IZ ZIVOTA ZBOG PROPUSTA MEDICINSKOG OSOBLJA....TUGA. Danas ce biti odbukcija.....Ako to ispadne da je istina SVI bi trebalo da ujedinimo i da se kazne neodgovorni i nesavesni!!!!!

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 1
  • Tužan 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Auh kakav splet okolnosti. Stao da pomogne drugome, a u stvari on je otišao u Nebesa. Još ako je istina da mu nije pruzena adekvatna nega, onda stvarno ponekad poverujem u sudbinu. Tuga velika :(

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3496 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 2 sati, tornadobor je napisao:

99%, ispricao mi je njegov otac pre 30min...desla se neka nezgoda da je neki motorciklista pao, i Mita je stao da vidi da li je sve u redu....bila je policija vec tamo, kada je video da je sve ok napravio je polukruzno i u tom trenutku je naleteo automobil i udario ga....E sada, polomljena mu je bila podkolenica, i stavili su mu gips, i krenuli da ga voze za BG, javio se zeni da joj isprica sta se dogodilo i da je sve u redu....i onda se pogorsala situacija, jer NISU NAPRAVILI NIKAKVE PREGLEDE ABDOMENA, JER BI VIDELI DA JE IMAO UNUTRASNJE KRVARENJE I NI KRIV NI DUZAN OTISAO NAM IZ ZIVOTA ZBOG PROPUSTA MEDICINSKOG OSOBLJA....TUGA. Danas ce biti odbukcija.....Ako to ispadne da je istina SVI bi trebalo da ujedinimo i da se kazne neodgovorni i nesavesni!!!!!

I ja imam sličnu informaciju o događaju. 

p.s.

Ipak sam rešio da dodam još neke informacije (da možda ne bi smo olako donosili sud o svemu ovome. 

Mita se zaustavio da pomogne kod nekog sletanja sa puta (prema onome što sam čuo nije u pitanju bio motor nego auto sa nekim starijim ljudima). Prilikom pokušaja da se ponovo uključi radio je polukružno i na njega je (po proceni prisutnih sa oko 90kmh) naleteo auto koji je vozila žena. Najverovatnije se radilo o naseljenom mestu. 

Mita je pri tome odleteo oko 40 metara i jedna noga mu je bila skoro potpuno odvojena od tela. 

U smederevskoj bolnici je urađena samo "stabilizacija" stanja (imao veliko krvarenje) i bilo je neophodno da se hitno preveze za Bg (da bi tamo pokušali da mu spasu nogu od amputacije). 

Nažalost, nije stigao do Beograda, a ima li neke greške lekara (ili bilo kog drugog) saznaće se. 

Inače je pri polasku rekao da mu je najgora deonica kojom vozi upravo ovaj deo gde je stradao. 

Mita je bio izuzetno dobar čovek, spreman da svima pomogne i pažljiv vozač. Nije pio alkohol. 

Sahrana će da bude u sredu (ili u četvrtak). 

Neka su mu široki putevi nebeski. 

Promenio član zika56
  • Sviđa mi se 1
  • Tužan 7
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Tuga, pokoj duši čoveku koji je stradao u želji da pomogne drugima. Većina bi samo prošla.

 

Čuvajte se ljudi, mnogo je čudaka za volanom, koji ne vide dalje od dva metra ispred sebe. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja